Simbioza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Zashto obichno,tako se bar meni oduvek chini,kad su dve drugarice u nekom drushtvu(samo dve nikad vishe njih) jedna je zgodna a druga obichno grob zeshtji?
za forumashe: da li vas od ove dve uvek muva ova grob?zashto je to tako?
za forumashice(ali iskreno) : koja od dve u drushtvu ste vi?:hahaha:
 
Zashto obichno,tako se bar meni oduvek chini,kad su dve drugarice u nekom drushtvu(samo dve nikad vishe njih) jedna je zgodna a druga obichno grob zeshtji?
za forumashe: da li vas od ove dve uvek muva ova grob?zashto je to tako?
za forumashice(ali iskreno) : koja od dve u drushtvu ste vi?:hahaha:

:eek:
 
Obicno grob cuti al sece vene dok ja pricam sa zgodnom koja se ne da..e onda mora iskuliras ovu zgodnu i startujes groba da bi se ova primila..onda imas dve na grbachi pa ti nije ni do jedne jer se dogovaraju ili posvadjaju
 
jedna je zgodna a druga obichno grob zeshtji?

Leptirov oblak?

25iq6fd.jpg
 
jedna je pametna druga je paglu :D
e sad frka je kad je i paglu i grob a ti pijan ko cep....pa preskocis pametnu i lepu a juris onu "grobicastu" misleci onako pijan da hvatas pametnu a ruznu...

ovaj ne znam zasto sam ovo napisao ali ne moze da skodi - citiram Laneta Gutovica !
 
nije to !

muka je kad ustanes ujutro i pljunes ogledalo jer ne znas ko je taj decak koji te gleda. podocnjaci, smrdi mu iz usta, teleci pogled, rascupan, neobrijan... a sto se ljubio sa nekom "grobljastom" sinoc brrrrrrr ...

pu sto nisam zensko da pljujem po nama muskim svinjama :D
 
jedna je pametna druga je paglu :D
e sad frka je kad je i paglu i grob a ti pijan ko cep....pa preskocis pametnu i lepu a juris onu "grobicastu" misleci onako pijan da hvatas pametnu a ruznu...

ovaj ne znam zasto sam ovo napisao ali ne moze da skodi - citiram Laneta Gutovica !

a ne seri da citiras laneta gutovica :lol:
 
Zashto obichno,tako se bar meni oduvek chini,kad su dve drugarice u nekom drushtvu(samo dve nikad vishe njih) jedna je zgodna a druga obichno grob zeshtji?
za forumashe: da li vas od ove dve uvek muva ova grob?zashto je to tako?
za forumashice(ali iskreno) : koja od dve u drushtvu ste vi?:hahaha:

Što je zanimljivo moja drugarica sa kojom sam odrasla...I kasnije živela sa njom godinu dana...se može sasvim uklopiti u ovo! Bile smo bukvalno nerazdvojne, a živele smo u simbiozi...E pa celo moje odrastanje, pubertet bila sam u procesu navikavanja na to da ona ima veće boobies od mene..Da je lepša i da su momci uvek za nju zainteresovani...A da sam ja ta koja je njoj objašnjavala neke stvari koje ne razume, davala savete...
Dakle, čiste suprotnosti smo bile a opet smo se na čudan način volele...Ona me naučila da volim ono što jesam i da prihvatim sebe kao posebnu...Otada sam sama sebi mnogo lepša :D ...Mada si ti malo generalizovao, tako da sad ja ispadoh The Grob a ona Brainless Lepotica...Pa evo onda, može se uzme da je tako...:rumenko: :hahaha:
 
Zashto obichno,tako se bar meni oduvek chini,kad su dve drugarice u nekom drushtvu(samo dve nikad vishe njih) jedna je zgodna a druga obichno grob zeshtji?
za forumashe: da li vas od ove dve uvek muva ova grob?zashto je to tako?
za forumashice(ali iskreno) : koja od dve u drushtvu ste vi?:hahaha:

ebiga,ne krecem se u sistemu dvojki :mrgreen:

nas je pet...a ja sam treca...najiskrenije...:)
 
Zashto obichno,tako se bar meni oduvek chini,kad su dve drugarice u nekom drushtvu(samo dve nikad vishe njih) jedna je zgodna a druga obichno grob zeshtji?
za forumashe: da li vas od ove dve uvek muva ova grob?zashto je to tako?
za forumashice(ali iskreno) : koja od dve u drushtvu ste vi?:hahaha:

pa chuj....obicno one ruznije iz ovakve priche dobiju kurrca a ove lepse ceka svezi krastavac sa pijace sutra ujutru :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top