Negotin -lokalni izbori-

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
U Negotinu će danas biti održani vanredni izbori za odbornike Skupštine opštine, na kojima učestvuje devet stranaka.

Prva na listi je Srpska napredna stranka - Tomislav Nikolić, zatim Socijalistička partija Srbije - PUPS, JS - Ivica Dačić, Vlaška demokratska stranka, Socijaldemokratska partija Srbije - Rasim Ljajić, zatim Liberalno-demokratska partija - Radmila Gerov i Živim za Negotin - G17plus - Boško Ničić.
Sedma na listi je koalicija - Za evropski Negotin-DS-SPO, dr Dragan Šujeranović - Srpska radikalna stranka dr Vojislav Šeselj i koalcija -Demokratska stranka Srbije-Nova Srbija-Vlaška demokratska stranka Srbije.


Negotin

U birački spisak upisan je 42.901 građanin sa biračkim pravom koji će svoje biračko pravo ostvariti na 72 biračka mesta, od kojih je 17 u gradu, i 55 u selima opštine Negotin.


Da čujemo prognoze :D Ja nešto i nisam optimista po pitanju ovih mojih :think:
 
U Negotinu će danas biti održani vanredni izbori za odbornike Skupštine opštine, na kojima učestvuje devet stranaka.

Prva na listi je Srpska napredna stranka - Tomislav Nikolić, zatim Socijalistička partija Srbije - PUPS, JS - Ivica Dačić, Vlaška demokratska stranka, Socijaldemokratska partija Srbije - Rasim Ljajić, zatim Liberalno-demokratska partija - Radmila Gerov i Živim za Negotin - G17plus - Boško Ničić.
Sedma na listi je koalicija - Za evropski Negotin-DS-SPO, dr Dragan Šujeranović - Srpska radikalna stranka dr Vojislav Šeselj i koalcija -Demokratska stranka Srbije-Nova Srbija-Vlaška demokratska stranka Srbije.


Negotin

U birački spisak upisan je 42.901 građanin sa biračkim pravom koji će svoje biračko pravo ostvariti na 72 biračka mesta, od kojih je 17 u gradu, i 55 u selima opštine Negotin.


Da čujemo prognoze :D Ja nešto i nisam optimista po pitanju ovih mojih :think:

Očigledno su svestan da ''tvoji'' ne valjaju. Menjaj opciju.
 
U Negotinu će danas biti održani vanredni izbori za odbornike Skupštine opštine, na kojima učestvuje devet stranaka.

Prva na listi je Srpska napredna stranka - Tomislav Nikolić,
zatim Socijalistička partija Srbije - PUPS, JS - Ivica Dačić,
Vlaška demokratska stranka,
Socijaldemokratska partija Srbije - Rasim Ljajić,
zatim Liberalno-demokratska partija - Radmila Gerov i
Živim za Negotin - G17plus - Boško Ničić.
Sedma na listi je koalicija -
Za evropski Negotin-DS-SPO, dr Dragan Šujeranović
Srpska radikalna stranka dr Vojislav Šeselj i
koalcija -Demokratska stranka Srbije-Nova Srbija-Vlaška demokratska stranka Srbije.


Negotin

U birački spisak upisan je 42.901 građanin sa biračkim pravom koji će svoje biračko pravo ostvariti na 72 biračka mesta, od kojih je 17 u gradu, i 55 u selima opštine Negotin.


Da čujemo prognoze :D Ja nešto i nisam optimista po pitanju ovih mojih :think:

Две Влашке странке ... Једна самостална, а друга у коалицији са актуелним властима ...
Радмила Геров се развела и од мужа, а и од партије (била у ДСС) претрчала у ЛДП ...
Бошко довео Министарку за НИП право из Зајечара на трибину ....
Шта рећи о напредњацима, скупили отпад из свих странака ... Агресивни као и обично ...
СПС се активирао, 3-4 министра и наравно Ивица долазили, обилазили села, куће ... Обећања, обећања ....
ДС нешто тања кампања... Направиће резултат у финишу (имају најбољу логистику, превоз бирача, СМС. пакетићи, парице ...)
СРС - бледо, нема пара ...

Видећемо вечерас ...
Ко ће жив остати од Александра3 :dash::dash::dash: шта год да Тома направи ...
 
Ali meni nije nesto jasno...kako ovako malo "napredni",kada juce Coa *******i kaze da su ubedljivo najpopularniji.....:think:
Pa popularni su sami među sobom. Kao i ovde na forumu. I tako nalože jedni druge i TRAS!
Sutra kad se neki naprednjak šikne s 12-og sprata, to će biti jer su mu partijski kamaradi objasnili da je svemoćan. I on poverovao.
 

Back
Top