samozadovoljavanje

Ma samo ako ovo upraznjava cesto...
9.gif
 
iggymag:
jovana13:
Mislite li da je moguce da se decko ne samozadovoljava uopste?

Imam druga koji kaze da to ne radi...kako je sav rashtimovan, ne bi me chudilo....al` opet ne verujem u to... kaze se "99% mushkaraca to radi, a onaj 1%laze da to ne radi"...chist rachun... :wink:

Tacno tako. Imam ortaka koji se pretvarao da je totalno aseksualno bice sve dok ga nisam provalio. Na kraju je ispalo da masturbira ko bizon, samo ga je bilo stid da o tome prica. :lol:

Dobro. Meni nikad nije bilo tesko da priznam da kad sam sam masturbiram i po nekoliko puta dnevno. Kad sam sa nekom devojcicom do koje mi je stalo, ponekad se suzdrzim koji dan (ocekujuci sex), ali ne preterano dugo... Najduza apstinencija mi je bila 10 dana. :lol:

Dakle zakljucak: stid ga je... Ne verujem da postoji muskarac na ovoj planeti koji ne masturbira... I kad nije u vezi i kad jeste...
 
iggymag:
jovana13:
Mislite li da je moguce da se decko ne samozadovoljava uopste?

Imam druga koji kaze da to ne radi...kako je sav rashtimovan, ne bi me chudilo....al` opet ne verujem u to... kaze se "99% mushkaraca to radi, a onaj 1%laze da to ne radi"...chist rachun... :wink:
Upravo tako, voljela bih da vidim jednog muškarca koji to nije radio nikad u životu. Ako postoji onda nema ni ruka (ni noga). Kad čujete žensku stranu da kažu da to nikad nisu radile, opet LAŽU.
 
zavodljiva1976:
storm cloud:
jovana13:
Mislite li da je moguce da se decko ne samozadovoljava uopste?

:shock: Naravno da je moguce, ako ima jedno 6 godina.

I deca sa 6 godina se samozadovoljavaju...Pa sad Jovana,izvuci zakljucak...
A otkud ti znas?
Da nisi slucajno vaspitacica? Ili jos gore ona sto sto je tukla dete u obdanistu? :lol: :shock:
 

Back
Top