Kingsi srpskohrvatski tim..........

Niko ne lupeta, svi lupetamo... u kosarci je tesko pogoditi istinu :wink: .
Turkoglu sigurno nikada nece doci u Kingse ponovo a za Kukoca ne znam, nisam isla nesto mnogo na net danas. Hido je valjda iz Novog Pazara, al su njegovi odatle. Zaboravila sam.
Srbi-Hrvati.... nikad se nisu slagali i nikada nece. Ne znam kako bi funkcionisali u timu. Verovatno Ok, jer to je ipak sport.
 
Niko ne lupeta, svi lupetamo... u kosarci je tesko pogoditi istinu :wink: .
Turkoglu sigurno nikada nece doci u Kingse ponovo a za Kukoca ne znam, nisam isla nesto mnogo na net danas. Hido je valjda iz Novog Pazara, al su njegovi odatle. Zaboravila sam.
Srbi-Hrvati.... nikad se nisu slagali i nikada nece. Ne znam kako bi funkcionisali u timu. Verovatno Ok, jer to je ipak sport.
 
snaja88:
Mars Blackmon:
Kukoc u Bucksima, Rebraca u Clippersima, Turkoglu u Magicu, Stojakovic kopa i rukama i nogama da ode iz Sacramenta :arrow: bice Kingsi sjajan srpskohrvatski tim.
Virtuelni GM, ne lupetaj vishe pliz.
Al ko zna sta ce biti sledece godine. Mozda i dodju ovi osim Hida. Ili ce neki drugi tim biti 'nas' tim.

Mozhda Knicksi osvoje plejof :shock:
 
Muad'Dib:
Xponat:
Koliko samo treba chovek da bude da bi trejdovao all-round igracha za shutera :?:
:idea: Ja se licno nikad ne bih odrekao Pedje zbog Cartera
Niko normalan se ne bi odrekao Pedje ni za 2 igraca :!: A sta je bilo sa Kiddom jos je u Netsima :?: Sumnjam da ce se neki trade dogoditi i obistiniti do pocetka sezone. Mora malo da se digne frka :wink: zbog navijaca, ovaj fanova 8)
 

Back
Top