Zašto muškarci trpe?

zašto ljudi upšte trpe rane stavri... sve ti je stavr bio-psiho-cojijane komponente... povezanost i ovisnos o piččki odnosno kurrrcu, s druge strane karakter i mentalni sklop i društvena očekivanaj i realizacija...
 
Da ne bude kako Zvocava drži stranu ženama imam još jedno pitanje.

Zasto muskarci trpe zene koje za svog zivota nisu stvorile ništa a dodju da zive kod njega i jos mu ke.njaju kako je premalo stvorio i stalno očekuju da im se pruži sve više?

Zato sto su papci, ja bi takvu odmah odyebo iz mog vidokruga. Ustvari ja sa takvom nikad ne bi ni zavrsio:hahaha:
 
Jedna vrsta nedozrelih momaka , ( muskarci sazrevaju , fala Bogu sa 83 godine ) , pronalze izvesnu romantiku , ali istovremeno i opravdanje za mnoge stvari , tako sto se pretvore u zrtve .
Cesto su krajnje nesposobni da se odupru najobicnijem bezobrazluku . A vremenom se priviknu na rolu koju stoicki nose na ledjima . To su oni , koji odu po cigare , i nikad se ne vrate , kad im pukne pred ocima .
 
...imas divan avatar...:zaljubljena::zaljubljena:...ah da, zanela sam se...potpuno se slazem sa tobom...:mrgreen:

Sad imam obavezu više da ga unapredim.:hvala:

Realno gledano,ovakve situacije se javljaju tek u poznijim godinama,uglavnom u braku.
Teško će neka mlađa da bude u vezi sa takvim nekim jer bi to značilo da on mora da ima pare,a opet ti što imaju para su bahati,osioni i prosti.;)
Ali sa godinama sve se menja.
 
Da ne bude kako Zvocava drži stranu ženama imam još jedno pitanje.

Zasto muskarci trpe zene koje za svog zivota nisu stvorile ništa a dodju da zive kod njega i jos mu ke.njaju kako je premalo stvorio i stalno očekuju da im se pruži sve više?

ovo sinnke progovara iz tebe...:per:
...nemaju muda da prvi povuču potez...
...zato što su i to što su našli, s teškom mukom pronašli...
...ima još, al me mrzi da kenjjam...
 
Da ne bude kako Zvocava drži stranu ženama imam još jedno pitanje.

Zasto muskarci trpe zene koje za svog zivota nisu stvorile ništa a dodju da zive kod njega i jos mu ke.njaju kako je premalo stvorio i stalno očekuju da im se pruži sve više?

Zato sto ih mrzi da tragaju za novom zenom
da se udvaraju
da se prave na majmuna jos neki put

a znaju da ta sto ih cedi moze da izadje na ulicu
uhvati prvog (ili drugog, ako prvi nece) za muda i poebe se sa njim u nekom prolazu

vaginalna manipulacija
postalo je uobicajeno to prevrtanje i cak i one koje ne bi to uradile
dace do znanja muzjaku da mogu to da urade i drzace ga u neizvesnosti

dok ne nalete na nervoznog muzjaka

i opet kazem - cast izuzecima, a ima ih, ima
 

Back
Top