eset smart security

salvisa16

Obećava
Poruka
51
instalirao sam esat smart security verzija 4.0 i talno mi izbacuje u toku rada racunara obavestenej antivirus sledecu poruku i kako se ovo moze rjesiti To use this site, you must be running Microsoft Internet Explorer 5 or later.

To upgrade to the latest version of the browser, go to the Internet Explorer Downloads website.

If you prefer to use a different web browser, you can obtain updates from the Microsoft Download Center or you can stay up to date with the latest critical and security updates by using Automatic Updates. To turn on Automatic Updates:

1. Click Start, and then click Control Panel.
2. Depending on which Control Panel view you use, Classic or Category, do one of the following:
* Click System, and then click the Automatic Updates tab.
* Click Performance and Maintenance, click System, and then click the Automatic Updates tab.
3. Click the option that you want. Make sure Automatic Updates is not turned off.
 
Nije problem druze u prevodu nego antivirus mi izbaci ovo upozorenje i pocrveni ikonica na task baru pa ako znas mozda nesto treba da se podesi nervirame svaki nekoliko mi izbaci ovo obavestenje pa ako imas iskustva sa ovim pomzi!!

Ako želite da koristite različite ueb brouser, možete da nabavite ispravke sa lokacije Microsoft Dounload Center ili možete da ostanete u toku sa najnovijim kritične i bezbednosne ispravke pomoću automatskog ažuriranja. Da uključite funkciju "Automatsko osvežavanje:

1. Kliknite na dugme Start, a zatim izaberite stavku Kontrolna tabla.
2. Zavisnosti od toga koje vidite na kontrolnoj tabli koristite, ili Kategorija klasik, uradite jednu od sledećih opcija:
* Kliknite na sistemu, a zatim izaberite karticu Automatsko ažuriranje.
* Kliknite na Performance and Maintenance, izaberite stavku Sistem, a zatim izaberite karticu Automatsko ažuriranje.
3. Kliknite na opciju koju želite. Uverite se da automatsko ažuriranje nije isključen.
 
Nije problem druze u prevodu nego antivirus mi izbaci ovo upozorenje i pocrveni ikonica na task baru pa ako znas mozda nesto treba da se podesi nervirame svaki nekoliko mi izbaci ovo obavestenje pa ako imas iskustva sa ovim pomzi!!

Ako želite da koristite različite ueb brouser, možete da nabavite ispravke sa lokacije Microsoft Dounload Center ili možete da ostanete u toku sa najnovijim kritične i bezbednosne ispravke pomoću automatskog ažuriranja. Da uključite funkciju "Automatsko osvežavanje:

1. Kliknite na dugme Start, a zatim izaberite stavku Kontrolna tabla.
2. Zavisnosti od toga koje vidite na kontrolnoj tabli koristite, ili Kategorija klasik, uradite jednu od sledećih opcija:
* Kliknite na sistemu, a zatim izaberite karticu Automatsko ažuriranje.
* Kliknite na Performance and Maintenance, izaberite stavku Sistem, a zatim izaberite karticu Automatsko ažuriranje.
3. Kliknite na opciju koju želite. Uverite se da automatsko ažuriranje nije isključen.

Negdje u ESS opcijama ima gdje se isključi da ti ne traži da abdejtuješ Windows. Ja ne koristim ESS i to ne znam. Sačekaj, javiće se neko ko koristi ESS.
 
Što se tiče gašenja system updates,prati ovo-interfejs,odnosno otvoriš sam program Nod,pritisneš F5,na lijevoj strani odabereš system updates,pa odabereš No updates i potvrdiš sa OK.Ako je i dalje žuto,odnosno crveno restartuj računar.Kao sto rece Silovski.
 
Људови, не тражи њему есет да се надогради већ му претраживач није компатибилан са антивирусом. А то је проблем надоградње оперативног система или само претраживача. Есет остаје у "опомени" тј. "црвен" јер му је укључена опција скенирања HTTP филтера (укључено у основној инсталацији ЕСЕТ-а)
 
Људови, не тражи њему есет да се надогради већ му претраживач није компатибилан са антивирусом. А то је проблем надоградње оперативног система или само претраживача. Есет остаје у "опомени" тј. "црвен" јер му је укључена опција скенирања HTTP филтера (укључено у основној инсталацији ЕСЕТ-а)

Ljudovi su mu i rekli da iskljuci sistem updates, a pretrazivac (IE) spada u tu kategoriju. ;)
 
Ljudovi su mu i rekli da iskljuci sistem updates, a pretrazivac (IE) spada u tu kategoriju. ;)
Што му не решава постојеће стање. И даље ће ЕСЕТ пријављивати грешку јер је укључена опција скенирања портова 80, 8080 и 3128.
Остаје питање зашто да искључује аутоматску надоградњу? Осим ако...
 
Што му не решава постојеће стање. И даље ће ЕСЕТ пријављивати грешку јер је укључена опција скенирања портова 80, 8080 и 3128.
Остаје питање зашто да искључује аутоматску надоградњу? Осим ако...

A jesi ti kad koristio Eset ili to znaš na osnovu neke logike?Pošto sam ja svaki put kad sam instalirao Nod(Eset) isključivao sistem update u opcijama i tako gasio dosadnu narandžastu ikonicu.
 
A jesi ti kad koristio Eset ili to znaš na osnovu neke logike?Pošto sam ja svaki put kad sam instalirao Nod(Eset) isključivao sistem update u opcijama i tako gasio dosadnu narandžastu ikonicu.
Користим есет. Ако питање није било замишљено као "шта те чини стручним поводом овог питања?"?
Нисам имао проблема са надоградњом, како оперативног система, тако ни есета.
Не видим разлог да искључујем надоградњу система. Осим...
 
Користим есет. Ако питање није било замишљено као "шта те чини стручним поводом овог питања?"?
Нисам имао проблема са надоградњом, како оперативног система, тако ни есета.
Не видим разлог да искључујем надоградњу система. Осим...

Uopšte se ne govori o isključivanju nadogradnje operativnog sistema,da to pravi problema,da netreba nadograditi sistem i slično nego isključivanje opcije u samim Esetovim podešavanjima preko koje on SAMO KONTROLIŠE šta sve treba da se nadogradi.Možeš ti da nadogradiš sistem kako god ti odgovara ali isključiš u Esetu kontrolu istog da te on ne obaveštava kako treba da instaliraš još ovo ili ono.
 

Back
Top