Puštanje fazana

Evo i neke slike !:kpozdrav:
 

Prilozi

  • SDC13020.jpg
    SDC13020.jpg
    66,6 KB · Pregleda: 10
  • SDC13021.jpg
    SDC13021.jpg
    60,3 KB · Pregleda: 11
  • SDC13029.jpg
    SDC13029.jpg
    60,1 KB · Pregleda: 10
  • SDC13027.jpg
    SDC13027.jpg
    69,2 KB · Pregleda: 10
  • SDC13026.jpg
    SDC13026.jpg
    64,9 KB · Pregleda: 10
Bili su 700 i neki dinar, nezam tačno odakle ali okolina BG. inače prošle godine su bile mnogo bolje jedinke iz Ristovače. Tako da jedva čekam sledeći upravni odbor udruženja, da komisiji za uzgoj divljači je..em kevu za izbor dobavljača, jer su ovaj put usrali motku !!!:per:
 
Da znam...
Steta, Ristovaca je odlicna i kao loviste i kao odgajivacnica fazana, super su ljudi i odlicno rade posao..

p.s. ali vidim dobri su i ovi, zivahni i zdravi , izvuci ce se oni napolju samo malo dohrane na pocetku i bice OK.
 
Ma da prijatelju , ali ti vidiš one bolje primerke ima dosta ofucanih kao iznošene koke nosilje ! znaš one što nemaju perja po ledjima (popizdeo sam i zbog fazana a i zbog ovog snega ):think:
 
eh, sta si stavio ja sam to video...a to sto si stavio izgledaju pristojno .

To sto opisujes kako izgledaju je greska i nebriga iz fazanerija, to su vrlo slabe jedinke da ne kazem bolesne ili pred bolest koje nisu smele ni da budu pustane napolje, barem cete nahraniti grabljivice ali skupo ispadne ta hrana za siromasna LU.

Tako da , delji tog tvog....dilovao je sigurno, znali su sta mu daju a i on je znao sta uzima....

Dobar pogled kolega
 

Back
Top