Коштуница: "Стрељање у Сребреници је бруталан, окорео и сраман злочин"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Na zajedničkoj konferenciji za novinare sa glavnim tužiocem Haškog tribunala Karlom del Ponte, održanoj u četvrtak (2. juna), srpski premijer Vojislav Koštunica saopštio je da je nekoliko osoba uhapšeno zbog svoje navodne uloge u pogubljenju muslimanskih zarobljenika u Srebrenici 1995. godine. To je učinjeno nakon što je u tribunalu za ratne zločine u Hagu prikazan video snimak na kojem se vide pripadnici paravojne jedinice Škorpioni kako ubijaju šest bosanskih Muslimana.

Javnost će biti detaljno obaveštena o «brutalnom, okorelom i sramnom zločinu» počinjenom pre deset godina, čim vlasti prikupe dovoljno informacija, rekao je Koštunica. «Mislim da je veoma važno za našu javnost što je reakcija bila brza», dodao je on.

http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/sr_Latn/features/setimes/features/2005/06/03/feature-01
 
Na zajedničkoj konferenciji za novinare sa glavnim tužiocem Haškog tribunala Karlom del Ponte, održanoj u četvrtak (2. juna), srpski premijer Vojislav Koštunica saopštio je da je nekoliko osoba uhapšeno zbog svoje navodne uloge u pogubljenju muslimanskih zarobljenika u Srebrenici 1995. godine. To je učinjeno nakon što je u tribunalu za ratne zločine u Hagu prikazan video snimak na kojem se vide pripadnici paravojne jedinice Škorpioni kako ubijaju šest bosanskih Muslimana.

Javnost će biti detaljno obaveštena o «brutalnom, okorelom i sramnom zločinu» počinjenom pre deset godina, čim vlasti prikupe dovoljno informacija, rekao je Koštunica. «Mislim da je veoma važno za našu javnost što je reakcija bila brza», dodao je on.

http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/sr_Latn/features/setimes/features/2005/06/03/feature-01

Вероватно да мисли на стрељање српског становништва?
 
Ух!
Шта сад? Сећа ли се неко те 2005-е године кад Коштуница бејаше премијер ове земље?
Стрељање Муслимана осудио Коштуница као "бруталан, окорео и сраман злочин"!?!?!

Нееее.. ма то је сигурно Николић изјавио!
 
Ух!
Шта сад? Сећа ли се неко те 2005-е године кад Коштуница бејаше премијер ове земље?
Стрељање Муслимана осудио Коштуница као "бруталан, окорео и сраман злочин"!?!?!

Нееее.. ма то је сигурно Николић изјавио!

Јел` ти то водиш мини-рат против Еремите,па зато отвараш тему? :lol:

ПС
Ако је злочина било,није проблем што је Коштуница то изјавио.Али,свакако није стављао тако нешто на терет државе Србије.
 
Vlada Srbije osudila zločine u Srebrenici i Bratuncu

Vlada Srbije osudila je sve ratne zločine, posebno je pomenula zločin nad Bošnjacima u Srebrenici i nad Srbima u Bratuncu. U saopštenju Vlade Srbije navodi se da je taj stav zauzet uoči obeležavanja ratnih zločina nad Bošnjacima 11. jula u Srebrenici i nad Srbima 12. jula u Bratuncu. Dodaje se da se pri osudi zločina ne sme praviti razlika među nevinim žrtvama na osnovu njihove nacionalnosti ili vere. „Otuda i istovremena, nedvosmislena i najoštrija osuda Vlade Srbije masovnih zločina koji su počinjeni u Srebrenici i Bratuncu i koji će se obeležiti 11. i 12. jula”, navodi se u saopštenju Vlade Srbije. Vlada Srbije je ocenila da „zbog svih žrtava koje je podneo srpski narod ima poseban interes da se rasvetle i nedvosmisleno osude svi ratni zločini”.
Dodaje se da „svaki zločin ima počinioca s imenom i prezimenom, koji mora biti priveden pravdi, i svaka nevina žrtva ima svoje ime i prezime, koje se ne sme zaboraviti”. „Počinioci ratnih zločina su pojedinci i kao pojedinci moraju odgovarati za počinjene zločine. Da se ne bi ponovili, nijedan zločin se ne sme ni pravdati, ni prikrivati, ni ostati nekažnjen”, navodi se u saopštenju.

http://www.politik.de/forum/balkan/108591-vlada-srbije-osudila-zlo-ine-u-srebrenici-i-bratuncu.html


Samo me podsetite, ko je bio premijer te vlade? Nikolić?
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Јел` ти то водиш мини-рат против Еремите,па зато отвараш тему? :lol:

ПС
Ако је злочина било,није проблем што је Коштуница то изјавио.Али,свакако није стављао тако нешто на терет државе Србије.

Koji mini rat?
Nazvao je Nikolica i Vucica LJIGAMA, a njegov lider je za osudu zlocina u Srebrenici, samo sto on nije ljiga zbog toga, a neko drugi jeste po pitanju iste osude, istog zlocina!

Gde Nikolic zlocin u Srebrenici stavlja na teret drzave?!

Daj link, gde Nikolic tereti drzavu Srbiju za zlocin u Srebrenici!
 
" i potpredsednici DSS-a i NS-a, Miloš Aligrudić i Dubravka Filipovski, zalažu se za istovremenu skupštinsku osudu svih zločina.

- Nemamo problem da osudimo zločin u Srebrenici,
ali ako se već takav akt predlaže, onda i sve ostale treba osuditi jer su sva stradanja i žrtve nepotrebne i strašne. http://www.google.com/url?sa=t&sour...N90JYIKBfhm380Vyg&sig2=mYSMqWy2fiJezfb11-SbuQ

UH!
Nije valjda?
Da vidimo sada osudu koštunicine izdaje srBskih naciJonalnih interesa!:mrgreen:
 
Vlada Srbije osudila zločine u Srebrenici i Bratuncu

Vlada Srbije osudila je sve ratne zločine, posebno je pomenula zločin nad Bošnjacima u Srebrenici i nad Srbima u Bratuncu. U saopštenju Vlade Srbije navodi se da je taj stav zauzet uoči obeležavanja ratnih zločina nad Bošnjacima 11. jula u Srebrenici i nad Srbima 12. jula u Bratuncu. Dodaje se da se pri osudi zločina ne sme praviti razlika među nevinim žrtvama na osnovu njihove nacionalnosti ili vere. „Otuda i istovremena, nedvosmislena i najoštrija osuda Vlade Srbije masovnih zločina koji su počinjeni u Srebrenici i Bratuncu i koji će se obeležiti 11. i 12. jula”, navodi se u saopštenju Vlade Srbije. Vlada Srbije je ocenila da „zbog svih žrtava koje je podneo srpski narod ima poseban interes da se rasvetle i nedvosmisleno osude svi ratni zločini”.
Dodaje se da „svaki zločin ima počinioca s imenom i prezimenom, koji mora biti priveden pravdi, i svaka nevina žrtva ima svoje ime i prezime, koje se ne sme zaboraviti”. „Počinioci ratnih zločina su pojedinci i kao pojedinci moraju odgovarati za počinjene zločine. Da se ne bi ponovili, nijedan zločin se ne sme ni pravdati, ni prikrivati, ni ostati nekažnjen”, navodi se u saopštenju.

http://www.politik.de/forum/balkan/108591-vlada-srbije-osudila-zlo-ine-u-srebrenici-i-bratuncu.html


Samo me podsetite, ko je bio premijer te vlade? Nikolić?
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Jeste, Nikolic:roll:
Zna se ko je, dala sam link gde Aligrudic ovih dana kaze da DSS nema problem da osudi zlocin u Srebrenici!
Ali, otvara se tema o Nikolicu (valjda je to ovde dozvoljeno) bez linka i krece nevidjena pljuvacina, mene bi bilo sramota:roll:
 
Jeste, Nikolic:roll:
Zna se ko je, dala sam link gde Aligrudic ovih dana kaze da DSS nema problem da osudi zlocin u Srebrenici!
Ali, otvara se tema o Nikolicu (valjda je to ovde dozvoljeno) bez linka i krece nevidjena pljuvacina, mene bi bilo sramota:roll:

To me podseća na srpsko krivljenje komunjare Tita za stvaranej Jugoslavije a zaboravljaju da je kralj Aleksandar STVORIO Jugoslaviju i Jugoslovenstvo.
 
Ух!
Шта сад? Сећа ли се неко те 2005-е године кад Коштуница бејаше премијер ове земље?
Стрељање Муслимана осудио Коштуница као "бруталан, окорео и сраман злочин"!?!?!

Нееее.. ма то је сигурно Николић изјавио!

Еееее, није ми нешто јасно,
ЈЕ Л' ТО ОНАЈ ИСТИ КОШТУНИЦА, ВАШ КОАЛИЦИОНИ ПАРТНЕР!?:think::think::think:


Ел да копамо теме, где сте сваку најаву сарадње и коалиције са њим поздрављали и редовно обавештавали ПДФ ПОЛИТИКА, А!? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Еееее, није ми нешто јасно,
ЈЕ Л' ТО ОНАЈ ИСТИ КОШТУНИЦА, ВАШ КОАЛИЦИОНИ ПАРТНЕР!?:think::think::think:


Ел да копамо теме, где сте сваку најаву сарадње и коалиције са њим поздрављали и редовно обавештавали ПДФ ПОЛИТИКА, А!? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ne secam se da je NAS, bio je zutima dugo, sad se prica da ce sa radikalima, tako da ne znamo o tome nista, tema je nesto drugo!
 
Еееее, није ми нешто јасно,
ЈЕ Л' ТО ОНАЈ ИСТИ КОШТУНИЦА, ВАШ КОАЛИЦИОНИ ПАРТНЕР!?:think::think::think:


Ел да копамо теме, где сте сваку најаву сарадње и коалиције са њим поздрављали и редовно обавештавали ПДФ ПОЛИТИКА, А!? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A jel to onaj isti Šešelj koji j epljuvao Slobu i Miru nazivao "Crvenom vešticom sa Dedinja" pa ušao sa njom u koalicju,
ili isti onaj Šešelj koji je bio kum sa Vukom Draškovićem pa ga nazivao lopovom, izdajnikom i kriminalcem,
ili onaj Šešelj što je Artemiaj nazivao Izdajnikom i saradnikom NATO pakta
Ili onaj Šešelj... ma razumeš već:mrgreen:
 
Ti i ja sami na temi:)))

Pazi, kad krenu pljuvacina, osuse svi, sad cute, a na mojoj temi o stradanju Srba imenima i prezimenima, neki koji veceras pljuvase, ni rec ne napisase (hvala onim koji jesu i koji su svojim brojnim prilozima potkrepiliti temu, da se cuje i vidi, da se ne zaboravi)!

E, vidim i ja!
od svih nezgodnih stvari istina je najnezgodnija.:hahaha:
 
Ne secam se da je NAS, bio je zutima dugo, sad se prica da ce sa radikalima, tako da ne znamo o tome nista, tema je nesto drugo!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Натераћеш ме да стварно ископам све теме које сте покренули!
Па је л ви стварно мислите да су форумаши и народ толико кратког памћења и још "краће" памети да ћете их убедити у ово што сад причате!?

БИЉО!
НАЈИСКРЕНИЈЕ ТИ КАЖЕМ - НЕМОЈ ДА СЕ БРУКАШ!

А ВОЖДОВАЦ, А!? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Натераћеш ме да стварно ископам све теме које сте покренули!
Па је л ви стварно мислите да су форумаши и народ толико кратког памћења и још "краће" памети да ћете их убедити у ово што сад причате!?

БИЉО!
НАЈИСКРЕНИЈЕ ТИ КАЖЕМ - НЕМОЈ ДА СЕ БРУКАШ!

А ВОЖДОВАЦ, А!? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Šta ih mi ubedjujemo?
Pa to su dokumentovane Koštuničine izjave dok je bio premiejr i miljenik NATO pakta, saveznik Borisa Tadića.
 
Šta ih mi ubedjujemo?
Pa to su dokumentovane Koštuničine izjave dok je bio premiejr i miljenik NATO pakta, saveznik Borisa Tadića.
Нисам ја ништа против тога ни рекао!
Него
ЈЕ Л ТО ОНАЈ ИСТИ КОШТУНИЦА ......................ШТО ГА МНОГО ВОЛИТЕ, А!?
 
Koji mini rat?
Nazvao je Nikolica i Vucica LJIGAMA, a njegov lider je za osudu zlocina u Srebrenici, samo sto on nije ljiga zbog toga, a neko drugi jeste po pitanju iste osude, istog zlocina!

Gde Nikolic zlocin u Srebrenici stavlja na teret drzave?!

Daj link, gde Nikolic tereti drzavu Srbiju za zlocin u Srebrenici!
"...а,ми ни тада ,ни данас нећемо ништа туђе.Хоћемо само оно што је наше српско.А,то јесу и тај Карлобаг и Огулин и Карловац и Вировитица." - Александар Вучић, 5. Отаџбински конгрес СРС. 23.01.2000.г.


"...из мојих уста нисте чули никада за ту границу.Никада." - Александар Вучић, "Кажипрст", 4.11.2008.г.
*******************************
Све и да није тачно оно што је написано у уводном посту затворене теме, за коју постоји могућност да је измишљена,опет не умањује чињеницу да се ради о ЉИГИ без премца.
 

Back
Top