Стоп љубомори на форуму!!!

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
На форуму се стално труби како су форумашице љубоморне једне на друге, па неће да се чашћавају комплиментима на Сликама.

Зато, форумашице, у овој теми реците које су вам припаднице истог пола са форума по укусу, да докажемо да ово горе није истина. ;)

Форумаши, обратно (геј стоп :mrgreen: )
 
На форуму се стално труби како су форумашице љубоморне једне на друге, па неће да се чашћавају комплиментима на Сликама.

Зато, форумашице, у овој теми реците које су вам припаднице истог пола са форума по укусу, да докажемо да ово горе није истина. ;)

Форумаши, обратно (геј стоп :mrgreen: )

ti s' nedojebana..........:mrgreen:
 
Nisam sve gledala , stigla sam do nekih pola puta.Od onoga sto sam videla strava su mi 1.Baby Jane(a narocito ona slika sa plaze, e tu sam videla na temi sajam)
2. super mi je... kako je bese nik..nisam sigurna Dark ili tako nesto? Uglavnom devojka crne kose u crnoj haljini sa dekolteom.
3. tazzica.
I ostale su mi lepe, samo ove tri su najlepse.
 
На форуму се стално труби како су форумашице љубоморне једне на друге, па неће да се чашћавају комплиментима на Сликама.

Зато, форумашице, у овој теми реците које су вам припаднице истог пола са форума по укусу, да докажемо да ово горе није истина. ;)

Форумаши, обратно (геј стоп :mrgreen: )

Daj molim te ko bi bio ljubomoran na devojku s foruma???Zasto ne bih nekoj devojci dala komplimetn ako zaista tako mislim?
Svakog dana smo okruzeni lepim ljudima u rl .Zamisli da smo ljubomorni 24sata?Meni je to glupost-ljubomora na forumu.

Ankora je prelepa njenu sliku sam videla,tu je i Lajterka,ona mala romanticna dusica Girli,Raisa..ostale nisam ni videla
E,da Struja mi je extra
 

Back
Top