Jeremić goozi Čedu na RTS-u ...

Ko koga goozi ?

  • Čeda > Jeremića

  • Jeremić > Čedu

  • Jeremić i Čeda nas ...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kao prvo, lično mi se svideo deo priče kako je ocenio vreme DS-a u vlasti Zorana Živkovića (zvanog 43 ili 4,3 milona vinograd :lol: ) i Čede kao potpredsednika.

Па поприличан део тадашњих структура су део и садашње власти. Тај орангутан Живковић је полсе оне велике Тадићеве чистке и даље остао члан ДС-а.
 
Па поприличан део тадашњих структура су део и садашње власти. Тај орангутан Живковић је полсе оне велике Тадићеве чистке и даље остао члан ДС-а.

Mislim da nisi u pravu, jer, čini mi se, negde je već rekao da odavno nije član DS-a ali ne mogu da stavim onu stvar na panj kao garanciju istinitosti ... :mrgreen: :sad2:

A članstvo je članstvo. Ovce. Idu i bleje gde im gazda kaže ... :dash:
 
TROJAN.jpg
 
pa pazi taj ceda je tako teski spijun CIA ili MI6... mada pre bih rekao da je Mi6 jer ne verujem da se CIA bavi takvim jadnicima.

a kockalone je odlican ... ne gotivim zute ali ako nam ista dobro ide od crkavanja milosevica onda je to spoljna politika

s jedne strane rusi.. s druge zapad... ukidaju vize... kosovo nikako da udje u UN.. vecina drzava ne priznaje kosovo... sad je tu malo trte mrte sud pravde... italijani rekli da ce da postuju odluku MSP..

ma odlican je... kad je dosao na vlas' mislio sam da je poremecen... manijak,,, imbos.. al ispostavilo se po meni da Kockalone jedini valjano i ispravno i totalno radi svoj posao..

kakvu su mu povracku od situacije ostavili i dokle je dogurao... jos neverovatnije je sto je uz pomoc Dacica uspeo i da ukloni vizni rezim... :D

ma ok je... u ovom duelu svakako glasam za kockalonea a ne trgovca sopstvenom dusom Cedu.

Sto se ankete tice ipak glasam za poslednju opciju.

steta sto DS nema bar jednog ovakvog coveka... kao kockalone... ostalo je sve olos..

ja da se pitam u sledecem mandatu bih stavio kockalonea za ministra za razvoj ekonomiju i evrointegracije :D da tu malo pogura taj razvoj i tako to :P
 

Back
Top