cista na jajniku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nadya

Ističe se
Poruka
2.157
Posto mi ne radi opcija za pretrazivanje, ne znam da li je ova tema bila ranije...

anyway...

Pre mesec dana mi je otkrivena poveca cista na levom jajniku. Cista je vodena, a dimenzije su dosle do 70mm...
Zanima me kolika je mogucnost da pukne, posto, ono sto mi se nije svidelo kod oba doktora koja su me pregledala, je sto su me istog trena ubili u pojam, rekavsi da ona nece puci...
E, pa! Oni ne poznaju mene i ne znaju da ja JAKO osecam svoje telo... i da se funkcionisemo zajedno. Verujem sebi da mogu da dodjem do stadijuma da ta cista pukne.

Ono sto mi treba je nada da je moguce da se to i sa medicinskog stanovista desi.

Jako mi smeta sto prema analizama koje treba da radim i sto se zbog toga jako puno setkam ovih dana, oni me vec spremaju za operaciju. Potpuno negativno gledaju.

Zanima me do koje velicine ciste ja mogu da cekam pre nego sto dodje do toga da je operacija neophodna?

Mozda ce ovaj post nekome cudno da zvuci, ali eto... ja sam takva i funkcionisem na odredjeni nacin.

Pozdrav svima! :D
 
Ne da je bila 1 tema,bilo ih vec 20.
Ako ti ne radi pretrazivac a ti probaj da krenes stranu po stranu pa ces doci do zeljenog odgovora.
A posto vec osecas svoje telo onda nema potrebe da ides kod lekara samo nateraj svoj um da kaze toj cisti da pukne i sve ce biti ok.

Cista je prevelika da bi pukla sama od sebe, ali naravno to nisi htela da cujes pa kao sto rekoh probaj autosugestijom da to sredis.
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top