Dragan Ćirić

NavijacicaJUG

Početnik
Poruka
3
Ko je Dragan Ćirić?? informacija o njemu ima jako malo na internetu... kazu da je nekada bio mnogo dobar igrac... da li je jos uvek? Molim vas napisite mi sve sto znate o njemu cini mi se da sam postala njegov veliki fan na prvi pogled... ako znate na sta mislim :D
I, da, jel ozenjen? :lol: :lol: :lol:
Hvala unapred za svaku informaciju...
 
Ciric je igrao za Partizan pre nekoliko sezona i u tom trenutku je bio jedan od najboljih igraca u nasoj zemlji. Napravio je jedan vrlo los potez odlaskom u Barcelonu gde je igrao samo nekoliko utakmica za Barcelonu B. Nakon toga ne znam gde je bio i sta je radio, ali evo, vratio se, ali koliko sada vidim, tesko da ce se vratiti u nekadasnju formu.
 
NavijacicaJUG:
Ko je Dragan Ćirić?? informacija o njemu ima jako malo na internetu... kazu da je nekada bio mnogo dobar igrac... da li je jos uvek? Molim vas napisite mi sve sto znate o njemu cini mi se da sam postala njegov veliki fan na prvi pogled... ako znate na sta mislim :D
I, da, jel ozenjen? :lol: :lol: :lol:
Hvala unapred za svaku informaciju...
pa moraces da stanes u red, u vezi ovog zadnjeg
 
Al nikad mi nece biti jasne ribe koje se lozhe na fudbalere i pevache... Mislim Ok shto se lozhe, ali kad pitaju za brachno stanje gorepomenutih, znam koliko je sati :)

Enivej, Ciric je s.j.e.b.a.o svoju karijeru na potpuno isti nachin kao Perica Ognjenovic.
 

Back
Top