Шта ће да се деси са игнорисаних милион потписа?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Покрет Социјалиста и остали скупили су милон потписа за ванредне изборе,то није мало људи.То је милион и више који желе промене!

Зашто их председнк игнорише?

Деветог марта ,тражили сте смену владе и оставку министра полиције,то сте добили.Данас опозиција има милион потписа и сваки дан нам говоре ,да нема говора да нас послушају око било чега.Значи решење нам остаје само насиље,али ми то не желимо,Желимо да послушају народ ,милион, да има право на глас
http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=902&nav_id=416600
Александар Вулин!

Ово је веома озбиљно питање,због чега се милион потписа и жеље за променом игнорише.Да ли је Србија постала приватна својина председника?

Ваљда се народ нешто пита:think:

Или сам ја у криву?
 
ti potpisi nemaju nikakvu obavezujuću snagu a i vrlo sumnjiv legitimitet... oćel dovere te potpise u u sudu...

Шта?
Ти потписи су израз људи који желе промене и нову владу ,која ће да ради у интересу свога народа а не западних марионета.

Али нема тога у Србији,демократија на нивоу,жали боже милион људи!
 
..mogu da ih odnesu nekoj ugrozenoj porodici da njima lozhe vatru ili oblozhe prozore..

Значи народна воља не важи у демократској земљи,ништа онда јел ће разумети када тих милион проговоре на други начин?
 
Poslednja izmena:
Desiće se izbori, kada im dođe vreme.
I nisu skupili Pokret socijalista i ostali nego SNS i NS a ovi su se možda prikačili, što je totalno nebitno pošto više od 10.000 potpisa ne mogu da obezbede.

Покрет социјалиста је скупио сигурно пола милиона,можда и више!

Ви као да живите у илузији,игноришете реалност!
 
Покрет Социјалиста и остали скупили су милон потписа за ванредне изборе,то није мало људи.То је милион и више који желе промене!

Зашто их председнк игнорише?


http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=902&nav_id=416600
Александар Вулин!

Ово је веома озбиљно питање,због чега се милион потписа и жеље за променом игнорише.Да ли је Србија постала приватна својина председника?

Ваљда се народ нешто пита:think:

Или сам ја у криву?

Ogroman je doprinos Vulina da se sakupi milion potpisa,čim se pojavio u javnosti odmah su se ljudi zainteresovali za vanredne izbore i nestrpljivi da vide"Vuleta"kao predsednika.
 
Ogroman je doprinos Vulina da se sakupi milion potpisa,čim se pojavio u javnosti odmah su se ljudi zainteresovali za vanredne izbore i nestrpljivi da vide"Vuleta"kao predsednika.

Била то теби спрдња или не ...
img_4624-213x300.jpg
Жене су дале велики број гласова:per:
 
Alo bre,jesi li ti neki pokvareni kompjuterski program:dash::dash::dash::dash:

Шта је са милион потписа,има их више од милион!
Пада воља народа у воду,ја сам увек за народ!

Како их није срамота игнористати вољу народа?:rtfm:
 
Шта је са милион потписа,има их више од милион!
Пада воља народа у воду,ја сам увек за народ!

Како их није срамота игнористати вољу народа?:rtfm:

Kako tebe nije sramota tolio da balavis sa tim Vulinom :evil:
 

Back
Top