Да ли сте знали да ..

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Либанска Република има веома снажну и јаку комунистичку партију ,Која се противи признању Косова.

Нису све муслиманске земље признале Косово ,а то посебно оне које држе до комунистичких норми ,правила.

Погледајете Либанску комунистичку партију,свака им част!

الـحـزب الشـيـوعـي اللبـنـانـي


Како гледате на то да муслиманске земље које имају снажну комунистичку партију ,нису признали Косово!
 
Зашто опет тако критичним ставом,они јесу муслимани али јесу и комунисти!
Као муслимански комунисти нису признали Косово ,нити имају намеру.

kakve veze ima komunisticka partija i islamske zemlje sa nepriznavanjem kosova,indonezija je najbrojnija muslimanska zemlja i nema komunisticku partiju i nije priznala kosovo,da i u libiji nema koji komunista a da ga gadafi nije vec likvidirao:cool:
 
И био си тамо?

Казуј друже:cool:

Naravno....

Divan put, stalno uz prelepo more, visoki cempresi, cetinari, a tresnje velike ko nase sljive...Obilje voca, sladjeg nego bilo gde...

Hoteli se redjaju - jedan lepsi od drugog...

Prekrasne plaze....

Bejrut - Hong Kong Bliskog istoka.....

Svakih 10 sekundi slecu i uzlecu avioni sa aerodroma...

Bucan, fenomenalan grad..

Mene je Liban ODUSEVIO!

(Za razliku od Sirije)
 
kakve veze ima komunisticka partija i islamske zemlje sa nepriznavanjem kosova,indonezija je najbrojnija muslimanska zemlja i nema komunisticku partiju i nije priznala kosovo,da i u libiji nema koji komunista a da ga gadafi nije vec likvidirao:cool:

Не разумем о чему говориш,мислиш на Социјалистичка Народна Либијску Арапску Џамахирију?
 
Дај фотке:cool:

Heheheh...Nema fotki, ali budi sigurna da sam bio....15 dana u Alepu, 15 dana u Damasku i mesec dana u Bejrutu....

I to smo isli starim hebenim automobilom preko Bugarske i Turske.....A proci kroz Tursku i Malu Aziju autom, pa jos losim (preko klanaca Toros) i Iskenderona, je avantura kakva se samo pozeleti moze.....To u zivotu necu zaboraviti.

Danas to vec ne bih preziveo, otkazali bi mi zivci i ubio bi me infarkt.
 
Heheheh...Nema fotki, ali budi sigurna da sam bio....15 dana u Alepu, 15 dana u Damasku i mesec dana u Bejrutu....

I to smo isli starim hebenim automobilom preko Bugarske i Turske.....A proci kroz Tursku i Malu Aziju autom, pa jos losim (preko klanaca Toros) i Iskenderona, je avantura kakva se samo pozeleti moze.....To u zivotu necu zaboraviti.

Danas to vec ne bih preziveo, otkazali bi mi zivci i ubio bi me infarkt.

Зашто друже?
То због година па вам живци попустили;)
 
Имам ја фотке

_42869347_416lebanon1_afp.jpg


340x.jpg


340x.jpg


610x.jpg
 
Зашто друже?
То због година па вам живци попустили;)

Od Beograda do Istambula ima oko 1000 km, a od Istambula do izlaza iz Turske malo vise od 1500 km.

A putevi uski, sa puno rupcaga...

Klisure - ne vidi im se dno....Sa druge strane litica do neba...

Kada ti kamion ide u susret prosto ne znas hoces li proci ili ce te zakaciti i baciti u provaliju....


Svaki cas neka zuta magla ...Vetar nosi pesak iz pustinje..

Serpentine takve kakve u zivotu nisam video...

Narocito posle Ankare....


Auto trokira, a na 100 km nema ni ljudi ni naselja....


Ma to je bio kosmar, uzas... :eek:
 
Od Beograda do Istambula ima oko 1000 km, a od Istambula do izlaza iz Turske malo vise od 1500 km.

A putevi uski, sa puno rupcaga...

Klisure - ne vidi im se dno....Sa druge strane litica do neba...

Kada ti kamion ide u susret prosto ne znas hoces li proci ili ce te zakaciti i baciti u provaliju....


Svaki cas neka zuta magla ...Vetar nosi pesak iz pustinje..

Serpentine takve kakve u zivotu nisam video...

Narocito posle Ankare....


Auto trokira, a na 100 km nema ni ljudi ni naselja....


Ma to je bio kosmar, uzas... :eek:

Видиш то је ,по мени,лепота природе не дотакнута
 
Видиш то је ,по мени,лепота природе не дотакнута

Ima povecih mesta u tim klancima koja su neverovatna: iz zemlje izbijaju razni gasovi (sumpor, reko bih po mirisu), nema uopste zivota, sve je nekako leplivo, masno, kao da je slika sa neke druge planete.

Zemljiste je zelenaksto, sareno, nabijeno sa mini vulkanima koji se stalno dime...

To nigde nisam video, samo tamo....
 

Back
Top