dragi muskarci......

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
.....da li vam je bitno kada ste u vezi KO i KOLIKO puta se cujete dnevno telefonom......da li je to bitno ili ne po vama, ako jeste sa svojim "draganama" koliko se puta dnevno cujete? I da li tome pridajete vaznost.
 
sssm:
Zene vole da ih drage osobe cesto zovu,ali najbolji patent da te zene vole je:ZOVES DNEVNO PAR PUTA,PA JEDNO DAN-DVA NEZOVES PA SE ONA UPITA STA MI DRAGI RADI PA TE ONA ONDA ZIVKA I TAKO UNEDOGLED..


a vi kao ne volite da znate sta vase drage rade...nije nego....ma ne kazu badava da ste vi ipak mnogoooooooooo "slabiji"......tu mislim na emocije, ali samo onda i samo onda kada STVARNO VOLITE NEKOGA!!!!!!!!!!! e onda covek moze da radi sa vama sta zelit :twisted: e......jel gresim? :wink:
 
Svako zove svoju "dragu osobu",onoliko koliko misli da je potrebno.Kada nekog volis,naravno da i zelis da cujes tu osobu.Ne bitno je da li je to 2-3 puta ili 7-8,jer ako zelis-pozvaces.I nije stvar nikakve provere,da bi se pratio svaki Vas korak,vec zelja da se cuje osoba koja ti je draga i koju volis.Bar je tako kod mene.
 
devojcurak:
.....da li vam je bitno kada ste u vezi KO i KOLIKO puta se cujete dnevno telefonom......da li je to bitno ili ne po vama, ako jeste sa svojim "draganama" koliko se puta dnevno cujete? I da li tome pridajete vaznost.

to su jako smaracke fore ! mislim ako se od nekog ocekuje da zove 19-20 puta dnevno na mobilni ili svejedno koj fon !
mnogo je vaznije koliko cemo puta da se pomazimo i kolko puta cemo biti dobri jedno prema drugom ! jel nije stvar u recima nego u delima ! nekazi volim te nego pokazi pa kazi!!!
 
devojcurak:
inspirion:
volim da zovem veoma casto. to mi je jako bitno.


:wink:

pozdravljam iskrenost.....opet stojim iza toga, da ipak zelite da znate svaki nas korak..samo mi nije jasno cemu tolike tajne.....pa ljudi smo..pricajmo o tome.....mislim ovo se odnosi na parove, buduce,....sadanje.........

ne zovem da bi proveravao. cim spustim slusalicu, meni vec nedostaje.
osim kad mi nije dosadno.
salim se.jednostavno volim dugo pricati. a poruke me smaraju. to je bas nesto na brzinu.osim ljubavnih.koje sluze za slatko podsecanje
 
devojcurak:
.....da li vam je bitno kada ste u vezi KO i KOLIKO puta se cujete dnevno telefonom......da li je to bitno ili ne po vama, ako jeste sa svojim "draganama" koliko se puta dnevno cujete? I da li tome pridajete vaznost.
Ako ista mrzim to je telefoniranje,pisanje SMS porukica :evil: ne volim ne volim neeeeeeeeeee vooolimmmmmmmmmmmmmmm :evil:
 
DEVIL:
devojcurak:
.....da li vam je bitno kada ste u vezi KO i KOLIKO puta se cujete dnevno telefonom......da li je to bitno ili ne po vama, ako jeste sa svojim "draganama" koliko se puta dnevno cujete? I da li tome pridajete vaznost.
Ako ista mrzim to je telefoniranje,pisanje SMS porukica :evil: ne volim ne volim neeeeeeeeeee vooolimmmmmmmmmmmmmmm :evil:

........bi li bio toliko ljubazan i rekao sta si u horoskopu, zanima me!? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
devojcurak:
.....da li vam je bitno kada ste u vezi KO i KOLIKO puta se cujete dnevno telefonom......da li je to bitno ili ne po vama, ako jeste sa svojim "draganama" koliko se puta dnevno cujete? I da li tome pridajete vaznost.

Paaaa... mene kad telefonanišem čovek ne može zaustaviti, gori sam od one najgore ženturače koja se lakta oko trafike da kupi onu maloumnu žutu štampu. Sve znam a da nigde nisam izašao! Uživo, nisam takav - uživo privodim svrsi!

POUKA: NIKOM NIJE SAVRŠEN!
 
Dlakava_Strvina:
devojcurak:
.....da li vam je bitno kada ste u vezi KO i KOLIKO puta se cujete dnevno telefonom......da li je to bitno ili ne po vama, ako jeste sa svojim "draganama" koliko se puta dnevno cujete? I da li tome pridajete vaznost.

Paaaa... mene kad telefonanišem čovek ne može zaustaviti, gori sam od one najgore ženturače koja se lakta oko trafike da kupi onu maloumnu žutu štampu. Sve znam a da nigde nisam izašao! Uživo, nisam takav - uživo privodim svrsi!

POUKA: NIKOM NIJE SAVRŠEN!
........tebe......pa to mora da te bas muci!? :roll: :wink:
 

Back
Top