Ready, set, go!

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
:cao: zemske

Malopre sam :telefon: sa drugaricom da ugovorimo sve oko plana i programa dzogiranja i vezbanja u narednom periodu, pa sam htela da vas pitam da li se, kada i kako pripremate za bikini cija je sezona na oko tri meseca pred nama...

Naravno, prvenstveno je vazno zdravlje, a sve volimo lepo izgledati i ispod tri sloja odece zimi, ali nekako se u ovo vreme kod svh stavlja malo veci akcenat na negu i rekreaciju. Znam to jer radim sa kataloskom prodajom i vidim da je interesovanje sa sminke malo skrenulo na proizvode za lepotu koze, a i polako se prazne police sa istm preparatima u drogerijama...


Dakle, kako vi dolazite do ili odrzavate formu za leto? :manikir:

Ova tema se ne tice samo linije, vec i nege od glave do pete, jer kosa, nokti i koza tada zahtevaju drugaciji pristup, pa mozete ostaviti neke svoje rescepte da isti budu besprekorni :heart:
 
Poslednja izmena:
Ja tokom hladnih dana ne trcim, samo vikendom vezbam jogu u toplini svoje sobe.
Kad dodju lepi dani, u program ukljucim konopac za preskakanje, obruc koji se vrti oko struka i patike za trcanje.
Od nege menjam samo masku za lice, sampon i balzam.
 
uzasno sam lenja za mackanje krema protiv celulita i za zatezanje koze.mrzi me cak i da mazem mleko za telo posle svakog tusiranja.telo mi nije nesto cemu se posvecujem,cemu pridajem previse vaznosti.u sustini je samo tu da nosi moju dusu(kako sam ovo pateticno rekla)

ipak,posto nemam vise 18,a zene u nekim godinama znaju da je sa osamnaest i djavo lep,kad krenu lepi dani moram i ja da se malo trgnem.to znaci cesce mazanje losiona,redovnije vezbanje,prekinula sam pilates i sada bazen tri puta nedeljno,pedikir jednom mesecno i to je valjda to.

kod kozmeticarke idem nevezano za godisnje doba,kod frizera isto tako,celulita genetski nemam puno,solarijum ne volim,manikir ne idem jer secem nokte do panja i ne volim da ih mazem.

ispade da nisam nikakva zenskica.
 
zaboravila sam da kazem,sad kad malo jos grane sunce,vadi se bicikl,jedva cekam.volim da se vozam pored dunava sto doprinosi vecem osmehu i sjaju u ocima.a to je vaznije od duzine noktiju.i pocinjem da jedem vise svezeg povrca,paradajza,mladog luka,rotkvice,zelena salata...
 
Ja se nesto ne spremam...vezbam cele godine,malo i lencarim,pa opet...Nisam vise interesantna roba na plazi,ima sta da se gleda i bez mene...a ja i preko zime volim da sam koliko toliko u formi.Bolje se osecam,lepse mi stoji sve,nisam troma i nezadovoljna....Drzim se one stare izreke:prase se ne goji pred Bozic...;)
 
...uh ja trcim...svakodnevno...znaci kardio izmedju 48 - 55 minuta recimo 6 dana nedeljno...rezultat budu bolna kolena ali sta mogu kada volim...preko zime moj najbolji drug je traka u teretani...gledaju me kao freak-a...udjem u teretanu, popnem se na traku i kada zavrsim samo se istegnem i odem...jedino ponekad uradim za grudi zenske sklekove i trbusnjake i to je sve...ne radim nista na spravama...niti sa tegovima...mackam se preventivno anticelulit gelom, trenutno imam neki Afroditin, namaze se i deluje jedino ako si aktivan sat vremena, zelena tuba...volim i masaze ali njih uradim tamo maja...ne bavim se sportom izgleda radi, oduvek sam trenirala nesto, dobar je i brzi hod...veoma dobar...
 
Vazdustasta, znam o cemu pricas, i ja se samo popnem na trajku, eventualno steper-i zbrisem, druge sprave ne volim, imala sam obicaj da odradim vezbe na svim spravama, ali sam, na srecu, prestala na vreme. Ne zelim misice.
 
:cao: zemske

Malopre sam :telefon: sa drugaricom da ugovorimo sve oko plana i programa dzogiranja i vezbanja u narednom periodu, pa sam htela da vas pitam da li se, kada i kako pripremate za bikini cija je sezona na oko tri meseca pred nama...

Naravno, prvenstveno je vazno zdravlje, a sve volimo lepo izgledati i ispod tri sloja odece zimi, ali nekako se u ovo vreme kod svh stavlja malo veci akcenat na negu i rekreaciju. Znam to jer radim sa kataloskom prodajom i vidim da je interesovanje sa sminke malo skrenulo na proizvode za lepotu koze, a i polako se prazne police sa istm preparatima u drogerijama...


Dakle, kako vi dolazite do ili odrzavate formu za leto? :manikir:

Ova tema se ne tice samo linije, vec i nege od glave do pete, jer kosa, nokti i koza tada zahtevaju drugaciji pristup, pa mozete ostaviti neke svoje rescepte da isti budu besprekorni :heart:
formu ne odrzavam bas nikako...a, morala bih da pocnem, u junu me ocekuje jedan fatalni susret, gde moram da pokazem, ne da izgledam podjednako dobro kao pre 6 godina, vec i bolje od toga :lol:
tesko meni...stvarno cu morati da pocnem da vezbam ponovo :lol:
 
formu ne odrzavam bas nikako...a, morala bih da pocnem, u junu me ocekuje jedan fatalni susret, gde moram da pokazem, ne da izgledam podjednako dobro kao pre 6 godina, vec i bolje od toga :lol:
tesko meni...stvarno cu morati da pocnem da vezbam ponovo :lol:

ako ti je samo do toga imas po kozmetickim salonima one gipsane berbude.rade posao.izgubis dva konfekcijska broja,ali za par dana se opet vratis na isto.ali za fatalne susrete :worth:...
 
al ne razumem što radite kampanjski...?

Ни ја.:confused:

Мислим, сем што вероватно може да се скине пар кила до лета...

Зашто би ико запуштао нокте, косу или кожу преко зиме? Зашто није важно да зими буду лепе, а лети је важно?

А што се фигуре тиче - нико се не може ''затегнути'' за два-три месеца вежбања...тако да ни отпочињање са вежбањем неће дати неке резултате до лета...:confused:
 
Ни ја.:confused:

Мислим, сем што вероватно може да се скине пар кила до лета...

Зашто би ико запуштао нокте, косу или кожу преко зиме? Зашто није важно да зими буду лепе, а лети је важно?

А што се фигуре тиче - нико се не може ''затегнути'' за два-три месеца вежбања...тако да ни отпочињање са вежбањем неће дати неке резултате до лета...:confused:

Ne govorimo ovde o kampanjskim pripremama, vec sam napisala u uvodnom postu da to nije ono-tek sad mislim na negu i liniju, vec da se sada samo malo zaostravaju navike po tom pitanju, sto ne znaci da su bile zanemarene tokom zime. Jednostavno, poged na park zimi i na prolece je potpuno drugaciji :)
 

Back
Top