Muzz za seh

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Opskobili

Primećen član
Poruka
662
Ako biste pravili listu,ili je vec imate,pesama koje volite da vam ide dok..da ne kazem bezobraznu rec..:tajna:..,
koje bi to pesme bile?bar 5.
ps:ako ima tema vec nema veze,my mistake.

pps:meni je bitno samo da je neki jazz,nije bitno koje pesme posebno.


vama?:rumenka:
 
Ako biste pravili listu,ili je vec imate,pesama koje volite da vam ide dok..da ne kazem bezobraznu rec..:tajna:..,
koje bi to pesme bile?bar 5.
ps:ako ima tema vec nema veze,my mistake.

pps:meni je bitno samo da je neki jazz,nije bitno koje pesme posebno.


vama?:rumenka:

A ja chitam muž za sex.. :lol:
Muzika mi nazalost smeta u kljucnim momentima..nekako mi odvlaci paznju. Tako da moze neka tiha jedino..al ne previse romanticno-pateticna to me nervira
 
ebala se uz muzika a da me pitas sta je islo nemam pojma...uopste ne slusam...tako da mi nije bitno
ovo se odnosi na vrstu muzike koju inace slusam...da mi pusti nesto sto ne podnosim organski ne bi ni poljubcic dobio :lol:
uglavnom je to neka mesavima hausa, tehno, rok, moze ambijent i sl.... pustim samo da fura plejlista sa svim i svacim i ni ne slusam...brojim zvezde bre kuj ce obraca paznju na muziku :zper:
 
Imam 3-4 CD-a "Sax for Sex", sa instrumentalnim ( saxofon ) obradama raznih izvodjaca...Angie, Careless Whisper, Kiss from a Rose...imam muzike vise nego sexa...:D Zaista fina, fina muzika...
P.S. E i onaj Tango, gore...izvanredan.
 
Poslednja izmena:
Amor Portegno je zaista fenomenalna,jedna od mojih omiljenih bez obzira na namenu...toplo preporuchujem i Thievery Corporation "Heaven's gonna burn tour eyes"!opasno dobra za...hmmm... :)
 
Ako biste pravili listu,ili je vec imate,pesama koje volite da vam ide dok..da ne kazem bezobraznu rec..:tajna:..,
koje bi to pesme bile?bar 5.
ps:ako ima tema vec nema veze,my mistake.

pps:meni je bitno samo da je neki jazz,nije bitno koje pesme posebno.


vama?:rumenka:

:lol:Ja reko,muz za sex kad ono muzika...
Zavisi u kom sam raspolozenju ali i nije bas da obracam paznju na to.Ranije da ali sad...:kafa:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top