Strucna astrologija proroka novog eona!

turbo_ajvar

Ističe se
Poruka
2.818
elem, posto svi znamo da nas dragi forumski prijatelj Up , u sirim krugovima poznat i kao prorok novog eona, se bav astrologijom vise godina. i jos ni jednom nije imao reklamaciju. sve je pogodio! prisustvo visih sila ? da li je prodao dusu Dzavolu ? Bozji covek ? puki prevarant? pitanja od milion dolara... ali jedno je sigurno! ovom coveku trece oko RADI!
pitajte ga, on ce sve reci, bez predrasuda, bez stida!
 
Aj vako.
Kolika ce mi biti neto zarada ovog meseca?

Jel treba datum? Evo:

28. decembar '88
05:00
grad,graad

Mikiii,koliko jarcevog kvaliteta u tebi miki sreco moja,a znao sam ja to i bez ovoga,da ti kazem prvo pre svega,da si zensko drkala bi na mene,a i ja bi te bogami odvaljivao posteno,sve u svemu ti mene ekstremno volis,al me mrzis zato sto sam pametniji od tebe,i imam vecu kitu

e sad,tvoj problem je sto si previse pragmatican,definitivno ti fali emocionalna inteligencija i izrazaj iste pri komunikaciji,znaci previse zemlje moj miki
e ovo je zanimljivo,podsvesni deo licnosti ti je isti kao kod mene stim sto je moj pod vecim pritiskom,radi kao svajcarski sat,perfekcionista si..to je dobro daje jake analize

ali ono sto sam video i bez karte je da si jarac,i pogodio naravno,s tim sto ti i intelekt tako funkcionise,ograniceno,znaci bez fensi izraza tvoj mozak ne moze da dopre dalje od 15 metara vidokruga,plus sto je skoncentrisan na materijalno sticanje,i samo materijalno
u neku ruku taj osecaj te drzi dalje od straha,da si materijalno obezbedjen,i da je sve pod konac

ajmo dalje,lepotan,ljubi ga majka,al imas bokove ko zena,volis slobodu i hedonizam paralelno izvan svega ostalog
a ne mogu vise smara me kad vidim ovoliko jarca u natalu majke mi,nemam inspiraciju
 
Poslednja izmena:
@evenasko
uzeo sam podatke

e ovo je meni vec extremno zanimljivo jer prvi put vidim 1000000000 karti sto sam analizirao:D
ustvari radi se o tome da si ti ja,ali u ogledalu
bar veci deo
sto znaci da ti pdsvesni deo radi potpuno kao moj,svaka emocionalna reakcija,ali u stepen ******
isto tako racionalni deo,inteligencija,isto u stepen:D i to retrogradni hod oba,jaka introspekcija
sto znaci jos da mucas ili si mucala,ali problema u komunikaciji moras imati

ko je jaci master mind to mene sad zivo interesuje,izazivam te na okrsaj neki test inteligencije,biraj oruzje

svest i podsvest sa intelektom u savrsenom odnosu,to je ok skroz i retkost,dobro je za psihologe...mislim to se ti i biti posao,btw
ali ovo mi je najjace,znaci narcisoidna maximalno,ali maximalno,koliko sati provodis pred ogledalom?
bice uspeha u karijeri,ja bih predlozio politiku,mora nesto stabilno d bude
losija strana je psihicka definitivno,nervoza,lomila si ili povredjivala ramena/ruke/prste
problematicna koza lica

stres tebe j ebe u globalu,al opusteno,kad se izdrkavas na nekom sve prodje ;)

e sad stvarno nemam inspiraciju,smara me i ovo
@GetoBG
bice jednom
 
Poslednja izmena:
@evenasko
uzeo sam podatke

e ovo je meni vec extremno zanimljivo jer prvi put vidim 1000000000 karti sto sam analizirao:D
ustvari radi se o tome da si ti ja,ali u ogledalu
bar veci deo
sto znaci da ti pdsvesni deo radi potpuno kao moj,svaka emocionalna reakcija,ali u stepen ******
isto tako racionalni deo,inteligencija,isto u stepen:D i to retrogradni hod oba,jaka introspekcija
sto znaci jos da mucas ili si mucala,ali problema u komunikaciji moras imati

ko je jaci master mind to mene sad zivo interesuje,izazivam te na okrsaj neki test inteligencije,biraj oruzje

svest i podsvest sa intelektom u savrsenom odnosu,to je ok skroz i retkost,dobro je za psihologe...mislim to se ti i biti posao,btw
ali ovo mi je najjace,znaci narcisoidna maximalno,ali maximalno,koliko sati provodis pred ogledalom?
bice uspeha u karijeri,ja bih predlozio politiku,mora nesto stabilno d bude
losija strana je psihicka definitivno,nervoza,lomila si ili povredjivala ramena/ruke/prste
problematicna koza lica

stres tebe j ebe u globalu,al opusteno,kad se izdrkavas na nekom sve prodje ;)

e sad stvarno nemam inspiraciju,smara me i ovo
@GetoBG
bice jednom

pogodio si skoro sve, i studiram psihologiju xD
jedino ovo boldovano, nekako ne verujem da sam narcisoidna, ogledala izbegavam :D
a sto se tice masterminda, u win by default, too lazy for anything atm
 
@evanesko
;)
stidi se svog sarkazma na racun mojih astro radova :P
ma ovo je samo ono sto je meni interesantno,mogu ici od glave do pete,u nedogled,al bespotrebno vise je dokazivati moju preciznost

a ti si prva godina,ekstra,ja isto upisujem psihologiju,ako failujem vojnu..ae sutra cu da te pitam ponesto za fax

to za narcisoidnost,serem ja malo preterujem,al volis luksuz na primer iako si skromna u sustini maximalno eto
 
@evanesko
;)
stidi se svog sarkazma na racun mojih astro radova :P
ma ovo je samo ono sto je meni interesantno,mogu ici od glave do pete,u nedogled,al bespotrebno vise je dokazivati moju preciznost

a ti si prva godina,ekstra,ja isto upisujem psihologiju,ako failujem vojnu..ae sutra cu da te pitam ponesto za fax

to za narcisoidnost,serem ja malo preterujem,al volis luksuz na primer iako si skromna u sustini maximalno eto

pa to jes
i druga sam godina..krenula sam sa 6 godina u skolu :D
@ ajvar
ovaj oce u naturi, vidis da se gore izjasnio
voli problematicnu kozu lica pa to ti je
 

Back
Top