ISO

leggionar

Primećen član
Poruka
738
Hteo bih da narezem neku igricu ali skinuo sam je u ISO formatu.
Do sada sam skidao samo OS-eve u tom formatu i bez problema sam ih narezivao.
Medjutim kada sam na isti nacin pokusao da narezem igricu nista nije radilo.
Da li se neki poseban program koristi za narezivanje i kako to da uradim?
 
Ovako..treba da nadjem neki program koji ce da raspakuje iso i onda kao takav da narezem kao data..?
Znaci ne kao kad pravim butabilan OS?
Nemam bas iskustva sa igricama jer ih ne igram, ali da...
raspakuj to i narezi ga... ili ima fora u nerou ali se sada ne mogu setiti kako tacno ide... da u nerou narezes to kao otpakovani image fajl bez prethodnog raspakivanja sa nekim programom koji raspakuje iso fajlove...
 
Hteo bih da narezem neku igricu ali skinuo sam je u ISO formatu.
Do sada sam skidao samo OS-eve u tom formatu i bez problema sam ih narezivao.
Medjutim kada sam na isti nacin pokusao da narezem igricu nista nije radilo.
Da li se neki poseban program koristi za narezivanje i kako to da uradim?

ISo se isto reze bez obzira da li je OS, igrica ili nesto trece u pitanju. Mozda bi prvo trebalo da proveris da li je lepo snimljen ISO fajl. Desava se da se skine sa neta ISO koji nije lepo iskopiran. Ako budes raspakovao i probao to sto si dobio da narezes, postoji velika sansa da ne radi.
 
ISo se isto reze bez obzira da li je OS, igrica ili nesto trece u pitanju. Mozda bi prvo trebalo da proveris da li je lepo snimljen ISO fajl. Desava se da se skine sa neta ISO koji nije lepo iskopiran. Ako budes raspakovao i probao to sto si dobio da narezes, postoji velika sansa da ne radi.

Upravi tako, ISO se isto reže. Nemože se ISO raspakovat i narezat. On je i napravljen u iso formatu da bi se narezao kao iso fajl...
 
ISo se isto reze bez obzira da li je OS, igrica ili nesto trece u pitanju. Mozda bi prvo trebalo da proveris da li je lepo snimljen ISO fajl. Desava se da se skine sa neta ISO koji nije lepo iskopiran. Ako budes raspakovao i probao to sto si dobio da narezes, postoji velika sansa da ne radi.

vrlo moguce i to sam pomisljao
 
Vako..... probao am preko active iso nista
Ondak.....sam probao preko deamon tools moze tako ali ja nevolim virtualne diskove.
I na kraju sam probao magic iso burner i izgleda da je dobra stvar, samo sto u mom slucaju fajl koji sam skinuo ima neku gresku pa nije bio u stanju da ga instalira do kraja.
 
Pa zasto ga ne narezes tako ..taj iso kao data fajl bez da ga raspakujes. I ovako ti se to danas to tako i radi i malte ne programi tipa Alcohol120%,DeamonTools i sl. su ti pod obavezno da imas instalirano na kompu. Kad god skines neku igricu sa neta ili ako kupujes uglavnom ce ti biti ISO fajl i trebace ti Alcohol120%,DeamonTool ili neki slican program
 
Pa zasto ga ne narezes tako ..taj iso kao data fajl bez da ga raspakujes. I ovako ti se to danas to tako i radi i malte ne programi tipa Alcohol120%,DeamonTools i sl. su ti pod obavezno da imas instalirano na kompu. Kad god skines neku igricu sa neta ili ako kupujes uglavnom ce ti biti ISO fajl i trebace ti Alcohol120%,DeamonTool ili neki slican program

da tako sam je probao, nego cini mi se da magic iso burner, totalno drugacije radi, valjda raspakuje igricu odnosno instalira je normalno kao da si imao disk. bez ikakvog virtualnog diska, nisam siguran ali mislim da je tako , moram da probam kasnije.
 

Back
Top