Mladja u Areni

Mene zanima samo jel istina da mozes da dobijes kroz 40 dana od izdavanja uverenja u sudu od neke agencije 1000 eura za "Mladjine akcije", toj agenciji se daje 10%, jel zna neko? :)

Jeste, istina je. Radi se o agenciji ''Lako ćemo''. Sve što treba da uradiš je da na račun uplatiš 100 evra i dostaviš overenu fotokopiju uverenja. Fotokopija uverenja može i naknadno. Agencija je u mom ličnom vlasništvu. Javi se na pp da ti pošaljem broj računa za uplatu. 1000 evra stiže malo sutra.
 
@tema: DS ce izgubiti naredne izbore sigurno samo zato sto saradjuje sa Mladjom i njegovom kompanijom.

Ma jok. Pa taj Mladja im je i navukao one glasove na zadnjim izborima pricama o akcijama,Fiat-u,Mercedesu,Boingu i ko zna sta je jos sve nalupao.

Tako ce i sada a stoka ce se primiti opet po ko zna koji put.

Eno vec tamo onima u Negotinu i Zajecaru obecao neki auto-put da ce da im gradi. A ni ovaj pisljivi koridor 10 ne grade vec otvaraju istih 2-3 kilometra 10 puta cisto da bi se slikali
 
Poslednja izmena:
Pa radim :) .

Ali ja nisam ministar ekonomije u zemlji sa totalno upropascenoj ekonomijom pa mogu sebi da dozvolim da radim sta hocu za razliku od njega koga boli ona stvar sto mu se zemlja raspada u svakom smislu.
 
Pa radim :) .

Ali ja nisam ministar ekonomije u zemlji sa totalno upropascenoj ekonomijom pa mogu sebi da dozvolim da radim sta hocu za razliku od njega koga boli ona stvar sto mu se zemlja raspada u svakom smislu.

a ti si jedan od onih koji veruje u deda mraza i čika spasoji koji će da doleti u Srbiju sve da preko noći reši, jelte? :think::mrgreen:

lepo lepo...mora da su ti Supermen i Betmen omiljeni filmovi:hahaha:
 
Hrvat ajde odjebi . Gledaj svoja posla..Kosorku,Franju,Tomsona i ostale krvate.

slika govori više od hiljadu reči:idea:...a kad uz sliku stoje reči...sve je kristalno jasno:idea:
:arrow:
Torrente Bgd
Za moj izgled pobrinuo se alkohol
avatar144836_41.gif
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
:per:



:bye:
 
a ti si jedan od onih koji veruje u deda mraza i čika spasoji koji će da doleti u Srbiju sve da preko noći reši, jelte? :think::mrgreen:

lepo lepo...mora da su ti Supermen i Betmen omiljeni filmovi:hahaha:

A loži li se i Josipović na tenic kao i onaj onomad??? Jbte, cijela reprezentacija Hrvatske onomad imala patriotsku obavezu da sparinguje Franji!!!:D
 
Ma jok. Pa taj Mladja im je i navukao one glasove na zadnjim izborima pricama o akcijama,Fiat-u,Mercedesu,Boingu i ko zna sta je jos sve nalupao.

Tako ce i sada a stoka ce se primiti opet po ko zna koji put.

Eno vec tamo onima u Negotinu i Zajecaru obecao neki auto-put da ce da im gradi. A ni ovaj pisljivi koridor 10 ne grade vec otvaraju istih 2-3 kilometra 10 puta cisto da bi se slikali

Pa kad vole ljudi da se slikaju. Verovatno im treba da se taguju na fejsu :hahaha:
A oni su bar napredovali u odnosu na SPS 90-tih, dok su oni višestruko otvarali domove kulture koji koriste samo lokalnim zajednicama, ovi otvaraju koridore od kojih korist ima cela Jevropa :mrgreen:
 
Pa radim :) .

Ali ja nisam ministar ekonomije u zemlji sa totalno upropascenoj ekonomijom pa mogu sebi da dozvolim da radim sta hocu za razliku od njega koga boli ona stvar sto mu se zemlja raspada u svakom smislu.

Ja bih Mladju stavio u ARENU s'lavovima, pa da vidimo koliko je pametan!

Tacno pre 10 godina izjavio je da ce za 10 godina u Srbiji biti blagostanje, ha ha ha

A kad tamo: ljude stavili u robovski polozaj, nezaposlenost, obezvredjivanje, vredjanje ljudskog dostojanstva, makijavelizam najgore vrste...

Evro skakuce svevise i vise, zarade sve manje i tanje...
 
Mene zanima samo jel istina da mozes da dobijes kroz 40 dana od izdavanja uverenja u sudu od neke agencije 1000 eura za "Mladjine akcije", toj agenciji se daje 10%, jel zna neko? :)



Ja tebe uopste ne razumem !!

Zasto ides zaobilaznim putem da naplatis svoje pare kad to mozes direktno kod Mladje.
Nadji ga i trazi mu svoje pare.
 

Back
Top