bedroom

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
Kako bi izgledala vasa idealna spavaca soba..kako biste je uredili? :)

ja se lomim izmedju red varijante sa ogledalima svuda...i onog turkis tripa sa baldahinom i kojecime...al se nikako ne slazu stilovi zajedno bi bilo smuti pa prospi :think:

i miiiiislim ako neko pita kakve veze ima spavaca soba sa ljisom...stvarno...
 
Kako bi izgledala vasa idealna spavaca soba..kako biste je uredili? :)

ja se lomim izmedju red varijante sa ogledalima svuda...i onog turkis tripa sa baldahinom i kojecime...al se nikako ne slazu stilovi zajedno bi bilo smuti pa prospi :think:

i miiiiislim ako neko pita kakve veze ima spavaca soba sa ljisom...stvarno...

...............veliki krevet ,jarke boje zidova ,crvena naravno ,svetla da mogu da se prigushe ,veliko ogledalo gore i puno jastuka .............
 
pavo-Metal%20Base.jpg

51NYAG0HM0L._SS400_.jpg

luxury-bed-and-breakfast.jpg

4%20post%20superking1.jpg
 
...ja najvise volim svez i blistav prostor koji je kao okupan suncem i u neznim bojama...nesto kao kuce iz filmova Nensi Majers, svaki put se nanovo odusevim dizajnom...Uhvati oko i egzoticna ili luckasta resenja ali ipak bih za sebe odabrala nesto mekano, nezno i udobno...volim da se osecam prijatno a ne znam koliko bih to mogla u crno-crvenim ili nekim slicnim kombinacijama...ali mi se tvoja ideja dopada...ako prija zasto da ne...ja imam u kuci crno kupatilo i izgleda fantasticno tako da nema pravila...
 
hmhh... Moja spawatja sobbizza iz snowaaaa... :worth:

Na jednom zidu weliki prozori, od poda do plafonna.. (za moje drage komshije koje bi umrli kad spawatja soba ne bi imala prozore..) sa draperijama - da se nawuku kad mi komshije dopizzde :mrgreen:

Na zidu preko puta prozora ogledalo.. :rumenko: shirine oko metar, duzz celog zida a negde u wisini/iznad powrshine kreweta.. znachi iznad do plafona i ispod do poda je zid.

Krewet se nalazi uz jedan od druga dva naspramna zida.. weliki chetwrtasti krewet, bez ikakwih daski i prikachenih komoda..

OBAWZAN dodatni nameshtaje je mala kluppizza.. tappazzirana... onako, stoji obichno ispred kreweta.. sa chetiri nogice.. jaka ali mobilna...

Swe ljubichasto.. - shtof, posteljina, baroque-tapet - ljubichasto-crn... I nekoliko zlatnih detalja razbacanih po sobi ili na jastucima...

:manikir:
 
jaoo i satenska posteljina :D

e stvarno bi da potrpam sve zivo unutra :lol:
a inace mrzim velike a minimalisticki uredjene prostore..bezveze..znaci stavila bih stvari u 20 kvadrata koliko bi normalni ljudi u 60 :lol:
 

Back
Top