Radovan Karadzic: Sarajevo je srpski grad izgradjen na srpskoj zemlji

cemu ta nebulozna izjava
turci su u bg i srbiji bili osvajaci i zulmcari, krvnici i nevjernici
u bg su dosli silom i tamo uvjek bili tudji na tudjem
u vrijeme vladavine knezza Mihaila Obrenovica pokupili su prnje i otisli
500 godina njihove tiranije nikome ne daje za pravo da izjavi ovo sta si ti izjavio
:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

Koliko je godina BeGe bio u sastavu Srbije prije ove zadnje okupacije? :think:
 
Pitam se koliko je bitna ova stvar za Karadžićevu odbranu? Nije nikako.

Ne znam zašto se ljudi pozivaju na istoriju? Ja kada sam išao u školu (a to je bilo '80-ih) učili smo iz istorije da je Isa-beg Isaković bio osnivač Sarajeva, a da je poslije njega proširio Gazi-Husref beg. Sada naravno svako ima svoju istoriju i svako misli da je njegova istinita, pa tako i Karadžić.

Mnogi krajevi nisu uvijek bili u vlasništvu onih koji su danas u većini. Nije ni Vojvodina, a ni Beograd oduvijek bilo srpsko. Nije ni Kosovo bilo albansko...i šta sad?
 
Kaeko ne macak ;)
Mora da je gadan osjecaj kad su Albanci za vas osvajaci. :mrgreen:
Hasim Taci vam dodje ka Aleksandar veliki za Persijance :hahaha::hahaha::hahaha:

Ooooo Srbijo dokle ce te gazit razni ...... :(

Pa to su vasi partneri,oni su vam donijeli nezavisnost svojim glasovima,doduse i muslimani u CG,pa nema smisla da govorite nesto protiv njih,nego samo ih velicajte,pa tako vam i terorista Taci moze biti Kao Aleksandar veliki
 
Pa to su vasi partneri,oni su vam donijeli nezavisnost svojim glasovima,doduse i muslimani u CG,pa nema smisla da govorite nesto protiv njih,nego samo ih velicajte,pa tako vam i terorista Taci moze biti Kao Aleksandar veliki

Da su albanci sa Kosmeta lojalni drzavi Srbiji koliko bi procentualno bili zastupljeni u Vladi i koliko li bi otprilike imali posRanika u skupstinskom sazivu?
 
Песник и боем!

НАДА

У рану зору, прије сунца,
На прозору се јави нада.

Најчешће голуб,
Да замијени мисао на тебе.

Па тако и буде.
Изиђе сунце,
И кроз решетке
Обасја исте ствари,
Почетак и крај исти,
Исту суштину између
Недопечених кора.

И нада, наравно, прхне.
Било је тешко
Њено крилато присуство.
Заклонила ми је и тебе и мене.

Оснажен, упирем погледе
У црне тренутке.

Радован.Караџић
kara460x276.jpg

Ovo mi se dopada :mrgreen::per:
 

Back
Top