Najbolji sport za dobre trbušnjake je...?

zgibovi i to u ovakvom hvatanju

pull-up.jpg
 
Sport nema veze sa trbusnjacima (u smislu vidljivosti) vec ishrana i trosenje unosenih secera i masti a ugradjivanje proteina.....

Treba ti samo low body fat i hipertrofija misica i ne da ces da "imas" trbusnjake odrane kao He man vec i sve ostale misice

не мало сутра,наравно да има(ватерполо,пливање у стилу,вежбе)а највише мишиће се развијају у води и то је потврђено
 
Питајте било ког доктора специјалисту које су вежбе за све мишиће рећи ће-ВОДЕНИ СПОРТОВИ

Da a taj doktor koji je koristio tu vodu izgleda kao zvonar bogorodicine crkve sa pivskom stomacinom.....Doktori nemaju pojma o vezbanju.

To da su vodeni sportovi najefikasniji za razvijanje misica je neka cinjenica koju su oini nabubali iz neke knjige iz 60te godine....Sto nisu sve isprobali pa onda da kazu?Jedno je u teoriji a drugo u praksi!!!!!!

To je isto kad neko teoretise i uci te da plivas na suvom a on je kao strucnjak...Ma nema nista dok ne osetis na svojoj kozi...
 
Poslednja izmena od moderatora:
не мало сутра,наравно да има(ватерполо,пливање у стилу,вежбе)а највише мишиће се развијају у води и то је потврђено


Kad bi se misici najvise razvijali (bez obzira sta si mislio pod ovim nestrucnim laickim terminom) u VODI pa svi bodibilderi bi plivali i igrali vaterpolo JER JE NJIMA NAJVAZNIJE DA STO VISE IZAZOVU MISICNU HIPERTROFIJU ili kako bi ti rekao laicki da im se misici najvise "razviju".......

Sami misici po sebi su razvijeni i definisani i nemaju oni sta tu da se razvijaju i definisu i SLICNE IDIOTSKE GLUPOSTI vec mogu samo da atrofiraju - da se smanje jer ih telo trosi kao gorivo pa vadi iz njih amino kiseline pa je onda covek umoran i pretreniran i zgoljav (sa salom,da da)ili mogu da HIPERTROFIRAJU tj da se uvecaju tj da se udebljaju postojeca misicna vlakna,a to se desava kada se telu obezbedi dovoljno gradivnih suplemenata iz kojih se misic sastoji - proteina tj aminokiselina.

TI SI SUBJEKTIVAN I PRISTRASAN JER TRENIRAS VATERPOLO.

Misici se najvise "razvijaju":hahaha::rotf: OD DIZANJA TEGOVA I TO VELIKIH TEZINA OD 8-10 PONAVLJANJA
A trcanjem se skida masno potkozno tkivo tj salo i onda se ti "razvijeni" misici vide....

Ja ne znam ni jednog vaterpolistu da je lepo gradjen - SVI IMAJU NEKE STOMACINE a od trbusnjaka ni traga ni glasa(a sportisti su,oni imaju najvece stomacine od svih sportista) i smesni su i nesimetricni

Jer kako ces u vodi da istreniras triceps???

Plivaci su malo bolji kao nemaju stomacine ali su visoli uski zgoljavi sa dugackim i tankim ekstremitetima i imaju neku manekensku gejevsku gradju.....

Evo i dokaza i da ti zapusim usta da ne bi morao da mi odgovras...

Izjavio si
највише мишиће се развијају у води и то је потврђено (:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::cepanje::cepanje::cepanje::hahaha::rotf::tease::tease::tease::tease::plez::plez::plez:)
Evo tvojih razvijenih ljudi iz vode

water_polo.jpg

http://3.***************/_PUjYKIyEP6g/SKfBDjAbsWI/AAAAAAAAAiE/vZDv8edXiLM/s400/610x.jpg
DSC_0120.jpg


http://2.***************/_0LjMsRES61s/SSncrmycoEI/AAAAAAAAAFU/jvB8EIkLH8A/s320/IMG_4641crop.jpg


A evo kako izgledaju ljudi koji razvijaju misice sa tegovima i trcanjem (kardio treninzima)

20-reasons-to-start-bodybuilding.jpg


body_builder_12sfw.gif

arnold-schwarzenegger-bodybuilding.jpg


body-building-steroids.jpg


bodybuilding%20anatomy.jpg


Evo i sam vidis sada....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kad bi se misici najvise razvijali (bez obzira sta si mislio pod ovim nestrucnim laickim terminom) u VODI pa svi bodibilderi bi plivali i igrali vaterpolo JER JE NJIMA NAJVAZNIJE DA STO VISE IZAZOVU MISICNU HIPERTROFIJU ili kako bi ti rekao laicki da im se misici najvise "razviju".......

Sami misici po sebi su razvijeni i definisani i nemaju oni sta tu da se razvijaju i definisu i SLICNE IDIOTSKE GLUPOSTI vec mogu samo da atrofiraju - da se smanje jer ih telo trosi kao gorivo pa vadi iz njih amino kiseline pa je onda covek umoran i pretreniran i zgoljav (sa salom,da da)ili mogu da HIPERTROFIRAJU tj da se uvecaju tj da se udebljaju postojeca misicna vlakna,a to se desava kada se telu obezbedi dovoljno gradivnih suplemenata iz kojih se misic sastoji - proteina tj aminokiselina.

TI SI SUBJEKTIVAN I PRISTRASAN JER TRENIRAS VATERPOLO.

Misici se najvise "razvijaju":hahaha::rotf: OD DIZANJA TEGOVA I TO VELIKIH TEZINA OD 8-10 PONAVLJANJA
A trcanjem se skida masno potkozno tkivo tj salo i onda se ti "razvijeni" misici vide....

Ja ne znam ni jednog vaterpolistu da je lepo gradjen - SVI IMAJU NEKE STOMACINE a od trbusnjaka ni traga ni glasa(a sportisti su,oni imaju najvece stomacine od svih sportista) i smesni su i nesimetricni

Jer kako ces u vodi da istreniras triceps???

Plivaci su malo bolji kao nemaju stomacine ali su visoli uski zgoljavi sa dugackim i tankim ekstremitetima i imaju neku manekensku gejevsku gradju.....

Evo i dokaza i da ti zapusim usta da ne bi morao da mi odgovras...

Izjavio si
највише мишиће се развијају у води и то је потврђено (:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::cepanje::cepanje::cepanje::hahaha::rotf::tease::tease::tease::tease::plez::plez::plez:)
Evo tvojih razvijenih ljudi iz vode

water_polo.jpg

http://3.***************/_PUjYKIyEP6g/SKfBDjAbsWI/AAAAAAAAAiE/vZDv8edXiLM/s400/610x.jpg
DSC_0120.jpg


http://2.***************/_0LjMsRES61s/SSncrmycoEI/AAAAAAAAAFU/jvB8EIkLH8A/s320/IMG_4641crop.jpg


A evo kako izgledaju ljudi koji razvijaju misice sa tegovima i trcanjem (kardio treninzima)

20-reasons-to-start-bodybuilding.jpg


body_builder_12sfw.gif

arnold-schwarzenegger-bodybuilding.jpg


body-building-steroids.jpg


bodybuilding%20anatomy.jpg


Evo i sam vidis sada....



Видим али те смишићима као камење служе само за похвале и не дај боже за тучу,и није лепо видети надуваног човека од мишића(бар не таквог на сликама),наши Делфини(ватерполисти су лепо грађени имају мишиће.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Видим али те смишићима као камење служе само за похвале и не дај боже за тучу,и није лепо видети надуваног човека од мишића(бар не таквог на сликама),наши Делфини(ватерполисти су лепо грађени имају мишиће.

.....i imaju stomacine (ne bas pivske ali opet su oni sportistia imaju)
Видим али те смишићима као камење служе само за похвале
Sluze ti misici za sve......(bukvalno)

,и није лепо видети надуваног човека од мишића
Meni i mnoooogima drugima je lepo.Sve je to do percepcije......

Oni nisu naduvani jer tu ne postoji nista naduveno.....Ti misici izgledaju tako jer su vlakna misica udebljana a imaju izuzetno mali stepen sala pa se ti misici tako i vide,inace nista nije naduvano to su predrasude i bapske price
 
.....i imaju stomacine (ne bas pivske ali opet su oni sportistia imaju)
Видим али те смишићима као камење служе само за похвале
Sluze ti misici za sve......(bukvalno)

,и није лепо видети надуваног човека од мишића
Meni i mnoooogima drugima je lepo.Sve je to do percepcije......

Oni nisu naduvani jer tu ne postoji nista naduveno.....Ti misici izgledaju tako jer su vlakna misica udebljana a imaju izuzetno mali stepen sala pa se ti misici tako i vide,inace nista nije naduvano to su predrasude i bapske price

ОК,али све је то мало претерано
 
ОК,али све је то мало претерано

Pa dobro mozda i jeste......Ali opet svi smo mi razliciti.....i volimo razl stvari......

Ja sam samo hteo da navedem da se razmislja da sport i nije toliko bitan za oblikovanje tela koliko je ishrana bitna tj upotreba nutricionizma u sportu.....

A naravno najbolja je komb sport + ishrana a jos bolja bodybuilding/fitnes + ishrana........

Jer sport sluzi samo da se da gol,kos,pogodak,da se nesto pretrci,preskoci,podigne i nuspojava toga je lepo sportsko telo.....Znaci glavna teznja u sportu je pogodak a ne prelepo telo (sta vredi prelepo telo ako to telo ne moze da preskoci,pretrci,pobedi da gol)....Prelepo telo je samo posledica treniranja sporta....I sportisti ne obracaju paznju posebno na telo nego na rezultate...Ako covek sa stomacinom je najbolji sportista u necemu on nece tu svoju stomacinu da skida kao ni nista drugo da menja (pr bacaci kugle diska)

A bodybuilding/fitnes ne sluzi da se postignu neki rezultati da gol sa tim telom vec je krajnji cilj da telo izgleda sto lepse skladnije i sl
Zato sam i neveo bodibil. kao pravi sport za oblikovanje tela ali nisam bas mislio na one sto idu u krajnost pa uzimaju steroidi i posle umru i sl...To niti je zdravo niti je sportski i sl...Takvi su spolja gladac al iznutra jadac
:bye:
 
Pa dobro mozda i jeste......Ali opet svi smo mi razliciti.....i volimo razl stvari......

Ja sam samo hteo da navedem da se razmislja da sport i nije toliko bitan za oblikovanje tela koliko je ishrana bitna tj upotreba nutricionizma u sportu.....

A naravno najbolja je komb sport + ishrana a jos bolja bodybuilding/fitnes + ishrana........

Jer sport sluzi samo da se da gol,kos,pogodak,da se nesto pretrci,preskoci,podigne i nuspojava toga je lepo sportsko telo.....Znaci glavna teznja u sportu je pogodak a ne prelepo telo (sta vredi prelepo telo ako to telo ne moze da preskoci,pretrci,pobedi da gol)....Prelepo telo je samo posledica treniranja sporta....I sportisti ne obracaju paznju posebno na telo nego na rezultate...Ako covek sa stomacinom je najbolji sportista u necemu on nece tu svoju stomacinu da skida kao ni nista drugo da menja (pr bacaci kugle diska)

A bodybuilding/fitnes ne sluzi da se postignu neki rezultati da gol sa tim telom vec je krajnji cilj da telo izgleda sto lepse skladnije i sl
Zato sam i neveo bodibil. kao pravi sport za oblikovanje tela ali nisam bas mislio na one sto idu u krajnost pa uzimaju steroidi i posle umru i sl...To niti je zdravo niti je sportski i sl...Takvi su spolja gladac al iznutra jadac
:bye:

све је лепо када имаш мишиће али не као брда
 
Trčim, plivam, vozim bajs, radim trbušnjake bar 3x nedeljno, pa ipak nisam zadovoljan svojim trbušnjacima...Nemam višak kilograma, naprotiv, sve je negde u skladu i mogu reći da sam zadovoljan osim stomaka..Neki savet, šta činiti?!

Dnevno barem 50, trebao bi da imash rezultate u toku prvog meseca.
Ja radim barem tri razlichite vezzbe. Problem je znojenje ali bi trebalo da ga bude manje posle mesec dana. :lol:
 
лЕПО ЈЕ ИМАТИ ТЕ МИШИЋЕ КАО СТЕНЕ АЛИ ДЕВОЈКЕ ТО НЕ ВОЛЕ НИТИ НИЈЕ ДОБРО ИМАТИ ТЕ МИШИЋЕ

Sta mene briga sta devojke vole.....Ni ja ne volim sto imaju celulit na doopetu pa ga opet nose,ko mene pita..........Ja ne radim ono sto se drugome svidja,i posedujem i neke druge karakteristike tako da ne moram ribe juriti samo preko manekenske peders.ke gradje.....Ko vezba radi riba samo a ne sebe taj je za mene retard,pacenik...

A za ovo drugo predpostavljam da si hteo da kazes da nije dobro imati misice velike tj niti JE (a ne nije) dobro imati te misice????

A sto????
 
Dok neko ne stane na pobednicko postolje niko ne zna za njega. Ja kad vidim onog Sapica, prevrne mi se stomak. Meni su vaterpolisti najodvratnije gradjeni. Gore su ogromni, a dole su kao stapovi.

Tako je .....Iza devojke i za vaterpoliste...E sad sto se tice Sapica meni se svidja ta "ogromnost" ali pod uslovom da kad bi se skinuo da to budu misici a ne salo.......A nazalost je pomalo misica i dosta salo preko pa zato izgleda kao "medved"..

Da a nozice kao dva stapica ubodena u doope......Smesno...Pa naravno kako mozes da odradis kvadriceps u vodi....
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top