...ljubavnica...

StefaniGermanotta

Zainteresovan član
Poruka
240
....situacija je sladeca:jednog sasvim obicnog dana,igrom slucaja otkrijete da vas otac ima ljubavnicu...uzmete njegov mobilni telefon, uz odobrenje naravno,i slucajno procitate sms poruku koju nikako niste smeli...sokirate se,pokazete mu je,napadnete ga....on posle negiranja i davanja besmislenih objasnjenja ipak prizna da ima jednu "drugaricu",ali da to nije nista ozbiljno i da ce to okoncati....sto naravno ne ucini ni posle 2 godine...znate ko je ljubavnica,kako izgleda,kako se zove....
......zanima me,sta ciniti?da li reci to sve majci koja apsolutno nista ne zna i ne sluti?da li reci ista toj odvratnoj,nemoralnoj zeni?kako se postaviti prema ocu?praviti se da se nista nije desilo,ili...?
.....i pitanje za muskarce:sta to moze navesti potpuno ostvarenog coveka u godinama,koji ima vec odraslu cerku i divnu zenu da nadje ljubavnicu?:confused:
 
hmm
razlozi..

ljubavnica laksa 20kg
ljubavnica mladja 15 godina

reci majci?
Ako si musko i kazes majci, vratice ti se, pa ce i tebe tvoj sin ocinkariti. To bi ti bio veliki udarac
Pusti coveka da zivi svoj zivot a ti se bakci svojim stvarima
nema muskarca koji ne voli da bocka sa strane. samo sto neki obrisu sms poruku, neki zabroave da to urade
 
....situacija je sladeca:jednog sasvim obicnog dana,igrom slucaja otkrijete da vas otac ima ljubavnicu...uzmete njegov mobilni telefon, uz odobrenje naravno,i slucajno procitate sms poruku koju nikako niste smeli...sokirate se,pokazete mu je,napadnete ga....on posle negiranja i davanja besmislenih objasnjenja ipak prizna da ima jednu "drugaricu",ali da to nije nista ozbiljno i da ce to okoncati....sto naravno ne ucini ni posle 2 godine...znate ko je ljubavnica,kako izgleda,kako se zove....
......zanima me,sta ciniti?da li reci to sve majci koja apsolutno nista ne zna i ne sluti?da li reci ista toj odvratnoj,nemoralnoj zeni?kako se postaviti prema ocu?praviti se da se nista nije desilo,ili...?
.....i pitanje za muskarce:sta to moze navesti potpuno ostvarenog coveka u godinama,koji ima vec odraslu cerku i divnu zenu da nadje ljubavnicu?:confused:
odraslog covjeka, nista
odraslog nesto drugo, svasta

postupila si pogresno u startu, ocu je trebalo dati vremenski rok u okviru koga ima da smisli sto ce i kako ce, u suprotnom sama obavjestavas mamu
obavjestenje, nista vise,
kako ce oni dvoje srediti taj odnos i hoce li uopste je vec njihova stvar
 
hmm
razlozi..

ljubavnica laksa 20kg
ljubavnica mladja 15 godina

reci majci?
Ako si musko i kazes majci, vratice ti se, pa ce i tebe tvoj sin ocinkariti. To bi ti bio veliki udarac
Pusti coveka da zivi svoj zivot a ti se bakci svojim stvarima
nema muskarca koji ne voli da bocka sa strane. samo sto neki obrisu sms poruku, neki zabroave da to urade

Jao molim te ti mora da imas 14 godina ...


@tema

Iskreno, treba sasuti ocu sve to u lice i pred majkom a onda se skloniti da oni sami to rese.
Cinjenica je da ti sa svojim godinama tu nista ne mozes da promenis. Kako je meni bilo kad sam saznao da moj otac ima drugu tetu :lol:

Imao sam 16 godina, sta sam pa znao, otvorio poruku i video poruke i tu sam naravno cutao jedno vreme... Tako opet par puta otvorim poruke i vidim sta pise i opet cutim . Za to vreme moje ponasanje i moj stav prema tome je bio, pa ne mozda u potpunosti neutralan ali je tezio neutralnosti i nekoj svejednakosti, dakle bilo me je nekako briga. Nije me pogadjalo, ali sam smatrao da moja majka treba to da zna znajuci kakav je on a kakav ona covek :confused: Rekao sam joj i oni to i posle 3 godine resavaju, Dosao sam do zakljucka da niti ce on okoncati tu vezu sa ,,drugom tetom,, niti ce ona , moja majka, okoncati brak sa njim i resio da se ne potrisem oko toga. Imam puno precih stvari u mom zivotu za koje trebam lupati zivce a to nije jedna od tih stvari. I dan danas moj odnos sa roditeljima je jako hladan, posebno sa ocem sa kojim gotovo i ne govorim, ne od tada vec od uvek, nikad nisam bio blizak sa njim, ni ja a ni sestra, njegova pogresna postavka prema deci tako ga cenim ....
 
Ne treba reci nista.

Ni majci, ni ocu, ni ljubavnici.

Ako kazes - nista neces dobiti, a mnogo ces izgubiti.

Otac je punoletan covek i odgovoran je za ono sto radi.

Nadam se da ni ti ne bi volela kada bi otac odavao tvoje male tajne koje imas sa prijateljima i mesao se u tvoje veze?

Ukratko: GLEDAJ SVOJA POSLA i ostavi se problema starijih!
 
Reci majci i pusti njih dvoje da to raščiste. Misli na sebe i potrudi se da ne zauzimaš strane, ne braniš niti osuđuješ. Već kasniš. Ne dozvoli da to što vidiš i što će uslediti utiče na tebe i tvoj odnos prema životu, zajednici i sve ono u šta si verovao. Zapamti da ti upravljaš svojim životom i da te ne određuju postupci tvojih roditelja. I nadasve, ne postavljaj pitanja zašto se nešto desilo.
 
Jao molim te ti mora da imas 14 godina ...


@tema

Iskreno, treba sasuti ocu sve to u lice i pred majkom a onda se skloniti da oni sami to rese.
Cinjenica je da ti sa svojim godinama tu nista ne mozes da promenis. Kako je meni bilo kad sam saznao da moj otac ima drugu tetu :lol:

Imao sam 16 godina, sta sam pa znao, otvorio poruku i video poruke i tu sam naravno cutao jedno vreme... Tako opet par puta otvorim poruke i vidim sta pise i opet cutim . Za to vreme moje ponasanje i moj stav prema tome je bio, pa ne mozda u potpunosti neutralan ali je tezio neutralnosti i nekoj svejednakosti, dakle bilo me je nekako briga. Nije me pogadjalo, ali sam smatrao da moja majka treba to da zna znajuci kakav je on a kakav ona covek :confused: Rekao sam joj i oni to i posle 3 godine resavaju, Dosao sam do zakljucka da niti ce on okoncati tu vezu sa ,,drugom tetom,, niti ce ona , moja majka, okoncati brak sa njim i resio da se ne potrisem oko toga. Imam puno precih stvari u mom zivotu za koje trebam lupati zivce a to nije jedna od tih stvari. I dan danas moj odnos sa roditeljima je jako hladan, posebno sa ocem sa kojim gotovo i ne govorim, ne od tada vec od uvek, nikad nisam bio blizak sa njim, ni ja a ni sestra, njegova pogresna postavka prema deci tako ga cenim ....

..pa da,ali nije mi cilj da dodje do svadje i da se oni na kraju razvedu...a mama sigurno ne bi ostala sa njim da to sazna....a opet,uzasno me grize savest sto sve to znam,a njoj ne govorim nista....i posebno sto ja imam odlican odnos sa mamom i tatom,jedinica sam i obozavaju me...a i izmedju njih vlada savrsena harmonija....sve je idealno,sem te male tatine tajne:D.....i onda ne bih sve to da kvarim,ali opet.....:dash::dash::dash:
 
odraslog covjeka, nista
odraslog nesto drugo, svasta

postupila si pogresno u startu, ocu je trebalo dati vremenski rok u okviru koga ima da smisli sto ce i kako ce, u suprotnom sama obavjestavas mamu
obavjestenje, nista vise,
kako ce oni dvoje srediti taj odnos i hoce li uopste je vec njihova stvar

...a da sam mu ostavila vremena ko zna kakvu bi pricu slozio i sta sve izmislio,pametan je on covek mozda bi me na kraju i ubedio kako sam sve utripovala....a i bila sam u prevelikom soku da bih mogla tako racionalno da razmisljam i smislim neku taktiku...a plasim se da je obavestim jer ce se najverovatnije zavrsiti razvodom,a takav stres mi najmanje treba sad.....:(
 
Ne treba reci nista.

Ni majci, ni ocu, ni ljubavnici.

Ako kazes - nista neces dobiti, a mnogo ces izgubiti.

Otac je punoletan covek i odgovoran je za ono sto radi.

Nadam se da ni ti ne bi volela kada bi otac odavao tvoje male tajne koje imas sa prijateljima i mesao se u tvoje veze?

Ukratko: GLEDAJ SVOJA POSLA i ostavi se problema starijih!


.....pa naravno da treba da gledam svoja posla i ne mesam se u probleme starijih,ali ne kada su u pitanju moji roditelji...naravno da je odgovoran za to sto radi,ali treba malo i da misli na mene ako vec ne misli na moju mamu....ipak je odnos prema detetu drugaciji....nije mu ni jednog trenutka palo na pamet da moze i meni da sjebe zivot ponasajuci se tako.....
 
Pretpostavljam da ne bi bila ista reakcija da je zena u pitanju sto se komentara tice..onda bi bilo nemoj da se mesas to je njihov zivot gledaj posla..cini mi se da je na dom i porodica bilo nesto slicno i osudili su devojku koja je cackala mob..toliko koliko trebas uzeti savete klinki u obzir..sad se to moze posmatrati iz 2 ugla..kao dete ne zeli ostati bez oba roditelja i cuti zarad mira u kuci a opet ako se sve cinjenice znaju za sigurno i on nastavi s ljubavnicom..on treba reci svojevoljno zeni i svako na svoju stranu..potpuno nebitno sto ima odraslu cerku koja ne moze biti upucena u njegov sexualni zivot s majkom i nije dovoljno sto je ona divna majka i dobra domacica..nestalo ljubavi svakom se desava
 
Ne znam kako najbolje da ovo objasnim, ali ako ne zadržiš neko odstojanje od njih može ti se desiti da se pogubiš. Da, ti imaš svako pravo da očekuješ da tvoj otac bude iskren prema tvojoj majci, i ne, on to ne mora da učini. Tu ti nastaje neki kritični momenat, da odrediš gde si ti u svemu tome. I da malo objektivnije sagladeš. Ljudi su malo čudni i imaju tu sklonost da razvijaju nekakve odnose koji se ne daju tako lako objasniti, a ti ako dete teže možeš da ih razumeš i prihvatiš kod svojih roditelja. Već si se dovoljno upetljao, sada misli na sebe. Ne mož ti tu promeniti i naterati ih da budu drugačiji, a oni svakako i dalje ostaju tvoji roditelji. Ne moraš sada da slušaš nikog ko ti kaže da prepustiš njima da to raščiste, ali ćeš zato to, i to u najboljem slučaju, jednog dana ti govoriti drugima.
 
.....pa naravno da treba da gledam svoja posla i ne mesam se u probleme starijih,ali ne kada su u pitanju moji roditelji...naravno da je odgovoran za to sto radi,ali treba malo i da misli na mene ako vec ne misli na moju mamu....ipak je odnos prema detetu drugaciji....nije mu ni jednog trenutka palo na pamet da moze i meni da sjebe zivot ponasajuci se tako.....

To ti mislis da moze da ti sjebe ali kad odes od kuce imaces svoj izbor i neces nikome pogotovo roditeljima dati da ti se mesaju u izbor partnera..a podrzavace te sigurno tako da i ti moras njihov izbor..ne samo drazeg vernijeg roditelja
 
Pretpostavljam da ne bi bila ista reakcija da je zena u pitanju sto se komentara tice..onda bi bilo nemoj da se mesas to je njihov zivot gledaj posla..cini mi se da je na dom i porodica bilo nesto slicno i osudili su devojku koja je cackala mob..toliko koliko trebas uzeti savete klinki u obzir..sad se to moze posmatrati iz 2 ugla..kao dete ne zeli ostati bez oba roditelja i cuti zarad mira u kuci a opet ako se sve cinjenice znaju za sigurno i on nastavi s ljubavnicom..on treba reci svojevoljno zeni i svako na svoju stranu..potpuno nebitno sto ima odraslu cerku koja ne moze biti upucena u njegov sexualni zivot s majkom i nije dovoljno sto je ona divna majka i dobra domacica..nestalo ljubavi svakom se desava

....Pa da.u pravu si skroz....razmisljala sam i o tome....mozda imaju nekih problema te prirode za koje ja naravno ne znam.....sve je moguce.....al ipak.ima 60 godina,kad je izdrzao do sada.....:D
 
....situacija je sladeca:jednog sasvim obicnog dana,igrom slucaja otkrijete da vas otac ima ljubavnicu...uzmete njegov mobilni telefon, uz odobrenje naravno,i slucajno procitate sms poruku koju nikako niste smeli...sokirate se,pokazete mu je,napadnete ga....on posle negiranja i davanja besmislenih objasnjenja ipak prizna da ima jednu "drugaricu",ali da to nije nista ozbiljno i da ce to okoncati....sto naravno ne ucini ni posle 2 godine...znate ko je ljubavnica,kako izgleda,kako se zove....
......zanima me,sta ciniti?da li reci to sve majci koja apsolutno nista ne zna i ne sluti?da li reci ista toj odvratnoj,nemoralnoj zeni?kako se postaviti prema ocu?praviti se da se nista nije desilo,ili...?
.....i pitanje za muskarce:sta to moze navesti potpuno ostvarenog coveka u godinama,koji ima vec odraslu cerku i divnu zenu da nadje ljubavnicu?:confused:

Cero moja ko te udarao po usi da uzimas tudje telefone. Ne cini to nikada. Mozda si u nekom trenutka mogla i mamin telefon da uzmes i naidjes na neku takvu ili slicnu poruku. I sta onda. Kada odrastes shvatices. Nema svetica i svetaca.
Znam da ti je tesko jer ti se u glavi svasta vrzma. Moj savet ne mesaj se u njihov odnos.
 
....situacija je sladeca:jednog sasvim obicnog dana,igrom slucaja otkrijete da vas otac ima ljubavnicu...uzmete njegov mobilni telefon, uz odobrenje naravno,i slucajno procitate sms poruku koju nikako niste smeli...sokirate se,pokazete mu je,napadnete ga....on posle negiranja i davanja besmislenih objasnjenja ipak prizna da ima jednu "drugaricu",ali da to nije nista ozbiljno i da ce to okoncati....sto naravno ne ucini ni posle 2 godine...znate ko je ljubavnica,kako izgleda,kako se zove....
......zanima me,sta ciniti?da li reci to sve majci koja apsolutno nista ne zna i ne sluti?da li reci ista toj odvratnoj,nemoralnoj zeni?kako se postaviti prema ocu?praviti se da se nista nije desilo,ili...?
.....i pitanje za muskarce:sta to moze navesti potpuno ostvarenog coveka u godinama,koji ima vec odraslu cerku i divnu zenu da nadje ljubavnicu?:confused:
u zivotu se ne bih mesala niti bi smatrala da roditelj treba meni nesto da se pravda i da se objasnjava sa mnom, ali totalno njihova stvar :D
 
uceni tatu da ces sve da ispricas mami ! tako ces imati svoj mob. pa neces NEVASPITANO (bez obzira sto si imala dozvolu) brckati po tudjem makar i sto je od tvog oca

a kad porastes razumeces da posto mama NE DA tati na vreme tata ide okolo i dobija....

idi bre dete uci ne mlati po krsti...
 
Ono sto mozesi treba da uradis je da ostavis svom ocu da sam kaze tvojoj majci..
nije tvoje da se mesas ..kao sto ni njihovo nije da se mesaju u tvoja osecanja prema nekom..
to te je pogodilo veoma i to se vidi iz tvog posta ali ako ostavis malo da slegne i pocnes da razmisljas trezvenije
shvatices da ljubav nema veze sa godinama i ako bas imas potrebu sa nekim da pricas o tome ..onda to uradi sa svojim ocem..kao dvoje odraslih ljudi..
sigurna sam da tvoj otac ima razumno obrazlozenje za sve to..kao sto sam sigurna da ne zeli da povredi tvoju majku..
zato nemoj ni ti ..time sto ces joj reci..jer pomisli..mozda tvoja majka to zna..ili
mozda cak tvoja majka ima u svom mobilnom neki takav broj..osravi to odraslima, u ovom slucaju tvojim roditeljima da resavaju na svoj nacin
 
Postoji mogucnost da tvoja majka i zna, ili bar sluti, a naravno i ona druga mogucnost da ne zna.Tako da najbolje je da se ti ne uplices ,kada dodje vreme sami ce reci svoje i resiti to medjusobno jer to je nesto izmedju njih, bez obzira sto si ti njihovo dete.Vreme ce pokazati svoje,a ti zivi svoj zivot.;)
 
Da se kladimo da ce mu oprostiti zarad mira u kuci i jer ga voli

to je nemoralno
@tema
1) Ta zena o kojoj pricas NIJE odvratna, tvoj otac je mnogo odvratniji jer
a) Zena mozda ne zna da je on ozenjen
b) Tvoj otac sigurno zna sta radi
2) Trebas da kazes jer je to ispravna stvar da se uradi, kako bi se ti oscala da te neko laze, a da ti sopstveno dete ne kaze istinu? Svakako lose. Istina je sveta. Bolje teska istina, nego sarena laz.
 
..pa da,ali nije mi cilj da dodje do svadje i da se oni na kraju razvedu...a mama sigurno ne bi ostala sa njim da to sazna....a opet,uzasno me grize savest sto sve to znam,a njoj ne govorim nista....i posebno sto ja imam odlican odnos sa mamom i tatom,jedinica sam i obozavaju me...a i izmedju njih vlada savrsena harmonija....sve je idealno,sem te male tatine tajne:D.....i onda ne bih sve to da kvarim,ali opet.....:dash::dash::dash:



Ako kazes - nista neces dobiti, a mnogo ces izgubiti.[/b]

Otac je punoletan covek i odgovoran je za ono sto radi,naročito sa svojih 60 god.Bolje popričaj malo sa njim, da bi sebi olakšala,a majci nemoj da pričaš ništa jer po tvojoj priči vidim da to nije zaslužila,a vremenom će stvar leći na svoje mesto pa ćeš i sama shvatiti da si uradila pravu stvar.Mnogo je lepše živeti uz oba roditelja bar dok ste svi zajedno i dok ne stekneš i sama svoju porodicu.To ti od srca kažem, pogotovo ako vlada harmonija u porodici i ako je sve idealno i naravno ako se ne osete promene i odnos prema tebi i mami kako sa finansijske strane tako i sa strane psihičkog ili fizičkog maltretiranja:tajna::o:think::neutral:
 

Back
Top