Umrla zbog montiranih plakata ćerke

Znaš ti kad će neko od njih da odgovara za nešto?
-kad kokoška prrdne.:kafa:

Ах,другарице за шта се бориш то те стигне!
Покојна госпођа је била либерал, не разумем како је могло да је дотакне либерално понашње ћерке!То њима борба либерална дала!
 
Ах,па за то се и боре либерали.Либерално нема шта,после свако да одговара за своје либералне поступке!


Cedoidovi nemaju veze sa liberalima ili bilo kojom politickom idejom...kod njih ti je uzmi sve sto ti musterija il spoMzor pruza , a ne bi me iznenadilo ni da su oni sami skHenjali bakutu nekom drogom na bolesno srce :mrgreen:
 
stoka pandurska

0402-2.jpg


valjda su krivi lopovi, a ne policija
 
Ovaj moderator je pravi demokrata,stavio je skroz drugi naslovov od onog kojeg sam ja stavio, i skroz drugi tekst, nista gore nisam ja napisao ni jedno slovo,ja sam napiso da je Dacic ubio tu zenu, i da je obracun krenuo, ubili su je isto ko i Tapija, htela je da progovori o kriminalu Ds i ostalih iz rezima.
 
Ovaj moderator je pravi demokrata,stavio je skroz drugi naslovov od onog kojeg sam ja stavio, i skroz drugi tekst, nista gore nisam ja napisao ni jedno slovo,ja sam napiso da je Dacic ubio tu zenu, i da je obracun krenuo, ubili su je isto ko i Tapija, htela je da progovori o kriminalu Ds i ostalih iz rezima.

To ne možeš da pišeš jer nemaš dokaze za to a link koji si postavio kaže ovo što sada stoji u uvodnoj poruci. Kada bude elemenata da poverujemo da je Dačić ubio ženu ti onda otvori novu temu, do tada nemoj da klevećeš čoveka ;)
 

Back
Top