Siptari uhakovali sajt Borisa Tadica

nije do provajdera. nego je do tadica.

sajt mu je hakovan ali neki provajderi imaju u dns bazi jos stare dns servere tadicevog domena.

pokazao sam ti lepo da na dns whois ima tadicev sajt siptarske dns servere.

a kad kontrolises necije dns servere mozes sa sajtom da radis sta hoces. da stavis sta hoces na stranicu cak i da uperis sajt na neki drugi .
 
Ma nije to nikakvo hakovanje brate... to znaju mala deca... ili malji deca shto bi oni rekli :lol: ... neka obore Krstaricu na primer pa cu da priznam da postoji "shiptarski haker" ... do tada te kovanice nema u mom rechniku... e sada, carding je neshto drugo... imaju gomilu dobrih kardera, sa nekima sam i saradjivao i stvarno ljudi znaju znanje... :ok: J b g, pravi su tamo gde se vrti lova, i tu nikoga nije briga za nacionalnost... ovo su obichna klinachka glupiranja.

nije to bas tako. ovo je veliki siptarski uspeh a veliki DS-ovski neuspeh i bruka za Srbiju.
 
nije do provajdera. nego je do tadica.

sajt mu je hakovan ali neki provajderi imaju u dns bazi jos stare dns servere tadicevog domena.

pokazao sam ti lepo da na dns whois ima tadicev sajt siptarske dns servere.

a kad kontrolises necije dns servere mozes sa sajtom da radis sta hoces. da stavis sta hoces na stranicu cak i da uperis sajt na neki drugi .

Kad kažem da je do provajdera mislim na to da neki mogu da vide, a drugi ne.
 
ma jok siptari su 100%.

ovaj siptar je cak stavio svoje ime na domen web-kos.com

Siptar koji je hakovao Tadicev sajt se zove Edonis Statovci i iz Pristine je (najverovatnije).

Siptar najeverovatnije radi u firmi webkos.net

Vizitor i nderuar,
Kemi kënaqësinë t’ju përshëndesim dhe urojmë vizitë të këndshme faqeve tona.

WebKos-i duke patur për qëllim zhvillimin e internetit edhe në gjuhën shqipe, dhe sidomos të Webhostingut është ofruesi i parë i shërbimeve të këti lloj në gjuhen shqipe, duke synuar që edhe hapsira shqiptare të ketë mundësinë për komunikim dhe aplikimin e mundësive të mëdha që ofrojnë programet tona të kësaj lamie në gjuhën shqipe;

Në WebKos jan të kyçur kuadro të përgatitur dhe specializuar në lëmitë e internetit, me kreativitet dhe përvojë shumëvjeçare;

http://www.webkos.net/
 
Siptari promenili sadrzaj tadicevog sajta. Sad su stavili sliku terorista Sejdiua i Tacija

fatmirsejdiuhashimthaci.jpg
 

Back
Top