Konačno pravda za Brajana Stajnhauera

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.216
Podignuta optužnica protiv Miladina Kovačevića
02.Mar.2010, Izvor: Radio Slobodna Evropa

Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Miladina Kovačevića koji se tereti za nanošenje teških povreda američkom državljaninu Brajanu Stajnhaueru maja 2008. godine, izjavio je danas portparol Republičkog javnog tužilaštva Tomo Zorić. On je rekao da je optužnica podignuta i protiv bivšeg konzula i vicekonzula Srbije u Njujorku Igora Miloševića i Slobodana Nenadića zbog zloupotrebe službenog položaja, a Kovačevića za podstrekavanje na zloupotrebu službenog ...


Više : http://www.vesti.rs/Hronika/Podignuta-optuznica-protiv-Miladina-Kovacevica-9.html
 
Podignuta optužnica protiv Miladina Kovačevića
02.Mar.2010, Izvor: Radio Slobodna Evropa

Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Miladina Kovačevića koji se tereti za nanošenje teških povreda američkom državljaninu Brajanu Stajnhaueru maja 2008. godine, izjavio je danas portparol Republičkog javnog tužilaštva Tomo Zorić. On je rekao da je optužnica podignuta i protiv bivšeg konzula i vicekonzula Srbije u Njujorku Igora Miloševića i Slobodana Nenadića zbog zloupotrebe službenog položaja, a Kovačevića za podstrekavanje na zloupotrebu službenog ...


Više : http://www.vesti.rs/Hronika/Podignuta-optuznica-protiv-Miladina-Kovacevica-9.html

И шта сада оне силне паре ,падоше у воду:dash:
 
da li bi drzava stala i iza mog sina u slucaju da tako nesto napravi?
a ko su roditelji ovog miladina...mislim ciji su?
inace,videla sam miladina pre mesec dana u institutu za psihijatriju,i prosto bila iznenadjena koliko je lep momak...i gabaritan..a obucen samo tako.
a na slikama u novinama mi uvek bio odvratan
 
Pa da....mislim sta je par miliona evra za jednog Kovacevica.:roll:

За грађанина Србије који жели суђење у својој земљи и превише!
Он остаје у историји ове Србије ,као једини који није предат странцима ,да му се суди!
ИСТОРИЈА ДА ПИШЕ

МОЈ БРАЛЕ!:super:
 
Историчари има да се збуне ,када дођу до предмета Ковачевић!
Први који није испоручен ,можда и помисле да је био неки велики лик,можда га деца бољег сутра славе ,као хероја којег нису предали!

Као ,што рекох ИСТОРИЈА ИМА ДА ПИШЕ ДА ЈЕ ЈЕДИНИ!
 
Zabole me ****** i za Stajnhauera i za Kovacevica.
A samo pominjanje onog jadnog deteta u kontkestu u kojem si ga pomenuo je za ispitivanje!


Ma vodite ga ti i svi ostali koji ga obozavate svojoj kući pa se guzite sa njim koliko hoćete.

*ebo vas on kada ga toliko žalete i tražite pravdu za jednu naprčenu američku svinjčinu.

Koja je sila vas naterala da žalite nekog koga nikada u životu niste ni videli niti znate ko je ni šta je osim da je dobio po nosini i koliko znam sasvim zasluženo zbog bahatog američkog ponašanja i narcizma.

Miči sa tom američkom strvinom sa foruma.
 
Poslednja izmena:
За грађанина Србије који жели суђење у својој земљи и превише!
Он остаје у историји ове Србије ,као једини који није предат странцима ,да му се суди!
ИСТОРИЈА ДА ПИШЕ

МОЈ БРАЛЕ!:super:

Sta ima da se pise.
Da jednog ugojenog i materijalnog obezbedjenog krkatora nije dala Srbija,i on je veliki patrota.
Da je to uradio neki nas klinac koji svaki treci dan dobije za uzinu u skoli ,ebali bu majku majcinu.
 
Sta ima da se pise.
Da jednog ugojenog i materijalnog obezbedjenog krkatora nije dala Srbija,i on je veliki patrota.
Da je to uradio neki nas klinac koji svaki treci dan dobije za uzinu u skoli ,ebali bu majku majcinu.

Нисам ја другарице коментарисала њега,него збуњене историчаре будучности.

капиш:rtfm:
 
Ma vodite ga ti i svi ostali koji ga obozavate svojoj kući pa se guzite sa njim koliko hoćete.

*ebo vas on kada ga toliko žalete i tražite pravdu za jednu naprčenu američku svinjčinu.

Koja je sila vas naterala da žalite nekog koga nikada u životu niste ni videli niti znate ko je ni šta je osim da je dobio po nosini i koliko znam sasvim zasluženo zbog bahatog američkog ponašanja i narcizma.

Miči sa tom američkom strvinom sa foruma.

Alo polupanderu jesi li procitao citav post?:D
 

Back
Top