Mushkarchine....

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Koliko puta ste shvatili da ste u vezi oni koji trpe, ali da tu ne mozete nishta da uradite, jer je postavka stvari prosto takva da odluke nisu do vas, jer su vashe mogucnosti premale u odnosu na one koje ona ima?
 
rastamann:
Koliko puta ste shvatili da ste u vezi oni koji trpe, ali da tu ne mozete nishta da uradite, jer je postavka stvari prosto takva da odluke nisu do vas, jer su vashe mogucnosti premale u odnosu na one koje ona ima?

Postavio si vrlo zanimljivo pitanje, ali posto nema muskarchina da ti odgovore, izgleda da niko nikad nije bio tako bespomocan :shock: (ili ne zeli to da prizna). Izgleda da se vi ipak na kraju nekako snadjete :lol: . Priznajem nije mi bas najjasniji onaj detalj "premale mogucnosti u odnosu na ono sto ona ima". Nadam se da nisi mislio samo na materijalnu stranu zivota? (jer je onda pitanje besmisleno, hocu da kazem onda joj sa te strane nista ne nedostaje, ali to nikako ne znaci da ti nemas sta da joj das).
U jedno ipak mozes biti siguran, ako se osecas da odluke nisu do tebe, a ona primeti da tako mislis...e onda si nagrabusio... Znam da nije fer, ali je uglavnom istina.
 
Odavno sam to shvatio. Nisam nešto posebno bistar, nego imam dosta godina. Sve što je za njih bitno (msm na žene) ćete da trpite ili ćete bezuspešno da ratujete i na kraju opet da trpite. Što se tiče mogućnosti, one su podjednake, ali žene ih koriste puno komotnije, bahatije, manje razmišljajući o posledicama.
 
Nije to bas tako, ako si negde na sredini ima uvek neka alternativa ako nista uvek mozes da blefiras, zene su ionako gluplji protivnici i lako padaju na blefiranje. Kao idi bre ko te ebe, iako si ocajan:D.
A sa druge strane sto si stariji to je trziste vise naklonjeno tebi. Mada all in all muskarac je tu da pati, a zena da izigrava ludilo i uziva uz ivotu lol.
 
Ovo je pomalo sado-mazo prica ? Psiholoski to je fenomen divljenja i obozavanja svog zlocinca - a cega nisi ni svjestan. Ako zaista zelis iz toga izaci - ti bi vec ucinio neki konkretan korak.
 
Nije to bas tako, ako si negde na sredini ima uvek neka alternativa ako nista uvek mozes da blefiras, zene su ionako gluplji protivnici i lako padaju na blefiranje. Kao idi bre ko te ebe, iako si ocajan:D.
A sa druge strane sto si stariji to je trziste vise naklonjeno tebi. Mada all in all muskarac je tu da pati, a zena da izigrava ludilo i uziva uz ivotu lol.
Ako ti je lakse,samo se ti tesi da su gluplje,da je pred tobom sve vreme sveta u kome ce sto si budjaviji biti veća otimačina oko tebe.:manikir:
 

Back
Top