Српски тенисери неће у Сплит због Керума

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.e-novine.com/sport/sport_plus/35582-Srbija-nee-Split-zbog-Keruma.html
Tenis u raljama politike
Srbija neće u Split zbog Keruma!

thumbnail.php


Ne zanima nas politika, ne želimo ni da raspirujemo mržnju, želimo sam da se koncentrišemo na sport. Mislim da svi znamo šta nas čeka ako budemo igrali na Gripama. Jeste, to bi zaista bilo gostovanje visokog rizika – pravda se selektor reprezentacije Srbije Bogdan Obradović

Prema rečima teniskog selektora reprezentacije Srbije Bogdana Obradovića za tabloid „Alo“, Hrvati bi trebalo da budu domaćini u Zagrebu, nikako u najvećem gradu Dalmacije čiji je aktuelni gradonačelnik Željka Kerum poznat po svojoj mržnji prema Srbima. Obradović u istom listu objašnjava zbog čega Split nije dobra destinacija za srpsku reprezentaciju: „Da se razumemo, volimo Split i Splićane, ali svi znamo šta gradonačelnik Kerum misli o Srbima, po njemu nisu poželjni u Hrvatskoj! Ne zanima nas politika, ne želimo ni da raspirujemo mržnju, želimo sam da se koncentrišemo na sport. Mislim da svi znamo šta nas čeka ako budemo igrali na Gripama. Jeste, to bi zaista bilo gostovanje visokog rizika“.

Na pitanje šta ako međunarodna teniska federacija podrži igranje u Splitu, Obradović odgovara: „Nema veze. Otputovaćemo u najjačem sastavu. Istina, u nedelju, 4. jula, očekuje nas svadba Janka Tipsarevića, a samo dan kasnije, rano ujutru, krenuli bismo put Hrvatske. Želimo da tamo ostvarimo plasman u polufinale Dejvis kupa“.

U ovom meču visokoplamtećih emocija, ulje na vatru dodao je Splićanin Nikola Pilić, jedan od najpoznatijih hrvatskih tenisara koji je danas savetnik reprezentacije Srbije. U izjavi za još jedan tabloid („Press“), Pilić je rekao: „Kad je tenis u pitanju, nemam emocija. Ako budem u srpskoj ekipi na meču protiv Hrvatske, naravno da ću navijati za Srbe“.

Za razliku od medija, koji polako zakuvavaju čitavu situaciju oko sudara Srba i Hrvata, sami teniseri dugo gaje prijateljske odnose. Tako su Ivo Karlović i Novak Đoković već ugovorili snimanje rep dueta „Moja droga je tenis“.
-----------------------------------------------------------------
Паметна одлука српских тенисера.
Неће они да промовишу хрватски туризам....
:per: :per: :per:
 
Ne znam čemu to cimanje uopšte. Split, pa šta? To je tenis, nema tu baklji, konstantnog urlanja i ostalog. Zašto bi se neko uplašio od povremenog ''ubi Srbina''? To bi baš trebalo da ih motiviše.

Ja bih, da sam na mestu naših tenisera, insistirao da se igra u Bradini, Pavelićevom rodnom mestu. Nema veze što je u BiH, baš bi bilo slatko da ih tu, u ustaškoj Meki i Medini, razguzimo.
 
Ne znam čemu to cimanje uopšte. Split, pa šta? To je tenis, nema tu baklji, konstantnog urlanja i ostalog. Zašto bi se neko uplašio od povremenog ''ubi Srbina''? To bi baš trebalo da ih motiviše.

Ja bih, da sam na mestu naših tenisera, insistirao da se igra u Bradini, Pavelićevom rodnom mestu. Nema veze što je u BiH, baš bi bilo slatko da ih tu, u ustaškoj Meki i Medini, razguzimo.

To ti je kad se musko pretvori u *****. Odraz nacije i danasnje politike vladajuce garniture ... tragikomicno i nista vise :D
 
Uopste nasi teniseri NE BI TREBALO DA IGRAJU U SPLITU!

Zbog stalnih provokacija iz ovog grada, Srbi ne treba da idu tamo.

Po cenu da predaju mec.

Nek se poskle ceo svet pita : ZASTO?

Ja sam prvi taj da se politika i sport ne mesaju.

Ali, u Splitu ima i previse mrznje da bi jedno sportsko takmicenje izmedju Srba i Hrvata moglo da se odvija bez pritisaka.

Jos nije vreme sazrelo da se u Splitu igraju takvi mecevi.

To samo budalama nije jasno.
 
bilo bi super da se igra u splitu
kakva stoka tamo zivi napravili bi neki veci incident-mi bi proshli automatski dalje a njih bi izbacili jedno 10 godina iz dejvis kupa lol

Bilo bi lepo iz vise razloga.
Zamisli 20,000 skandira kao jedan "Srbe na vrbe" ... a to EUropski Srbi vide i cuju na RTS-u tik pred njihov put na letovanje u Kroaciju. :hahaha: :rotf:
...mada to za njih nebi predstavljalo veliki problem, oni bi odlucili da se predstavljaju kao Beogradski Europljani....nesvesni da ih tek onda cekaju nevidjene batine :mrgreen:
 
Bilo bi lepo iz vise razloga.
Zamisli 20,000 skandira kao jedan "Srbe na vrbe" ... a to EUropski Srbi vide i cuju na RTS-u tik pred njihov put na letovanje u Kroaciju. :hahaha: :rotf:
...mada to za njih nebi predstavljalo veliki problem, oni bi odlucili da se predstavljaju kao Beogradski Europljani....nesvesni da ih tek onda cekaju nevidjene batine :mrgreen:

Ne brini se, ne bi se to culo...

Culo bi se samo ono sto moze srbima da donese stetu.

Zar ti milsis da su oni tako naivni?
 
Сплит неће да рекламирају ни неки Хрвати...Ево доказа.
http://www.vecernji.hr/regije/oliver-odbio-kerumovih-350-tisuca-kuna-koncert-londonu-clanak-108261
ČA JE PUSTA LONDRA KONTRA SPLITU GRADU
Oliver odbio Kerumovih 350 tisuća kuna za koncert u Londonu

Zbog negativnih reakcija javnosti popularni pjevač odlučio da će njegov koncert u Albert Hallu biti privatni, isključivo u njegovoj režiji, bez promocije Splita.
oliver-odbio-kerumovih-350-tisuca-kuna-koncert-londonu-slika-7409

“Neću srebro, neću zlato, ni bogatstvo cijelog svijeta...” zapjevao je Oliver Dragojević usred sveprisutne krize i odbio 350.000 kuna iz gradskog proračuna Splita, koliko mu je gradonačelnik Željko Kerum odobrio za koncert u Royal Albert Hallu u Londonu 19. travnja, za koji su karte već u prodaji.

– Tko je rekao da mi ne treba 350.000 kuna?! – odgovorio je Oliver protupitanjem. Odlučio je, dodao je, odbiti gradski novac jer su se ljudi pobunili.

– Neću da me ljudi krivo gledaju, ja sam isto porezni obveznik. Novac ostaje u proračunu! – rekao nam je Oliver. Kazao je i da mu iznos koji ne uzima nedostaje za organizaciju koncerta, ali da nastup nije doveden u pitanje.

– Snaći ću se, to je sad privatni koncert – ustvrdio je Oliver.

Odluka da će Grad sufinancirati njegov koncert u Londonu donesena je ljetos. Objavljena je neki dan i dočekana na nož pa se Oliver odlučio povući. Kerum je sufinanciranje koncerta opravdao promocijom Splita u Londonu.
 
bas naprotiv treba da igramo u Splitu, pa onda da se ustase krenu da provociraju i mi i dobijemo mec sluzbeno 3:0 i da dobiju besplatni EPP kakvi su divljaci :super:

Uopće ne sumnjam da će Srbija dobiti taj meč protiv Hrvatske, jer imaju jaču reprezentaciju.

E sad, što se reklame tiče, ona će ipak biti u našu korist, jer će se promovirati Split, Jadran i Hrvatska. :D
 
А ниси чуо....?
Ми вама више не продајемо му.да....
Сад вам их изнајмљујемо...да се и ви осетите...ко мушкарци...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Mačak, da malo čitaš, vidio bi da uHrvatsku iz Srbije mogu jedino Crvenkin jaffa keks i Takovski ratluk.
Vaša mooda nisu tražen proizvod. Ima bre mLogo škarta! :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Mačak, da malo čitaš, vidio bi da uHrvatsku iz Srbije mogu jedino Crvenkin jaffa keks i Takovski ratluk.
Vaša mooda nisu tražen proizvod. Ima bre mLogo škarta! :hahaha::hahaha::hahaha:

Твоје мишљење је пристрасно мишљење једног мушкарца....
Кад би питао даме, њихов суд би био другачији....
:per: :per: :per:
 

Back
Top