Kriza srednjih godina..

Ne kajem se ni zbog cega sve sto sam preziveo je sadrzaj zivota i sve je normalno.Neki put mi je krivo sto sam bio sa nekim devojkama koje nisu zasluzile da budu samnom.Bio sam vise puta tom prilikom pijan,ali to nije opravdanje.
 
Vreme sve leči, al kako leči... :mrgreen:

Pre izvesnog ovaj broja godina beše devojče u komšiluku. Kao vila. Kao jeroplan. Al ja ondak bejah izgleda smušen prilično. I tako devojče ostade negde u mozgu ko nedosanjan san godinama. Povremeno bih je gotovo prepoznao u kakvoj stjuardesi il u onim reklamama za šampone kad žemske rastresaju grive i tako... :(

A pre par godina dođe nekakva delegacija jedne polusrpske firme, a međ njima jedna - pljunuta Margaret Tačer u vreme kad je počela da se svađa sa rudarima po Engleskoj. I Margaret Tačer pravo kod mene, iskezi se i kaže "De si, komšija!" :D

I tako, vreme sve leči i apsolvira te od svakog žala. Samo zadosti da poživiš. :lol:
 
Tacno .

Mada , mnoge racionalne zene imaju strah od prestanka zivota koji je bioloski i krajnje realan .
Zenski strah od prestanka zivota , postpuno je suprotan od straha od smrti , koji imaju muskarci .
Te dve stvari su tolioko razlicite , da nemamju nikakvih dodirnih tacaka .

Koješta! :D
Muškima samo žao što će da otegnu papke i da tresnu ovaj... o ledinu i to...
A žemskima nepodnošljivo da će joj poslednju frizuru udesi kojekakva papanka, a ona neće moći da je izgrdi ko prasicu. :D
 
Strah od smrti...
mene je strah da che ljudi oko mene umreti
ljudi do kojih mi je stalo
mi zzene smo izdrzzljivije, jache
a vi mushki ste u stanju da sidjete pred zgradu da popravite kola
i da se ne vratite u stan
vech da odete s ovog sveta a da niste ni napunili dovoljno godina
da imate opravdanje za tako neshto.
 
Strah od smrti...
mene je strah da che ljudi oko mene umreti
ljudi do kojih mi je stalo
mi zzene smo izdrzzljivije, jache
a vi mushki ste u stanju da sidjete pred zgradu da popravite kola
i da se ne vratite u stan
vech da odete s ovog sveta a da niste ni napunili dovoljno godina
da imate opravdanje za tako neshto.

pa zasto tako pipi?:( ko te je "najedio" ? :neutral: hocu reci,ko ti je stao na kurje oko?:rumenko:
eto ja cu biti zadovoljan ako docekam 40-tu..cuka ima da mi rikne,kontam jos malo..:ok:
 

Back
Top