Kod Dr.Olje kuromehanićarke :rumenko:

Poruka
7.738
Glede ove teme, šta mislite kako osobe žemskog spola obavljaju tu svoju dužnost genitalnog mehanićara? Jerbo zar ne padnu te žene u iskušenje kada vide veći kobas od muževljevog? :per: Naravno ako su mlade....

daklem? :think:

edit: da ispoštujemo spolnu ravnopravnost, tema može biti i o pićkotehnićarima doktorima :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Glede ove teme, šta mislite kako osobe žemskog spola obavljaju tu svoju dužnost genitalnog mehanićara? Jerbo zar ne padnu te žene u iskušenje kada vide veći kobas od muževljevog? :per: Naravno ako su mlade....

daklem? :think:

Mislis da od tog dugog odseku komad pa prisiju muzevom?
 
Poslednja izmena od moderatora:
bolje da te zove DrMax nego KliMax :rotf:

a ovo je tačno svi kažu da je suprotni spol daleko stručniji u pružanju medicinske skrbi spolnome organu.....:rotf: kako čudno? :rotf:

pa nemaju takav u gacama,pa paze s njim...boje se da ne povrijede...:)

zena kad lansira onaj spekulum u tebe pa te rashcereci,pod devizom "imam i ja pi*ku ovo ne boli" shta da joj radish nego da joj prdnesh pod nos :mrgreen:
 
pa nemaju takav u gacama,pa paze s njim...boje se da ne povrijede...:)

zena kad lansira onaj spekulum u tebe pa te rashcereci,pod devizom "imam i ja pi*ku ovo ne boli" shta da joj radish nego da joj prdnesh pod nos :mrgreen:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

prićaj nam još baš je zanimljivo...........:mrgreen: :rotf: :rotf: :rotf: naći......treba vama gurnuti spekulum + kithu = dobitna kombinacija.........:super:

i još vas ošinuti po dupetu i uzviknuti: Prdi kučko!!!! :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :rotf: :rotf: :rotf:
 
Glede ove teme, šta mislite kako osobe žemskog spola obavljaju tu svoju dužnost genitalnog mehanićara? Jerbo zar ne padnu te žene u iskušenje kada vide veći kobas od muževljevog? :per: Naravno ako su mlade.....

daklem? :think:

edit: da ispoštujemo spolnu ravnopravnost, tema može biti i o pićkotehnićarima doktorima :)

pokvarile te mangupice forumske :lol:

kakve su ti ovo teme :zper:
 
Poslednja izmena od moderatora:
čekaj.....moški te dira non sto po militzi.......i to ti ok? a ginekolog ćova obrazovan poznaje je ko svoj đep ne? :confused:

ne mogu ******* propala bih u zemlju da se raskrecim pred nepoznatim muskarcem...nema veze sto je strucan...mislim rekoh vec izuzimam slucaj da moras jjebi ga ...al dokle god mogu da biram biram zene...iako mislim da su muskarci bolji lekari...
 

Back
Top