Општина Вршац негира Холокауст (демократе на власти)

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Нормалан човек запитао би се, какото да се у Србији деси да једна општина негира Холокауст. Посебно ако се узме у вид чињеница да је на власти у Вршцу коалиција Демократске странке и Вршачке регије.
Дакле како то да једна општина којој влада Деморкатска Странка негира Холокауст?


Наиме од 2002 године почиње се са рехабилитацијом вршачких шваба, и њиховим представљањем као невихих жртава злог комунизма.
Посебно од средине прошле године када су се попишманили демократи на власти у Србији и најавили велика откопавања масовних гробница жртава комунизма.
Има неких нас, који смо упозоравали да се ради о рехабилитацији Немаца, али авај, Срби као Срби понадали се да ће неко да откопава њихове гробнице.
Е, па неће.

Наиме, у најновијем броју "Вршачких вести" објављено је жестоко писмо Алксандра Ђака, председника Сав.Јев. општина Србије у коме он отворено оптужује општину и руководство Вршца за негирање Холокауста.

Наиме шта се догодило?
Демократска власт је одлучила да на наводном (никад доказаном) месту стрељања немаца на шинтерском гробљу подигне крст као споменик на наводно стрељане немце.
Проблем је у томе да се нико није сетио да подигне исто за жртве тих истих Немаца.
И још већи проблем је идиотска позивница на свечано постављење споменика.
у позивници каже
"У спомен на наше суграђане Немце који су од мирно живели као ратари и виноградари од 18 века до 1944. године."

Мало фали 1941 када су ти "мирни ратари и виноградари" формирали СС дивизију и поубијали све што су стигли али авај.

на крају је закључак да се општинска власт труди да подизањем крста себи направи путоказ према Европи и да је њихова ствар ако желе да намерно оболе од амнезије


Ево дајем и фото из новина како би сте прочитали реаговање.

 
veoma opasna i negativna tendencija, jevreji su vec poceli da se bune, pa onda ovo sa rezolucijom o srebrenici, u najmanju ruku sam zabrinut za takve trendove, definitivno nisu u srpskom interesu

Писмо иначе одише запрепашћеношћу да општинска власт заборавља и злочине тих истих немаца над Србима и Ромима.


Иначе СС дивизија Принц Еуген је формирана на тромежи Вршац- Панчево-Темишвар
 
Срамота ,види се спрега имеђу нацизма и демократије.Још је једном показали !

мислим да су демократе све ,,партизански,, синови који су решили да оставе партизанштину и социјализам и да уплове у нове модерније трендове.

уосталом све се на овом свету може довести у питање,гледати из више углова али не сме се јеврејину рећи да је лагао,напумпао број страдалих ? е па,може се и мора рећи!
 
мислим да су демократе све ,,партизански,, синови који су решили да оставе партизанштину и социјализам и да уплове у нове модерније трендове.

уосталом све се на овом свету може довести у питање,гледати из више углова али не сме се јеврејину рећи да је лагао,напумпао број страдалих ? е па,може се и мора рећи!

Не знам када су партизани негирали нацистичке злочине али ајде..нађи девојку ..окани се мене:rtfm:
 
Хоћу да знам како једдна власт Демократске стране негира нацистичке злочине.
Ово потврђује моју тезу да се демократе ништа друго но заговорници Љотићевског слуганства а не неке минорне организације квази деснице.
 
Не знам када су партизани негирали нацистичке злочине али ајде..нађи девојку ..окани се мене:rtfm:

штета а ја таман мислио да упловимо у љубавни занос страсти и пожуде :hahaha:
дај црвена не лупетај.

Што се тиче ове мачке са наочарима и његових тврдњи о Принц Ојген дивизији,па и муслиманске банде Аћиф Ефендије су основане на територији Рашке,требамо ли побити све муслимане одатле? мислим не знам какав је став СНС-а о томе :D
 
Pa treba da se podigne obelezje gde su ljudi iz tog kraja pobijeni od raznoraznih ********* iz kojekavih vukojebina . A sto se tice SS divizija i saradnje sa okupatorima , tacno je da je medju Nemcima koji su ziveli u Jugoslaviji u to vreme bilo i onih koji su ucesvovali u okupaciji , ubijanju nevinih , deportacijama i slicno , ali ti su uglavnom pobijeni u borbi , ili im je sudjeno za ratne zlocine ili su u najvecem broju znali da su okrvavili ruke pa su pobegli zajedno sa nemackom vojskom .
Partizani su tako na gomilama,po logorima i strastistima ,bez suda i presuda uglavnom ubijali nemacke civile ,(kao i ostalom i po Srbiji sto su sa klasnim neprijateljima postupali ) jer su hteli da ih potpuno i sistematski istrebe , sto zbog odmazde , sto zbog pljacke, posto su hteli da dovediu svoje zemljake iz ovcojebina u njihove kuce i na njihovu zemlju .
 
Хоћу да знам како једдна власт Демократске стране негира нацистичке злочине.
Ово потврђује моју тезу да се демократе ништа друго но заговорници Љотићевског слуганства а не неке минорне организације квази деснице.

биће да су ти мутне те наочари,пробај да окачиш Реј Бан и да једеш грануле с више калцијума(има у Пет шопу).

Димитрије Љотић није био ничији слуга,већ политичар са програмом и великим делима,даље,Димитрије Љотић је увек и свуда прозивао демократију те је сулудо данашње демократе повезивати са њим.
 
Pa treba da se podigne obelezje gde su ljudi iz tog kraja pobijeni od raznoraznih ********* iz kojekavih vukojebina . A sto se tice SS divizija i saradnje sa okupatorima , tacno je da je medju Nemcima koji su ziveli u Jugoslaviji u to vreme bilo i onih koji su ucesvovali u okupaciji , ubijanju nevinih , deportacijama i slicno , ali ti su uglavnom pobijeni u borbi , ili im je sudjeno za ratne zlocine ili su u najvecem broju znali da su okrvavili ruke pa su pobegli zajedno sa nemackom vojskom .
Partizani su tako na gomilama,po logorima i strastistima ,bez suda i presuda uglavnom ubijali nemacke civile ,(kao i ostalom i po Srbiji sto su sa klasnim neprijateljima postupali ) jer su hteli da ih potpuno i sistematski istrebe , sto zbog odmazde , sto zbog pljacke, posto su hteli da dovediu svoje zemljake iz ovcojebina u njihove kuce i na njihovu zemlju .

davno nisam procitao povrsniji i naivniji post, pitaj ti ceskog predsednika zasto je kocio lisabonski ugovor sve dok nemci nisu potpisali da nece traziti sudete, mozda i izvuces neke pouke, ne treba se igrati sa vatrom
 
davno nisam procitao povrsniji i naivniji post, pitaj ti ceskog predsednika zasto je kocio lisabonski ugovor sve dok nemci nisu potpisali da nece traziti sudete, mozda i izvuces neke pouke, ne treba se igrati sa vatrom
Mislis da ce doci Nemci da traze svoje kuce i zemlju nazad ,a Bosanci , Hercegovci i ostali Licani i Crnogorci koji su ih uzurpirali ce morati natrag na voz u zavicaj :think:
 

Back
Top