Sefica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste nekad imali seficu debelu prdaru koja svaki dan nosi iste tange i maltretira ceo kolektiv?

Ja jesam, ali meni nije mogla nista. Znam samo da je za mene govorila, on je temperamentan i njega ne treba dirati. Mogu vam reci da je debela prdara daleko dogurala, koliko sam cuo.

Da li mozete biti ponizni pred nekom takvom?
 
Da li ste nekad imali seficu debelu prdaru koja svaki dan nosi iste tange i maltretira ceo kolektiv?

Ja jesam, ali meni nije mogla nista. Znam samo da je za mene govorila, on je temperamentan i njega ne treba dirati. Mogu vam reci da je debela prdara daleko dogurala, koliko sam cuo.

Da li mozete biti ponizni pred nekom takvom?
Kako da znamo da svaki dan nosi iste gace?
 
e imao sam jednu sheficu takvu, izgleda kao mali slon ....i sva je okrugla sa nekom pundjom na glavi i strche joj nokti
onako upadljivo.. .ne bi je dirao da mi plate soma eu...ajd mozda za soma eu da ne gresim dushu...
 
Da li ste nekad imali seficu debelu prdaru koja svaki dan nosi iste tange i maltretira ceo kolektiv?

Ja jesam, ali meni nije mogla nista. Znam samo da je za mene govorila, on je temperamentan i njega ne treba dirati. Mogu vam reci da je debela prdara daleko dogurala, koliko sam cuo.

Da li mozete biti ponizni pred nekom takvom?

Uh imala sam takvog jednog matorog,debelelog, iskompleksiranog, monstruma iz pakla na poslu, doduše nije meni bila direktno šef ali je htela svima da komanduje.Doduše ne znam kakve je gaće nosila:lol:...ali to je bio pravi rat....nije mogla da podnese kad joj prospem sve u facu:kafa:

Biti ponizan pred nekim takvim...hehe...šališ se?..:lol:
 
Poslednja izmena:
Uh imala sam takvog jednog tako matorog,debelelog, iskompleksiranog, monstruma iz pakla na poslu, doduše nije meni bila direktno šef ali je htela svima da komanduje.Doduše ne znam kakve je gaće nosila:lol:...ali to je bio pravi rat....nije mogla da podnese kad joj prospem sve u facu:kafa:

Biti ponizan pred nekim takvim...hehe...šališ se?..:lol:

Ja ne mogu, jer mi moja velika jaja to ne dozvoljavaju.:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top