Srbiju zaverenici smisleno guraju pod hipoteku zla rata !

Krajiski_fenix

Iskusan
Banovan
Poruka
5.364
90ih u Srbiji ama bas nista nije cinjeno na planu medijske kampanje o ratu koji se
vodio na prostorima Hrvatske, Slovenije i BiH., a koja bi Srbiju izvukla iz fokusa lazne
antisrpske propagande, o uzrocima, navodnom ucescu i svom zlu rata u kojem nije ucestvovala !

Ocigledna je smislenost ovog ne cinjenja, a posljedice nesagledive !
Mislite li da se u kontinuitetu, ovakav odnos prema ovom pitanju zadrzao do danas ?
 
Треба себе да осудимо што смо се удаљили од Христа, а не да нам унијате утерују и пројектују свој лични комплекс кривице.

Дакле, признати своје зло себи, а не оно које нам се жели подвалити. Разлика је огромана.

Прво признање је лековито, а друго ''признање'' аутодеструктивно и самоубиствено.
 
90ih u Srbiji ama bas nista nije cinjeno na planu medijske kampanje o ratu koji se
vodio na prostorima Hrvatske, Slovenije i BiH., a koja bi Srbiju izvukla iz fokusa lazne
antisrpske propagande, o uzrocima, navodnom ucescu i svom zlu rata u kojem nije ucestvovala !

Ocigledna je smislenost ovog ne cinjenja, a posljedice nesagledive !
Mislite li da se u kontinuitetu, ovakav odnos prema ovom pitanju zadrzao do danas ?

Ne-ova vlast smisleno daje logistichku podrshku stranim projektima i vrshi podmuklu antisrpsku kampanju u cilju satanizacije celog srpskog naroda.
 
90ih u Srbiji ama bas nista nije cinjeno na planu medijske kampanje o ratu koji se
vodio na prostorima Hrvatske, Slovenije i BiH., a koja bi Srbiju izvukla iz fokusa lazne
antisrpske propagande, o uzrocima, navodnom ucescu i svom zlu rata u kojem nije ucestvovala !

Ocigledna je smislenost ovog ne cinjenja, a posljedice nesagledive !
Mislite li da se u kontinuitetu, ovakav odnos prema ovom pitanju zadrzao do danas ?

a po tebe srbija nije ucestvovala u ratu?
 
Треба себе да осудимо што смо се удаљили од Христа, а не да нам унијате утерују и пројектују свој лични комплекс кривице.

Дакле, признати своје зло себи, а не оно које нам се жели подвалити. Разлика је огромана.

Прво признање је лековито, а друго ''признање'' аутодеструктивно и самоубиствено.

sta bre ja ima da priznam? ako je grupa pecinara doseljenih u srbiju trazila rat po ulicama srpskih gradova, to ne znaci da je srbija radosno docekala rat. cak sta vise, gradjani srbije su samo posmatrali te horde, krstili se i molili boga da ih spasi zla koje ovi divljaci prizivaju...
po pitanju odgovornosti za rat ni srbija ni njeni gradjani ne snose ni najmanju odgovornost za taj rat.............pitam se samo ko je odgovoran za hiljade poginulih mladica iz srbije koji su silom mobilisani. neko ce kad tad morati pred sud pravde bili to pojedinci, grupe pa mozda i citave drzave.
 
a po tebe srbija nije ucestvovala u ratu?


Srbija nije učestvovala u ratu.

Da je učestvovala sa svim svojim kapacitetima i sa svojom Srbskom vojskom sam rat bi se veom brzo završio i čak šta više ne bi bilo nikakvih UN jedinica, UNPROFORA i slično, jer bi sam red i poredak u tadašnjoj SFRJ bio bez nekih većih ptoblema uspostavljen veoma brzo i sa veoma malim razaranjem i ljudskim žrtvama.

Pošto se to nije desilo, došlo je do dugog iscrpljujućeg oslobodilačkog rata Srbskog naroda na danas nešto oslobođenih i slobodnih teritorija kao što je RS ili okupiranih kao što je to to RSK.
 
sta bre ja ima da priznam? ako je grupa pecinara doseljenih u srbiju trazila rat po ulicama srpskih gradova, to ne znaci da je srbija radosno docekala rat. cak sta vise, gradjani srbije su samo posmatrali te horde, krstili se i molili boga da ih spasi zla koje ovi divljaci prizivaju...
po pitanju odgovornosti za rat ni srbija ni njeni gradjani ne snose ni najmanju odgovornost za taj rat.............pitam se samo ko je odgovoran za hiljade poginulih mladica iz srbije koji su silom mobilisani. neko ce kad tad morati pred sud pravde bili to pojedinci, grupe pa mozda i citave drzave.

Pa ti isti i dan danas promovisu knjige o Mladicu usred visenacionalne Vojvodine, raspirujuci time razdor i separatizam...

Mladic sa Vojvodinom BLAGE VEZE NEMA, a ni sa Srbijom...

KO TO RADI I ZASTO?
 
sta bre ja ima da priznam? ako je grupa pecinara doseljenih u srbiju trazila rat po ulicama srpskih gradova, to ne znaci da je srbija radosno docekala rat. cak sta vise, gradjani srbije su samo posmatrali te horde, krstili se i molili boga da ih spasi zla koje ovi divljaci prizivaju...
po pitanju odgovornosti za rat ni srbija ni njeni gradjani ne snose ni najmanju odgovornost za taj rat.............pitam se samo ko je odgovoran za hiljade poginulih mladica iz srbije koji su silom mobilisani. neko ce kad tad morati pred sud pravde bili to pojedinci, grupe pa mozda i citave drzave.
Opet seres...........i nazivas srpske izbeglice pecinarima, horde , zlo, i divljac:evil:
 
sta bre ja ima da priznam? ako je grupa pecinara doseljenih u srbiju trazila rat po ulicama srpskih gradova, to ne znaci da je srbija radosno docekala rat. cak sta vise, gradjani srbije su samo posmatrali te horde, krstili se i molili boga da ih spasi zla koje ovi divljaci prizivaju...
po pitanju odgovornosti za rat ni srbija ni njeni gradjani ne snose ni najmanju odgovornost za taj rat.............pitam se samo ko je odgovoran za hiljade poginulih mladica iz srbije koji su silom mobilisani. neko ce kad tad morati pred sud pravde bili to pojedinci, grupe pa mozda i citave drzave.



Pa kad već prozivaš pravdu onda će morati da se ide prvo po njihovom legitimitetu i prioritetu.

Znači počinje se prvo sa Ustavom SFRJ, pa onda SRJ pa tek onda Republike Srbije.

Znači počinje se od Srbskog Rukovodstva u tadašnjoj SFRJ što nije na adekvatan način reagovalo kada je odlično znalo i videlo šta se dešava......itd.

Kada kažem adekvatan znači i adekvatnu zaštitu svih Srbskih interesa u SFRJ i onoga što je Kraljevina Srbija unela u državu SHS.
 
Srbija nije učestvovala u ratu.

Da je učestvovala sa svim svojim kapacitetima i sa svojom Srbskom vojskom sam rat bi se veom brzo završio i čak šta više ne bi bilo nikakvih UN jedinica, UNPROFORA i slično, jer bi sam red i poredak u tadašnjoj SFRJ bio bez nekih većih ptoblema uspostavljen veoma brzo i sa veoma malim razaranjem i ljudskim žrtvama.

Pošto se to nije desilo, došlo je do dugog iscrpljujućeg oslobodilačkog rata Srbskog naroda na danas nešto oslobođenih i slobodnih teritorija kao što je RS ili okupiranih kao što je to to RSK.

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa ti isti i dan danas promovisu knjige o Mladicu usred visenacionalne Vojvodine, raspirujuci time razdor i separatizam...

Mladic sa Vojvodinom BLAGE VEZE NEMA, a ni sa Srbijom...

KO TO RADI I ZASTO?



Nemaš ni ti nikakve veze sa Vojvodinom ni Srbijom a stalno se trudiš da spamuješ teme unosiš razdor i prizivaš separatizam i nije ti dosta nego si sa one teme o knjizi koja govori o gen.Ratku Mladiću došao da spamuješ i ovu temu.
 
Poslednja izmena:
Треба себе да осудимо што смо се удаљили од Христа, а не да нам унијате утерују и пројектују свој лични комплекс кривице.

Дакле, признати своје зло себи, а не оно које нам се жели подвалити. Разлика је огромана.

Прво признање је лековито, а друго ''признање'' аутодеструктивно и самоубиствено.

Vladane, jesi li citao tekst u NedeljnoomTelegrafu o IPH/IPC?
 
Nermaš ni ti nikakve veze sa Vojvodinom ni Srbijom a stalno se trudiš da spamuješ teme unosiš razdor i prizivaš separatizam i nije ti dosta nego si sa one teme o knjizi koja govori o gen.Ratku Mladiću došao da spamuješ i ovu temu.

Separatizam duvaju oni koji traze RAZDOR u Vojvodini NAMECUCI Vojvodjanima nekakvog "heroja" koji niko ne zna u kojoj se rupi krije...I koga svet optuzuje za rane zlocine.

Kada bi se izdvojili izbeglice, sumnjam da bi Mladiceva knjiga imala 2% podrske u Vojvodini i od Srba i od ostalih nacionalnosti.

Takvi "heroji" Vojvodjanima NE TREBAJU.

Neka se RS dici sa njima.
 
Ma promovisite Mladica u Srebrenici i Srajevu gde je cinio svoje "herojske podvige" a ne u Vojvodini koja ga uopste ne gotivi! :ljutko:
U Vojvodini ga gotive oni koji u ww2 u Bosni nisu imali takvog jednog Mladica, da im sacuva kuce i familiju od ustasa i balija, pa su zato tu gde su................a takvih je PUNO...............i ti nemas pravo da govoris u njihovo ime:rtfm:
 
Separatizam duvaju oni koji traze RAZDOR u Vojvodini NAMECUCI Vojvodjanima nekakvog "heroja" koji niko ne zna u kojoj se rupi krije...I koga svet optuzuje za rane zlocine.

Kada bi se izdvojili izbeglice, sumnjam da bi Mladiceva knjiga imala 2% podrske u Vojvodini i od Srba i od ostalih nacionalnosti.

Takvi "heroji" Vojvodjanima NE TREBAJU.

Neka se RS dici sa njima.
A ti bi da ih "izdvojis"................i ti nekome prigovaras da zagovara separatizam:dash::dash:
 
U Vojvodini ga gotive oni koji u ww2 u Bosni nisu imali takvog jednog Mladica, da im sacuva kuce i familiju od ustasa i balija, pa su zato tu gde su................a takvih je PUNO...............i ti nemas pravo da govoris u njihovo ime:rtfm:

Ni takvi nemaju pravo da govore u ime Vojvodjana.

Ako im je Mladic cuvao i sacuvao kuce - ne znam sta onda traze u Vojvodini?

Ili su samo iskoristili rat da se presele na TUDJE?
 
Separatizam duvaju oni koji traze RAZDOR u Vojvodini NAMECUCI Vojvodjanima nekakvog "heroja" koji niko ne zna u kojoj se rupi krije...I koga svet optuzuje za rane zlocine.

Kada bi se izdvojili izbeglice, sumnjam da bi Mladiceva knjiga imala 2% podrske u Vojvodini i od Srba i od ostalih nacionalnosti.

Takvi "heroji" Vojvodjanima NE TREBAJU.

Neka se RS dici sa njima.



Gde si ti to prebrojao 2% ?

Ja sam siguran da je najmanje 70% koji hoće da vide tu knjigu u svojim rukama.
A ti u tvoju rvatsku pa čitaj šta hoćeš ... to ti niko ne brani.
 
Ni takvi nemaju pravo da govore u ime Vojvodjana.

Ako im je Mladic cuvao i sacuvao kuce - ne znam sta onda traze u Vojvodini?

Ili su samo iskoristili rat da se presele na TUDJE?
Ja govorim o Srbima koji su u ww2 ratu morali otici iz Bosne..........
u cije ime onda oni uopste imaju pravo da govore..............verovatno u nicije, ako idemo tvojom separatistickom politikom?:rtfm:
 

Back
Top