Da li iko u Srbiji lovi sa lukom i streleom

evo ovi likovi zamalo ne izginuse loveci nilskog konja lukom i strelom hahahaha ,zasvrbeo ga nosic od strelice ,ma samo je otreso i krenuo na njih, e da nije bilo stare dobre tandzare iz prikrajka da mu rascopa facu i spasi strelcevu guzicu, pocepo bi ga...
najace ,kao lik lovi svu krupnu divljac u africi lukom ,a pracen odredom ubica naoruzanim do zuba vatrenim oruzjem hahahaa.

 
Zalosno je to sto ubijaju zivotinje i muce ih tako razumem za ribe ali ovo je bas nepotrebno i morbidno po meni kad nema razloga i nije mu nuzno za opstanak!Mogo bih da ubijem zivotinju hladnokrvno samo kada bih se nasao u bas nezgodnoj situaciji kada moram da nadjem nesto za jelo ovako nikad!!!!
Ostajem ribolovac a lovac mogu da postanem jedino kad je u pitanju opstanak...
 
Razlika je velika kad upecas soma pravis balans jer je opasna grabljivica kao i stuka, ostale vrste ne mogu da se razvijaju mislim na one ribe koje nisu grabljivice od ovih predatora...To je problem u mom kraju na Zavojskom jezeru namnozile su se odjednom grabljivice som stuka i primecuje se nedostatak vise nema karasa ai deverika je dozivela istu sudbinu!!!
A i razlika je u tome ti kad lovis zivotinju moras da je pogodis onesposobis necim a posle nema nazad dok ribu kad uhvatis mozes da je pustis ako hoces i ako npr nije lovne tezine i duzine...
Razumem lov na stetocine samo hajke na vuka ji sakale jer prave stetu...
A ribe se veoma brze razmnozavaju u odnosu na sisare...
 
Zalosno je to sto ubijaju zivotinje i muce ih tako razumem za ribe ali ovo je bas nepotrebno i morbidno po meni kad nema razlog i nije mu nuzno za opstanak!Mogo bih da ubijemzivotinju hladnokrvno samo kada bih se naso u bas nezgodnoj situaciji kada moram da nadjem nelo vako nikad!!!!

ovo je odvratno, samo ljudi ubijaju iz zabave, gde će vam duša???
 
To je velika greska covek ako reinkrenacija postoji on se reinkerenira samo u coveka...Ne bih sad o tome opsirno to je vec druga tema:D
Nego kad lovis zivotinju probaj da je vratis u divljinu onako osakacenu itd a ribu mozes da vratis u vodu lako ne lovis je puskom ili strelom vec udicom...
A za soma ni stuku ovde kod mene ne bih me bio zao i nema vracanja u vodu jer je upropasteno jezero jer je puno takvih predatora grabljivica nema balans...Znate li takve ribe koliko mesecno potamane ostale ribice...To ti je kao kad se vukovi namnoze pa ne mozes da lovis zeca jer ga nema i ostale zivotinje a i pravi stetu u okolnim selima...
 
To je velika greska covek ako reinkrenacija postoji on se reinkerenira samo u coveka...Ne bih sad o tome opsirno to je vec druga tema:D
Nego kad lovis zivotinju probaj da je vratis u divljinu onako osakacenu itd a ribu mozes da vratis u vodu lako ne lovis je puskom ili strelom vec udicom...
A za soma ni stuku ovde kod mene ne bih me bio zao i nema vracanja u vodu jer je upropasteno jezero jer je puno takvih predatora grabljivica nema balans...Znate li takve ribe koliko mesecno potamane ostale ribice...To ti je kao kad se vukovi namnoze pa ne mozes da lovis zeca jer ga nema i ostale zivotinje a i pravi stetu u okolnim selima...

Moguce :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top