Dođite zečevi , ražnjevi su spremni , svaki koji ugosti srbina je veleizdajnik

mario80

Legenda
Poruka
59.557
" Dođite zečevi , ražnjevi su spremni , svaki koji ugosti srbina je veleizdajnik"
Piše u komentarima ispod članka...

ZORAN NIČENO, PREDSTAVNIK MUP-A RH, PRED SRBIJANSKIM NOVINARIMA GOVORIO O SIGURNOSNOJ SITUACIJI NA JADRANU:
BEOGRADSKI SAJAM Dođite Srbi, nećemo vas bacati u more kao Talijane!
SAJAM_TURIZAM17-240210.1_thumb.jpg

Jake snage hrvatskog turizma predvođene Damirom Bajsom i Nikom Bulićem na hrvatskom štandu u Beogradu predstavili su turističku ponudu za sljedeću sezonu.

http://web1.slobodnadalmacija.hr/Bi...Type/ArticleView/articleId/93228/Default.aspx

Ali dole niže komentari razularenih splićana i okolnih domorodaca ne obećavaju... Shodno tome da je i Kerum koji je gradonačelnik Splita javno izrazio mržnju prema Srbima... U zagrebačkom jezeru pronađeno telo muškarca kome su odrezani glava, ruke i noge... Dnk analizom utvrđen identitet žrtve koji je poreklom Srbin...

Gde ćete ove godine na remo? :)
 
Poslednja izmena:
" Dođite zečevi , ražnjevi su spremni , svaki koji ugosti srbina je veleizdajnik"
Piše u komentarima ispod članka...

ZORAN NIČENO, PREDSTAVNIK MUP-A RH, PRED SRBIJANSKIM NOVINARIMA GOVORIO O SIGURNOSNOJ SITUACIJI NA JADRANU:
BEOGRADSKI SAJAM Dođite Srbi, nećemo vas bacati u more kao Talijane!
SAJAM_TURIZAM17-240210.1_thumb.jpg

Jake snage hrvatskog turizma predvođene Damirom Bajsom i Nikom Bulićem na hrvatskom štandu u Beogradu predstavili su turističku ponudu za sljedeću sezonu.

http://web1.slobodnadalmacija.hr/Bi...Type/ArticleView/articleId/93228/Default.aspx

Ali dole niže komentari razularenih splićana ne obećavaju... Shodno tome da je i Kerum koji je gradonačelnik Splita javno izjavio mržnju prema Srbima... U zagrebačkom jezeru pronađeno telo muškarca kome su odrezani glava, ruke i noge... Dnk analizom utvrđeno da je Srbin...

Gde ćete ove godine na remo? :)

Све некако...али у ово не могу да поверујем. ;)
 
U zagrebačkom jezeru pronađeno telo muškarca kome su odrezani glava, ruke i noge... Dnk analizom utvrđeno da je Srbin...

koje psihopate :eek: stvarni treba biti lud pa ici u Hr medju tim divljacima na letovanje al' dobro ima nas raznih nekima ni ovo nije ovo dovoljan razlog da ne odu tamo :neutral:

j b t stalno iskasape nekog,mogu da uvdeu za sledecu turisticku sezonu letujte i ko prezivi pricace :p
 
koje psihopate :eek: stvarni treba biti lud pa ici u Hr medju tim divljacima na letovanje al' dobro ima nas raznih nekima ni ovo nije ovo dovoljan razlog da ne odu tamo :neutral:

j b t stalno iskasape nekog,mogu da uvdeu za sledecu turisticku sezonu letujte i ko prezivi pricace :p

"Nakon što je otkrila identitet muškarca čije je izmasakrirano tijelo pronađeno u Jarunu, policija je objavila i fotografiju Cvetka Simića, srbijanskog kriminalca koji je navodno povezan sa zemunskim klanom."
 
Ovo mi je isto privuklo paznju među komentarima...

" DA nebi to bilo ko i za vrime oluje, Tuđman na radiju poziva srbe da ostanu a na kraju oni koji su ostali njih pobilo HAHA
Naivne babe u Kninskim selima ostale a ono došlo ih klat nejebe niko Tuđmana i njegove poruke priko radija. Tako i sad dođite se kupat pa ćete vidit oćel vam se šta dogodit. haha "

Surovo ali istinito... Monstruozno :eek:
 
Ovo mi je isto privuklo paznju među komentarima...

" DA nebi to bilo ko i za vrime oluje, Tuđman na radiju poziva srbe da ostanu a na kraju oni koji su ostali njih pobilo HAHA
Naivne babe u Kninskim selima ostale a ono došlo ih klat nejebe niko Tuđmana i njegove poruke priko radija. Tako i sad dođite se kupat pa ćete vidit oćel vam se šta dogodit. haha "

Surovo ali istinito... Monstruozno :eek:

Koliko te plačaju:hahaha:
 
Čovjek koji je pronađen u jezeru je srpski kriminalac i jedan od glavnih organizatora šverca droge ... prema nepotvrđenim podacima to je kazna i upozorenje svojih drugova u poslu iz srbije ..takvih nam turista ne treba :dash:

Aha, i silovatelj je i pedofil, manijak, ubica, lopov... Ma važi :mrgreen:
Koljete po kućama od početka 90tih godina nego se sve drzi u tajnosti.
 
Ја лепо кажем да са тим чудовиштима треба комуницирати или преко нишана или преко Међународног суда.

Стварно позивам кориснике да више о њима не отварају теме нити да на њиховим темама учествују јер им тако само помажемо да "хране" болесне пориве.:cool:
 
hahaha... Odlični komentari:

Dodjite Srbi da vam se opet naj... m....kao nekad, hahahahahah koja bolesna nacija to sve triba zapalit napalmon nema kruva od srbina govorila je moja baka!

dođite zečevi , ražnjevi su spremni , svaki koji ugosti srbina je veleizdajnik

Gospodo draga.ja zivim od turizma u kojem radim 25 godina,virujte nema sanse da primim srbina pa makar umra od gladi.

Svak koji srbinu da čašu vode je četnik!

Ovi gori izdajnici na slici sve do jednog bi prodali mater vlastitu za kunu neka znaju da još ima ponosnih Hrvata koji su uvijek ZA DOM SPREMNI !

ne bojim se ja gladi ,imamo mi ovdi u Istri od cega zivit i bez tih .......... nemogu cak ni napisat.

Nećemo mi njih bacat u more ko Talijane nego ćemo mi njima nalit beton do kolina pa ih onda na po Bračkog kanala potopit tamo odma kod govnjare tako da istrunu brže, a i skupit će se ribe pa ćemo imat šta lovit!

necemo nikoga bacat u more. neka lipo dodju a ja in zelin da glavu izgubu puten doma.

Ali, definitivno najjači komentar... tako kratak, a tako mnogo kaže...

Pa, izvol'te...
 
Zanimljivo je kako 50% hrvata nema nista protiv srba... Mislim ono sad, ne bi se ljubili i mazili sa istima... Dok sa truge strane imamo onu tamnu stranu od 50% koji bi klali, srali, pišali, jeli, palili...
neverovatno koliko su izjednačene snage... Mislim, da se uradi neka ozbiljnija studija ovakve podeljenosti jednog naroda. Dobar diplomski za nekog :lol:

E da dodam kako svi ko jedan trče na koncerte srpskih narodnih pevaljki, sakrivaju diskove po autu i zaturaju "cajke" po folderima kompjutera... Tajno ga šilje na beograđanke itd. (životinjski nagoni)

I u svemu tome je kriva drzava hrvatska koja u skolama tako vaspitava decu da mrze srbe... Najgori stručni kadar, kao da ih je sve pavelić birao :) O jasenovcu ni reči, pažljivo je spakovan pred kraj osnovne skole kada se spremaju prijemni za srednju. Ali zato OLUJA bato kad sevne, vode ih na ekskurzije i pričaju umobolne priče kako su srbi njih napali pa su ovi morali da ih popale i proteraju sa njihovih vekovnih ognjišta :)
Toliko zla u tom narodu ima da bi se moglo istopiti tlo pod njima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top