Другови да ли вам је жао,растанак се примакао!

Да ли вам је жао?

  • да

  • не

  • требало је пре

  • шта ће нам војска,када нисмо способни бранити земљу


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Још мало па нам укидају војску.
Неће мајке више са поносом синове испраћати,неће се њиховом доласку радовати.
А што је најгоре неће имати ко бранити земљу!

Да ли вам је жао?


Е Тадићу шта нам уради од државе,распарча је и војску укину!:(
 

Јесте,друже,и то велико кмеее:(
Има само да остане успомена и да се генерације нове питају ,зашто је пропала земља
Зашто Србија нема војску,Зашто је изабрала издајника..:confused:
 
А ви сте служили па знате?:cool:


Sluzili smo.:roll:


Tu smo pile, znači tata postrojavao ujutro? Milunka, sine ide tata u rat.

Daleko su svi moji od vojske niti su je ikada voleli, ali su se uredno odazivali obavezama jer su morali.

Kakva vojska, u JNA su samo budale "uspevale"...naravno kad se radi o sluzenju redovnog vojnog roka.
 
Sluzili smo.:roll:




Daleko su svi moji od vojske niti su je ikada voleli, ali su se uredno odazivali obavezama jer su morali.

Kakva vojska, u JNA su samo budale "uspevale"...naravno kad se radi o sluzenju redovnog vojnog roka.

Какава је то земља без војске Мерлинка?


Војска је за сваког човека била част!
 
Nije mi zao. Takva vojska kao sto je JNA bila, odgovarala je samo tupavim ljudima koji bez hijerarhije ne mogu da zive ili ako nisu u uniformi.

Naravno, to ne znaci da je skroz treba rasparcati i unistiti.

koje smelo tumacenje...!!!
koliko si u zivotu upoznala skolovanih staresina da bi dosla do ovakvog stava...???
 
Milsim da ste malo preterali sa pausalnim ocenama i predvidjanjima. Ja znam da mnogi od vas pate od pesimizma i slicnih emotivnih stanja, ali ajmo malo logicki da razmisljamo, a ne da se svadjamo ovde. Elem, to sto se Vojska Srbije profesionalizuje ne znaci da se gasi. Logicnije je da ce biti bolja od ove kakva je sada nego gora, ako mozete uopste da razmisljate bez emocija.

Zar se niko nije zapitao sta oficiri misle o profesionalizaciji... sto neko njih ne pita za strucno misljenje?!

Indijanci su prodali Menhetn Holandjanima za crvene perle, koje su njima mnogo vise znacile od parceta zemlje...Sve je u sistemu vrednosti... Oni koji su se godinama lozili na sluzenje vojnog roka a la JNA naravno da ce uvek negativno pricati o profi vojsci... i obrnuto...

Na kraju... ko god bude zeleo moci ce da ide u Vojsku i bude vojnik koliko hoce... Tako da ne vidi cemu ovoliki elektroni ovde... Razlog za emocije imaju oni koji nisu zeleli da sluze kao i oni koji ce naci posao u takvoj Vojsci (jer ga trenutno nemaju)!

Veliki pozdrav svima!
 

Back
Top