Da li Srbija polako postaje Grcka

Дошло се на то место,одавно,јер већина није свесна да се ситуација још увек држи вештачки под контролом,односно ММФ-овским кредитирањем буџетских радника.Кредитирање неће још дуго трајати,јер се радови приводе крају(створени услови за распад система),па ће наркоман(држава) ,који је до сада "уживао" у дроги, бити пуштен низ воду.
 
U finansijskom smislu?
Mislim pogledajte trenutno stanje u drzavi?Koliko smo se zaduzili samo prosle godine!
http://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Serbia
http://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_greece
Kolike su sanse da ubrzo dodjemo na njihovo mesto?:think:

stvar je u tome sto je grcka clanica eu i njen bankrot povlaci malo teze reperkusije po EU.
kad mi pocnemo da pucamo, niko nece suze da lije u EU, cak sta vise, zavrsice posao koji su zapoceli.

ali to je i dobro po nas, sto rece moj kum, daj bre da udarimo u to dno, posle moze samo na bolje.
 
ne vidim nishta slichno
grchkoj je ma kolko zaduzena neshto ostalo iza tog duga-izgradjena drzava i infrastruktura
dok sa druge strane za 10 godina zute vladavine krediti za shta su skrcani ptiaj boga ko zna
nishta pod milim qurtzem ne da su izgradili,nego i ono shto je izgradjeno su razrushili i bacili u bescenje
 
ne vidim nishta slichno
grchkoj je ma kolko zaduzena neshto ostalo iza tog duga-izgradjena drzava i infrastruktura
dok sa druge strane za 10 godina zute vladavine krediti za shta su skrcani ptiaj boga ko zna
nishta pod milim qurtzem ne da su izgradili,nego i ono shto je izgradjeno su razrushili i bacili u bescenje

Ma kako nije nista kod nas izgradjeno, a obilaznica oko Bgd, a? A Gazela - sada ce iz treceg pokusaja da se komplet renovira (treca sreca) kad nam daju opet kredit, a?
 
Ma kako nije nista kod nas izgradjeno, a obilaznica oko Bgd, a? A Gazela - sada ce iz treceg pokusaja da se komplet renovira (treca sreca) kad nam daju opet kredit, a?

shto jes jes
izgradjeno 20-ak kilometra od obilaznice u poluprofilu(pojam poznat samo srpskom putarstvu:mrgreen:) da se stoka lepo slika i na svakih 5 km otvara poluautoput :hahaha:
ostatak kazu kad izadjemo iz seke:mrgreen:
gazela,panchevac i mostovi su tek posebna pricha
pochetak obnove je vec 5-6 godina u najavi:mrgreen:
 

Back
Top