Zene na veceri

Fujin357

Zainteresovan član
Poruka
134
Recite vi meni kako to da kada izvedem neku "posebnu" curu na veceru one uvek ili nista ne jedu ili im je predjelo/dezert potpuno nesto strano. Kada predlozim da cak i one odluce za vino/koktel one kolutaju ocima i tvrde kako bi bilo bolje naruciti sok (fuj). Bez zablude, to mi se poslednji put dogodilo sa curom od 29 god, i prema tome se to ne moze pripisati sazrelosti. Da li sam ja baksuz ili? Imate li vi takvih iskustava? Da li vi zene volite opustene vecere :?: :?: :?: :idea:
 
Fujin357:
Recite vi meni kako to da kada izvedem neku "posebnu" curu na veceru one uvek ili nista ne jedu ili im je predjelo/dezert potpuno nesto strano. Kada predlozim da cak i one odluce za vino/koktel one kolutaju ocima i tvrde kako bi bilo bolje naruciti sok (fuj). Bez zablude, to mi se poslednji put dogodilo sa curom od 29 god, i prema tome se to ne moze pripisati sazrelosti. Da li sam ja baksuz ili? Imate li vi takvih iskustava? Da li vi zene volite opustene vecere :?: :?: :?: :idea:
A šta je neobično u tome da one predlože vino? Zašto čak? To je osnovna kultura, mislim - pitati. Pa, nećeš joj, valjda, ti birati piće?
Inače, mislim da si baksuz, veruj mi, meni su se takve osobe odavno smučile. Odemo u PAB, naručim pivo one pitaju ima li "Pepsi", "Neskafe", jagoda, malina...
Pivo smrdi, a od pola čaše belog vina (špricer) se napiju i ne znaju gde im je kuća, što su čiste budalaštine i FOLIRANJE kako bi ostavile utisak da su one nežne i, iznad svega, FINE.
Probaj da naučiš da razlikuješ "opuštenu" od "fine". A, ima ih 50%.
 
Fujin357:
Recite vi meni kako to da kada izvedem neku "posebnu" curu na veceru one uvek ili nista ne jedu ili im je predjelo/dezert potpuno nesto strano. Kada predlozim da cak i one odluce za vino/koktel one kolutaju ocima i tvrde kako bi bilo bolje naruciti sok (fuj). Bez zablude, to mi se poslednji put dogodilo sa curom od 29 god, i prema tome se to ne moze pripisati sazrelosti. Da li sam ja baksuz ili? Imate li vi takvih iskustava? Da li vi zene volite opustene vecere :?: :?: :?: :idea:
Не знам где налазиш такве девојке. Мој је утисак да су или клинке па не знају како да се понашају и страхују да ће се избламирати,или се фолирају јер мисле да није дамски са уживањем јести са неким.
Немој да бринеш, само си налетао на уштогљене и исфолиране рибе.
Заједничка вечера управо зближава људе.
 
Naravno da joj necu ja birati pice, ali ukoliko se slozimo za crno vino onda predlozim da ona odabere koje (posto ocigledno ne izlazim na mestima gde samo sluze "Vranac"). Glupo je na takvim prilikama narucivati bilo sta sem vode, vina ili sampanjca. Hellen nisu klinke, barem ne po godinama ali... A reci te mi sta jos cenite kod muskarca u takvim prilikama. Cvece? :)
 
Fujin357:
Recite vi meni kako to da kada izvedem neku "posebnu" curu na veceru one uvek ili nista ne jedu ili im je predjelo/dezert potpuno nesto strano. Kada predlozim da cak i one odluce za vino/koktel one kolutaju ocima i tvrde kako bi bilo bolje naruciti sok (fuj). Bez zablude, to mi se poslednji put dogodilo sa curom od 29 god, i prema tome se to ne moze pripisati sazrelosti. Da li sam ja baksuz ili? Imate li vi takvih iskustava? Da li vi zene volite opustene vecere :?: :?: :?: :idea:
..Kako da budu opustene,kad hoces na silu da ih napijes?
PS zelje jedne dame su za pravog kavalira ...zapovest :D
 
:shock: :shock: o cemu se ovde raaadi ...mene onda neko zayebava...dakle sve zene ovde kazu da pijance , mozda je sramota , pa ljudi picence je opustencija ...zene treba da se opuste, ne preterivanje ...mada moze i to ponekad, dobro decko pita za veceru ...valjda mu dodje kultura posle odredjene vrste klope ...vino ,
 
avesic:
:shock: :shock: o cemu se ovde raaadi ...mene onda neko zayebava...dakle sve zene ovde kazu da pijance , mozda je sramota , pa ljudi picence je opustencija ...zene treba da se opuste, ne preterivanje ...mada moze i to ponekad, dobro decko pita za veceru ...valjda mu dodje kultura posle odredjene vrste klope ...vino ,
hahaha.....bas me nasmeja.....kutura,da.....
...najveca kultura je da svako pije ono sto mu prija....!!!
 
begunac:
avesic:
:shock: :shock: o cemu se ovde raaadi ...mene onda neko zayebava...dakle sve zene ovde kazu da pijance , mozda je sramota , pa ljudi picence je opustencija ...zene treba da se opuste, ne preterivanje ...mada moze i to ponekad, dobro decko pita za veceru ...valjda mu dodje kultura posle odredjene vrste klope ...vino ,
hahaha.....bas me nasmeja.....kutura,da.....
...najveca kultura je da svako pije ono sto mu prija....!!!

Alo bre ne pricam o nekom ludom provodu gde ce mo prvo svratiti na picu pa se onda odrati od alkohola, i ubrzo potom zavrsiti u krevetu. To je malo "suptilnija vecera", uz priguseno svetlo, file minjon i odgovarajucu flasu vina... Ajd ti naruci pivo tada :roll: Ako je i malo prefinjenija ispalice te pre nego sto se osvestis :!: :twisted:
 
Fujin357:
Naravno da joj necu ja birati pice, ali ukoliko se slozimo za crno vino onda predlozim da ona odabere koje (posto ocigledno ne izlazim na mestima gde samo sluze "Vranac"). Glupo je na takvim prilikama narucivati bilo sta sem vode, vina ili sampanjca. Hellen nisu klinke, barem ne po godinama ali... A reci te mi sta jos cenite kod muskarca u takvim prilikama. Cvece? :)
Хмм, па не знам, то мораш некако сам да процениш, да не испадне претерано. Можда само једну ружу без оних китњастих машница. Знаш, жене воле и цвеће и романтичне вечере, али имала сам једног другара који је толико претеривао у тој романтичној пажњи да је то почињало да смета свим његовим девојкама.

Реално, мало је момака који воде девојке на ексклузивне вечере. Можда су оне збуњене јер не знају да се понашају на таквим местима и у таквим приликама. С друге стране, пази да не претераш, мислиће да само желих да их импресионираш.
Вечера треба да буде пријатна и опуштена, а није ни битно што оне хоће сок. Узгред, мени лично је шампањац потпуно безвезно пиће и било би ми смешно да треба да га пијем само да би вече изгледало романтично.
Ма, направи да буде опуштено, форма и није толико битна.
Е, да, битни су комплименти, али не извештачени, него онако... да погоде праву ствар. Битни су погледи. Узгредни додири руке... Ех...сад сам се разнежила...
 
Fujin357:
Naravno da joj necu ja birati pice, ali ukoliko se slozimo za crno vino onda predlozim da ona odabere koje (posto ocigledno ne izlazim na mestima gde samo sluze "Vranac"). Glupo je na takvim prilikama narucivati bilo sta sem vode, vina ili sampanjca. Hellen nisu klinke, barem ne po godinama ali... A reci te mi sta jos cenite kod muskarca u takvim prilikama. Cvece? :)
Mislila sam da su ljudi kao ti odavno izumrli ali, šta ćeš...
Onda da ti odgovorim jednom tužnom, ali velikom istinom: bez obzira na godine, danas su veliki poznavaoci vina poprilična retkost. Zato, sledeći put kada pitaš devojku koje vino da naručiš prvo dobro razmisli koga si izveo na večeru i da li se ta nesrećnica našla u beskrajno neprijatnoj situaciji da ti objašnjava kako, jednostavno, NE UME DA TI ODGOVORI, jer je, valjda, neuka. Naravno, govorim ti ovo jer sama ne bih znala šta da ti odgovorim, mnogo bolje poznajem pivo od vina :shock: , većina devojaka (žena) koje poznajem je u istoj situaciji.
Za takvu priliku je, svakako, vino rešenje, pre nego pivo. Cveće? Što da ne... Mislim da je najbitnije kako ćeš se ti ponašati tokom večere i, ako je dobra devojka, da je ne obasipaš SKUPIM iznenađenjima, to je, takođe, veoma neprijatno.
 
Fujin357:
apotekarka:
Ako mi se pije svetsko a naše, koji je razlog da ga ne pijem? :roll:

Pa mozda si u pravu. Sledeci put ih vodim pravo za sank pa onda mogu da udare po pivu koliko im je zelja. Hellen pa ni jedan muskarac nije toliko romantican (ja posebno)...

a sta ti ima nju da "vodis", ovo je 21. vek, znas, zene mogu da zaradjuju.. je l posle ona tebi uzvrati
"respect" za begunca
ako ti volis mnogo da jedes ne znaci da mora i neko drugi..daj oglas.
i zasto mislis da se neko foilra ako se brzo napije
 
Fujin357:
Da li vi zene volite opustene vecere :?: :?: :?: :idea:

ok...povlacim ono za izvodjenje
ali ja mrzim kad me neko tera da jedem !!! :((( ono sto oni misle da treba
volim vecere ali da mogu da jedem sta ocu i da mi niko ne gleda u tanjir..volela bih da pojedem predjelo i jelo i dezert, ali ne mogu..dosta je 1 jelo
 
Lexa:
Fujin357:
Naravno da joj necu ja birati pice, ali ukoliko se slozimo za crno vino onda predlozim da ona odabere koje (posto ocigledno ne izlazim na mestima gde samo sluze "Vranac"). Glupo je na takvim prilikama narucivati bilo sta sem vode, vina ili sampanjca. Hellen nisu klinke, barem ne po godinama ali... A reci te mi sta jos cenite kod muskarca u takvim prilikama. Cvece? :)
Mislila sam da su ljudi kao ti odavno izumrli ali, šta ćeš...
Onda da ti odgovorim jednom tužnom, ali velikom istinom: bez obzira na godine, danas su veliki poznavaoci vina poprilična retkost. Zato, sledeći put kada pitaš devojku koje vino da naručiš prvo dobro razmisli koga si izveo na večeru i da li se ta nesrećnica našla u beskrajno neprijatnoj situaciji da ti objašnjava kako, jednostavno, NE UME DA TI ODGOVORI, jer je, valjda, neuka. Naravno, govorim ti ovo jer sama ne bih znala šta da ti odgovorim, mnogo bolje poznajem pivo od vina :shock: , većina devojaka (žena) koje poznajem je u istoj situaciji.
Za takvu priliku je, svakako, vino rešenje, pre nego pivo. Cveće? Što da ne... Mislim da je najbitnije kako ćeš se ti ponašati tokom večere i, ako je dobra devojka, da je ne obasipaš SKUPIM iznenađenjima, to je, takođe, veoma neprijatno.

Pa dobro nemam ni ja bas tako prefinjen ukus ali pravim razliku izmedju jako loseg, srednjeg i odlicnog vina. Godina berbe se takodje zna, 1985 je neprikosnovena. Ali ne mora ni vino, moze i koktel, recimo votka/martini (sto bi me odusevilo ako neka predlozi) ali samo da ne bude sok ili pizza... Mozda je problem u tome sto ja ne umem da se izrazim recima prema nekom ko mi puno znaci kao prijatelj, pa zbog toga pokusavam da to pokazem fency vecerom... Najgore je to sto takve osobe daju pogresan utisak, umesto da budu iskrene 8)
 
E pa ja sam sad ogladnela razmisljajuci sta bih sve pojela u nekom divnom romanticnom restoranu, pa jos sve to zaliveno mmmm,mmm vinom!
Ma, ti si bre baksuz, sve moje drugarice (i ja, naravno), mnoogoo volimo ukusne vecere, slasne dezerte, a odavno smo sokice zamenile BAS vinom. A sto se tice nekog pokloncica, ja mislim da je to stvarno super, ali sve dok je u pitanju sitnica. Nikako ne sme biti skupa (neko je to pre mene vec spomenuo), ali mora biti jako originalna. Odoh sad da si sipam malo vinca... :D
 
E pa sad, da li ti treba da bude opustena ili formalna vecera? Ako je opustena, pa sto se uzbudjujes sto se ona ne razume u vina - predlozi joj ti neko, ako ne zeli deset, pa mozda joj se toliko dopalo glavno jelo da nema mesta za deset... opusti se covece i uzivaj.
Aliiiiii... ako si je izveo na veceru da bi prostudirao njeno ponasanje za stolom, njeno poznavanje vina, njenu sposobnjst da 'apsorbuje' dobrane kolicine restoranske hrane, i na taj nacin odlucio da li ti ona odgovara ili ne - smesta shutni onu koja naruci bilo koje crno vino tokom cele veceri, pa ne zelis valda lujku koja ce piti crno vino uz lagano predjelo, ili nedajboze ribu! A zamisli tek uzasa da naruci desert i nastavi uz njega da pije suvo belo vino... bljak, koja bi to tek blamaza za tebe bila!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
mishica:
E pa sad, da li ti treba da bude opustena ili formalna vecera? Ako je opustena, pa sto se uzbudjujes sto se ona ne razume u vina - predlozi joj ti neko, ako ne zeli deset, pa mozda joj se toliko dopalo glavno jelo da nema mesta za deset... opusti se covece i uzivaj.
Aliiiiii... ako si je izveo na veceru da bi prostudirao njeno ponasanje za stolom, njeno poznavanje vina, njenu sposobnjst da 'apsorbuje' dobrane kolicine restoranske hrane, i na taj nacin odlucio da li ti ona odgovara ili ne - smesta shutni onu koja naruci bilo koje crno vino tokom cele veceri, pa ne zelis valda lujku koja ce piti crno vino uz lagano predjelo, ili nedajboze ribu! A zamisli tek uzasa da naruci desert i nastavi uz njega da pije suvo belo vino... bljak, koja bi to tek blamaza za tebe bila!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne bas zbog toga... :twisted:
Pa gde si ti celog mog zivota :!: :D
 
Uuuuupppsssss... greska u koracima.
Ja sam najneformalniji tip u okolini, ja bih ti prva narucila sok od kajisije na jezersku pastrmku. :?
Sorry, ja samo znam sta s cim ide, ali se toga nikada ne pridrzavam...
 
ja lepo sve uvek na licnom primeru :lol: :lol: :lol:

ja volim vecere...a malo jedem,ali voooolim vecere...
U PAB etc. se ide sa drustvom(sa deckom ili bez,ali se ide sa drustvom)...i ne pijem pivo...ne volim ga...nateraju me samo kad pravimo rostilj da popijem pola case cisto solidarnosti radi :wink: :wink: :wink:
ali ja zaista ne volim ukus piva isto kao sto ne volim prezacinjenu klopu ili slatke slatkise ili nesto sl.
i ne jedem puno,jedem malo ali sam gurman...

i volim kad odem na veceru da narucim nesto sto mi prija...cesto uzmem neku supicu i neko povrce sa malo mesa ili sl. ili bez supice :lol: :lol: :lol:

od alkohola volim crno vino,ali malo... i volim koktelcice...vooolim,to mi je tako superiska :lol:

ne kolutam ocima,fina jesam,ali sam i opustena...
ako biramo vino,volim da muskarac to ucini jer je ipak on dzentlmen,a ja cu sebi izabrati klopu,ako ne...pice biram sama i to je to...

i volim opustenu atmosferu,da se smejem i da mi je lepo...uostalom,zar u tome i nije poenta? :roll: :lol:
 
Pa ja nekako mislim da ako si ti vec nju pozvao na veceru onda ti treba da narucis vino, konobar ga donese i tada se obicno zenskoj osobi (ili vec onome ko je vec narucio vino) da da ga proba i oceni da li joj odgovara ili ne. Kod nas odlasci u restoran nisu toliko ucestali kao sto je to slucaj u inostranstvu, i mislim da kod nas jako veliki broj devojaka ne poznaje kulturu odlaska u restoran, sta naruciti... a pogotovu koje vino uz koje jelo.Kada sam u Bg, nesto i ne idem po restoranima jer se zazelim mamine kuhinje :D , ali poslednji put kada sam bila jela mi se riba i mogla sam da biram izmedju prve ili druge klase (ili kategorije ne znam vise) sa cenom od po kilogram!!! :shock: Aloooooooo! Pa gde to jos ima! I sta to treba da znaci :?: A vina se svode na Vranac i.....pa, Vranac! I ja sad recimo volim Cabernet Sauvignon (pogotovu beli)ili mladi Beaujolais ili Malesan i ja sad to treba da narucim u Bg? Nije nego. Dalje, sve opet zavisi i od restorana u koji izvodis devojke,koja je hrana u pitanju.
Opet napominjem da u Bg ne znam kako stoji situacija sa restoranim (mada ne sumnjam da ima i dobrih sa pazljivo sastavljenim menijem), ali je Hellen u pravu. Kod nas jako mali broj tipova izvodi devojke po nekim ekskluzivnijim restoranima, tako da ti na kraju se sve svede na becku sniclu i vranac.
Mozda su tvoji ukusi po pitanju hrane razliciti od njihovih.Ja da sam musko, verovatno bih devojku odvela u japanski restoran ili nesto slicno,egzoticno....ali mislim da mnogim devojkama to bas i ne bi prijalo.
Naravno, jako je galantno sa tvoje strane sto zelis devojci da pruzis jednu lepu veceru i da se ona oseca posebno, ali iz nekog iskustva znam da takve, lepo osmisljene vecere, romanticne ....mogu samo da unesu dodatnu tenziju ukoliko je to neki od prvih izlazaka (iz brojnih razloga, da sad ne smaram). Vise mi odgovaraju u nekoj vezi kada se zna na cemu si i kada se partneri bolje poznaju.
Meni je recimo da sada najopusteniji i jedan od prvih izlazaka bio sa deckom sa kojim sam ostala dve godine, a isli smo u Mekic na sladoled (na moje insistiranje).
Pa...prijatno :D :wink:
 
Fujin357:
Recite vi meni kako to da kada izvedem neku "posebnu" curu na veceru one uvek ili nista ne jedu ili im je predjelo/dezert potpuno nesto strano. Kada predlozim da cak i one odluce za vino/koktel one kolutaju ocima i tvrde kako bi bilo bolje naruciti sok (fuj). Bez zablude, to mi se poslednji put dogodilo sa curom od 29 god, i prema tome se to ne moze pripisati sazrelosti. Da li sam ja baksuz ili? Imate li vi takvih iskustava? Da li vi zene volite opustene vecere :?: :?: :?: :idea:

A sto ne preispitas malo svoj stav u toj situaciji? Ako ti izgledas po fazonu - evo izveo sam te zato sto si posebna, a tesko ovo mogu da si priustim :-) - sta mislis zasto ona onda preskace predjelo, desert, i bira jeftiniju varijantu pica? I da li izvodis devojke u restoran da bi njima bilo prijatno ili da ih impresioniras?
 
Fujin357:
Lexa:
Fujin357:
Naravno da joj necu ja birati pice, ali ukoliko se slozimo za crno vino onda predlozim da ona odabere koje (posto ocigledno ne izlazim na mestima gde samo sluze "Vranac"). Glupo je na takvim prilikama narucivati bilo sta sem vode, vina ili sampanjca. Hellen nisu klinke, barem ne po godinama ali... A reci te mi sta jos cenite kod muskarca u takvim prilikama. Cvece? :)
Mislila sam da su ljudi kao ti odavno izumrli ali, šta ćeš...
Onda da ti odgovorim jednom tužnom, ali velikom istinom: bez obzira na godine, danas su veliki poznavaoci vina poprilična retkost. Zato, sledeći put kada pitaš devojku koje vino da naručiš prvo dobro razmisli koga si izveo na večeru i da li se ta nesrećnica našla u beskrajno neprijatnoj situaciji da ti objašnjava kako, jednostavno, NE UME DA TI ODGOVORI, jer je, valjda, neuka. Naravno, govorim ti ovo jer sama ne bih znala šta da ti odgovorim, mnogo bolje poznajem pivo od vina :shock: , većina devojaka (žena) koje poznajem je u istoj situaciji.
Za takvu priliku je, svakako, vino rešenje, pre nego pivo. Cveće? Što da ne... Mislim da je najbitnije kako ćeš se ti ponašati tokom večere i, ako je dobra devojka, da je ne obasipaš SKUPIM iznenađenjima, to je, takođe, veoma neprijatno.

Pa dobro nemam ni ja bas tako prefinjen ukus ali pravim razliku izmedju jako loseg, srednjeg i odlicnog vina. Godina berbe se takodje zna, 1985 je neprikosnovena. Ali ne mora ni vino, moze i koktel, recimo votka/martini (sto bi me odusevilo ako neka predlozi) ali samo da ne bude sok ili pizza... Mozda je problem u tome sto ja ne umem da se izrazim recima prema nekom ko mi puno znaci kao prijatelj, pa zbog toga pokusavam da to pokazem fency vecerom... Najgore je to sto takve osobe daju pogresan utisak, umesto da budu iskrene 8)
...ISKRENOST ako je sam ne pokazes. Ako ti neka zena puno znaci, ako zelis njeno prijateljstvo, pravo - budi iskren. Cemu taj snobizam?!
Sta znaci ono ..."Godina berbe je...'85 je neprikosnovena"?!...Za koju vrstu vina? Koje je to vino - suvo, poluslatko, slatko, crno, belo, penushavo...konzumno i kvalitetno belo ili crno, cpecijalno crno ili belo?!...Geografsko poreklo? Domace ili strano?...
Za kvalitet vina nije presudna, SAMO, godina berbe...
I ne moze se, NIKAD, o vinima govoriti tako povrsno.
Ni o pravim zenama. Ni o vecerama...
I sama vecera, njen sadrzaj, kvalitet - jelovnici se veoma razlikuju u restoranima, u zavisnosti od njihove kategorije...
Tako je i sa zenama. I sa muskarcima. Kategorije se razlikuju...
Zenu bi trebalo odvesti u restoran kome "poznajesh dushu". Narocito ako je ekskluzivan - mora i on - restoran, ili restorani - da "poznaju" tebe...
Onda, lepo, uzmes stvar u svoje ruke, devojcicu za rukicu i... 8)
 
kojote:
Fujin357:
Lexa:
Fujin357:
Naravno da joj necu ja birati pice, ali ukoliko se slozimo za crno vino onda predlozim da ona odabere koje (posto ocigledno ne izlazim na mestima gde samo sluze "Vranac"). Glupo je na takvim prilikama narucivati bilo sta sem vode, vina ili sampanjca. Hellen nisu klinke, barem ne po godinama ali... A reci te mi sta jos cenite kod muskarca u takvim prilikama. Cvece? :)
Mislila sam da su ljudi kao ti odavno izumrli ali, šta ćeš...
Onda da ti odgovorim jednom tužnom, ali velikom istinom: bez obzira na godine, danas su veliki poznavaoci vina poprilična retkost. Zato, sledeći put kada pitaš devojku koje vino da naručiš prvo dobro razmisli koga si izveo na večeru i da li se ta nesrećnica našla u beskrajno neprijatnoj situaciji da ti objašnjava kako, jednostavno, NE UME DA TI ODGOVORI, jer je, valjda, neuka. Naravno, govorim ti ovo jer sama ne bih znala šta da ti odgovorim, mnogo bolje poznajem pivo od vina :shock: , većina devojaka (žena) koje poznajem je u istoj situaciji.
Za takvu priliku je, svakako, vino rešenje, pre nego pivo. Cveće? Što da ne... Mislim da je najbitnije kako ćeš se ti ponašati tokom večere i, ako je dobra devojka, da je ne obasipaš SKUPIM iznenađenjima, to je, takođe, veoma neprijatno.

Pa dobro nemam ni ja bas tako prefinjen ukus ali pravim razliku izmedju jako loseg, srednjeg i odlicnog vina. Godina berbe se takodje zna, 1985 je neprikosnovena. Ali ne mora ni vino, moze i koktel, recimo votka/martini (sto bi me odusevilo ako neka predlozi) ali samo da ne bude sok ili pizza... Mozda je problem u tome sto ja ne umem da se izrazim recima prema nekom ko mi puno znaci kao prijatelj, pa zbog toga pokusavam da to pokazem fency vecerom... Najgore je to sto takve osobe daju pogresan utisak, umesto da budu iskrene 8)
...ISKRENOST ako je sam ne pokazes. Ako ti neka zena puno znaci, ako zelis njeno prijateljstvo, pravo - budi iskren. Cemu taj snobizam?!
Sta znaci ono ..."Godina berbe je...'85 je neprikosnovena"?!...Za koju vrstu vina? Koje je to vino - suvo, poluslatko, slatko, crno, belo, penushavo...konzumno i kvalitetno belo ili crno, cpecijalno crno ili belo?!...Geografsko poreklo? Domace ili strano?...
Za kvalitet vina nije presudna, SAMO, godina berbe...
I ne moze se, NIKAD, o vinima govoriti tako povrsno.
Ni o pravim zenama. Ni o vecerama...
I sama vecera, njen sadrzaj, kvalitet - jelovnici se veoma razlikuju u restoranima, u zavisnosti od njihove kategorije...
Tako je i sa zenama. I sa muskarcima. Kategorije se razlikuju...
Zenu bi trebalo odvesti u restoran kome "poznajesh dushu". Narocito ako je ekskluzivan - mora i on - restoran, ili restorani - da "poznaju" tebe...
Onda, lepo, uzmes stvar u svoje ruke, devojcicu za rukicu i... 8)

Evo ga napokon jedan pravi smeker 8) Veeeelikiiii poljubac za tebe :D :wink:
 

Back
Top