DA LI JE FLERT PREVARA

Nije, ako ja flertujem. A ako flertuje on, onda jeste.
I to svi tako misle. Hajde neka mi se javi samo jedna osoba koja ne bi poludela da zna da joj partner flertuje.
Kada ti to radis, znas da li ces se zaustaviti,pa ti ne deluje opasno. A ako tvoj decko/devojka to radi, onda ne znas sta ce biti i uhvati te panika. Prosto k'o pasulj!
Eto, zato si ga zamalo izgubila!
 
Nije prevara, ali, neko već reče - ni slučajno pred partnerom. Kažu da je flert zdrav, pogotovo u dugim vezama... Dovoljno nam podiže samopouzdanje da bismo bili zadovoljni sobom. A, ako smo zadovoljni sobom, i partneru će biti lepše sa nama. I, mislim da teže dovodi do prevare. Kao što se kaže : PAS KOJI LAJE NE UJEDA.
 
flert... :shock: :roll: mislim , da ako obe zainteresovane strane (u vezi) su zadovoljne i sretne, flert nije potreban nikome... sta znaci flert, koji je zabava, nesto nezobiljno, ako pored sebe imamo osobu, koju vise ne moramo osvajati, koja nas voli... a druga stvar - od flerta cesto je ravni put ka prevari
 
Pa znas kako , zavisi koliko je druga strana ljubomorna....odnosno , koliko je nesigurna u sebe...barem je to moje licno misljenje...a sa druge strane , sta je to PREVARA ....
Mislim da je prevara samo zapostavljenje porodice ili partnera...neobavezni sex se ne moze svrstati u kategoriju prevare (naravno,ako nije konstantan)...dud..
 
cccccc:
Da li je flert prevara, ja mislim da nije ako se vise nista od toga ne dogodi, ali zbog tog flerta ako je uopste ga i bilo za malo da izgubim voljenu osobu.
:) :) :) brate kako je tanka crta razdvajanja izmedju flerta i prevare...sta bese to prevara,sa kim,protiv koga...zurim da se nadjem sa jednom devojcicom pa kasnije tipkam ponovo :) :) :)
flert ili prevara pitanje je hmmm :wink:
 
storm cloud:
Nije, ako ja flertujem. A ako flertuje on, onda jeste.
I to svi tako misle. Hajde neka mi se javi samo jedna osoba koja ne bi poludela da zna da joj partner flertuje.
Kada ti to radis, znas da li ces se zaustaviti,pa ti ne deluje opasno. A ako tvoj decko/devojka to radi, onda ne znas sta ce biti i uhvati te panika. Prosto k'o pasulj!
Eto, zato si ga zamalo izgubila!
Potpuno se slazem 8)
 
LUDICA:
storm cloud:
Nije, ako ja flertujem. A ako flertuje on, onda jeste.
I to svi tako misle. Hajde neka mi se javi samo jedna osoba koja ne bi poludela da zna da joj partner flertuje.
Kada ti to radis, znas da li ces se zaustaviti,pa ti ne deluje opasno. A ako tvoj decko/devojka to radi, onda ne znas sta ce biti i uhvati te panika. Prosto k'o pasulj!
Eto, zato si ga zamalo izgubila!
Potpuno se slazem 8)
to isto moze reci i druga strana.
U vasem slucaju je to nesigurnost i nedostatak samopouzdanja i poverenja
 
mandrak-21:
LUDICA:
storm cloud:
Nije, ako ja flertujem. A ako flertuje on, onda jeste.
I to svi tako misle. Hajde neka mi se javi samo jedna osoba koja ne bi poludela da zna da joj partner flertuje.
Kada ti to radis, znas da li ces se zaustaviti,pa ti ne deluje opasno. A ako tvoj decko/devojka to radi, onda ne znas sta ce biti i uhvati te panika. Prosto k'o pasulj!
Eto, zato si ga zamalo izgubila!
Potpuno se slazem 8)
to isto moze reci i druga strana.
U vasem slucaju je to nesigurnost i nedostatak samopouzdanja i poverenja
Naravno da mislim na obadve strane, i musku i zensku.
I naravno da nikom nije pravo da mu partner flertuje s nekim drugim, halo, sta je tu cudno?!
Naravno da bih se osecala glupo i da bih poludela da mi pred licem to radi.
Isto tako znam da bi i moj decko poludeo da to vidi, iako to meni deluje bezazleno.
Nije to stvar nesigurnosti vec postovanja svog partnera.
 

Back
Top