Istina ili neistina?

Imali ste dosta veza, pretpostavljam. Da li ste u nekoj vezi bolje prolazili kad ste lagali? Jednostavno ste shvatili da je tako bolje, makar i kratko trajalo, a da ako kazete istinu, trajace jos krace...

Ma mastio sam svjetski i sada nekada mastim,ali vrlo rijetko oko nekih sitnica kada mi se ne pegla sa djevojkom.......A prije,nikada nisam zborio istinu,sve neki fazoni ovo ono,spika....Ebiga...Mislim i sada bi isto tako radio,djevojka kada hoce ona se prima i na najlosiju foru,mislim kao one ne znaju kada ih motas....Ma lopovluk...zivi....:D
 
Imali ste dosta veza, pretpostavljam. Da li ste u nekoj vezi bolje prolazili kad ste lagali? Jednostavno ste shvatili da je tako bolje, makar i kratko trajalo, a da ako kazete istinu, trajace jos krace...
Sve se otkrije na kraju.
Prema momku ( kad ga imam :lol:) sam uglavnom iskrena, pricam i sto ne bi trebalo. Tipa da sam flertovala :lol:
Kad me neko poznaje, taj me poznaje do daske i nema sanse da mogu da ga slazem ;)
 
Poslednja izmena:
Imali ste dosta veza, pretpostavljam. Da li ste u nekoj vezi bolje prolazili kad ste lagali? Jednostavno ste shvatili da je tako bolje, makar i kratko trajalo, a da ako kazete istinu, trajace jos krace...


Ne. Ja samo istinu, a ako se doticnoj ne svidja neka produzi. Sa pravim muskarcima poput mene nema zayebancije ili je za mene ili je out of the game.
 
zanimljiva postavka stvari...problem je u ljudskoj prirodi...ljudi ne vole da chuju ono shto im ne prija...ne vole grubu istinu...ja sam imao problem sa devojkom,jer kad god sam bio iskren i rekao shta imam ona se drkala...ali nije imala odgovor na moje pitanje da li treba da je lazhem...ja lichno nisam za laganje,jer se sve to uvecava kao grudva na nizbrdici,i jednog trenutka sve ode u aut...treba reci istinu,pa shta bude,uostalom lazhi je mnogo a istina je samo jedna...
 
da, razumem to...ali zelis s nekim da budes. Lepo ti je. Super. Ali to uspeva samo nekim lazima... sta onda?

Setih se sada one fukse iz Modelsica...verio je lik prstenom od 4000eura. Taman da se uda za njega, sazna da lik drzi 4 tezge na pijaci...

odhebe ga..

da li ta osoba zasluzuje da bude lagana zato shto je tebi fino i super? postavi tako...sebicno je nekoga lagati da bi tebi bilo OK
 
Da, ali ides sa pretpostavkom da ce toj osobi biti lepse ako je lazes...

evo, dam ti glup primer sada, ta kurrva modelsica...volela je da misli da joj je momak firmas. Zavolela ga u pm...dobila prsten od 4k eura i sve sto je zelela, ali kad je saznala da je tezgaros, odhebala ga i udala se za milionera u Italiji ili milijardera u Rusiji, zaboravio sam.
 
Da, ali ides sa pretpostavkom da ce toj osobi biti lepse ako je lazes...

evo, dam ti glup primer sada, ta kurrva modelsica...volela je da misli da joj je momak firmas. Zavolela ga u pm...dobila prsten od 4k eura i sve sto je zelela, ali kad je saznala da je tezgaros, odhebala ga i udala se za milionera u Italiji ili milijardera u Rusiji, zaboravio sam.

da,da....voljela ga je u tri lepe :roll:

vidi se...

ne,jedna stvar je slagati dragoj da je lijepa kad ustane sva nikakva s podocnjacima i rashcupana...
a druga stvar lagati i govoriti da imash ono shto nemash i da si neshto shto nisi da bi njoj bilo bolje...
 

Back
Top