Stara koka

Poruka
22.606
Imam jednu komšinicu, koja već ima godina, ali se stalno trudi da lovi mlađe muškarce pa mi sad nije jasno tj. malo mi blesavo izgleda, kad starija žena muva klince.Da li ona misli da će biti mlađa pored njih?:p
 
Znas kako ide ona poslovica " Od stare koke supa je najbolja " al tvoja komsinica je izostavila nastavak koji ide " a od mladog slona surla je mala "

njen porblem sto nema pojma kako da uziva.....
 
Da samo što mladost -mladost traži....nisi mi odgovorila na pitanje.;)

...hoces ozbiljno ili neozbiljno da ti odgovorim?

...ako je neozbiljno onda bih kazala da je mladje sladje i sl...

...ozbiljno mislim da nikoga ne moze da privuce neko ko je bitno mladji pa sam skoro sigurna da se kod nje radi o nekom gadnom iskustvu sa vrsnjakom ili starijim pa sada bezi u nesto sto kao fol moze da kontrolise...ona je u toj vezi glavna...beg od realnosti...nemam slicno iskustvo pa samo nagadjam ali mislim da je priroda sa razlogom uredila neke stvari...
 
Naravno da jesam, i vec sam odgovorio da tvoja komsinica nema pojma sta hoce cim joj treba klinac. Al znas kako, prosao joj je voz kod muskaraca njeno godiste koji sada gledaju klinke, pa mora i ona da vija mladje od sebe. Valjda ima iskustva pa moze da ih poduci..


Nema ona njih sta uciti, ona ili ce im platiti ili ce im sve dozvoliti, sve sto im padne na pamet.:)
 
Imam jednu komšinicu, koja već ima godina, ali se stalno trudi da lovi mlađe muškarce pa mi sad nije jasno tj. malo mi blesavo izgleda, kad starija žena muva klince.Da li ona misli da će biti mlađa pored njih?:p

sta ti nije jasnO?
zeli tvrd ****** u sebi kao i sve ostale zenke ..... a mladji imaju tvrdje kare ...... ja se izvinavam sad gospodi jer ih podsecam na njihove hendikepe kao starijih jeli likova.... medjutim ako ako im je za utehu ..oni su ikusniji ..mudriji i tako tome slicno....
 
Naravno da jesam, i vec sam odgovorio da tvoja komsinica nema pojma sta hoce cim joj treba klinac. Al znas kako, prosao joj je voz kod muskaraca njeno godiste koji sada gledaju klinke, pa mora i ona da vija mladje od sebe. Valjda ima iskustva pa moze da ih poduci..

Ne, nego je mushkarcima njenog godishta proshao rok trajanja. Vama hidraulika vremenom oslabi :manikir:
 

Back
Top