Bele zore

Ja sam noćna ptica, uglavnom leti :D.
Ponekad dočekam zoru uz komp, ponekad mi se desi da imam nalet inspiracije u 3h ujutru, pa pišem, švrljam i prepravljam pesme i priče do 6h... poremetim bioritam i kad krenem u školu od 1. septembra, prva nedelja u prvoj smeni mi je "kroz maglu" zbog pospanosti...:D
 
leti patim od nesanice,tako da tada docekujem bele zore,ili sta vec
i imam ustaljenun rutinu-radim sta vec radim,i oko 10 izjutra zaspim
milina
a tek kada me vidite tako zombijastu-jos veca milina
 
Poslednja izmena:
vala, leti ocemo da se sakupimo kod zavod ili na krov zgrade, kupimo burek, pivo i sok i cekamo svitanje...A i ovako ostajem do kasno uvece, mada ne cesto, samo kada se zamajem na krstaricu ili idem u neki raid u WoW...
 
nocni zivot mi se ne vezuje za odredjeni period u godini
zurke, rodjendani, bilo kakva vrsta coporativnog okupljanja je sinonim za zevanja do zore :D
ali to jako cesto radim i sama, uz neku dobru knjigu, muziku ili film
ili jednostavno ponekad ne znam sta cu sa sobom

i vise volim noc
prorade mi cula, a potpuna misterija oko mene..
idilicno vreme za pisanje poezije :)
 
paa,sad,dok idem u skolu,ne...msm,ne mogu ujutru ustati ni u 8 kad legnem...a kamoli u 3-4....a tokom raspusta dnevno ne spavam ni 5-6 sati....jednostavno tada mi se ne spava..nzn sto...i ne volim da spavam danju....znaci nema mi nista gore od toga...radije ne bih ni spavala....
 
Ma kakve bele zore, ja ubijam za 10 minuta spavanja duze... Uglavnom zaspim oko pola 12, osim kad izlazim naravno.. Idealno mi je da tad zaspim i probudim se oko 10, ali ne moze uvek, zbog skole.. Kad idem ujutru, onda popodne odspavam nekih tri sata i opet mogu zaspati u pola 12 opusteno.. Kad imam obaveza, one remete ovo sve.. Ali najcesce je ovako..
I da, ne mogu vise ( ranije sam umela ) da ucim nocu... Ma sta da imala za sutra da ucim, ja cu zaspati kad i uvek... Spavanje na prvom mestu.
 
leti patim od nesanice,tako da tada docekujem bele zore,ili sta vec
i imam ustaljenun rutinu-radim sta vec radim,i oko 10 izjutra zaspim
milina
a tek kada me vidite tako zombijastu-jos veca milina

joj,da,oci su najgore tad,mislim da bih mogla nekog da uplasim koliko su krvave,ko kod narkomana.
A obožavam da gledam buđenje usnulog grada...ehhh

Uh,i ja...ako je nesto lepo u BG-u,onda je to svitanje:D

paa,sad,dok idem u skolu,ne...msm,ne mogu ujutru ustati ni u 8 kad legnem...a kamoli u 3-4....a tokom raspusta dnevno ne spavam ni 5-6 sati....jednostavno tada mi se ne spava..nzn sto...i ne volim da spavam danju....znaci nema mi nista gore od toga...radije ne bih ni spavala....

ma navikne se covek na sve...ranije sam mogla da spavam i po 11-12 sati,sad spavam 4 sata..znas kako je lep osecaj kad dodjes kuci u pola 4,spavas sat vremena i onda ustanes i ides na posao,npr.:D..

valjda se zbog tako malo sna nesto poremeti u glavi,pa se ponasam ko luda ceo dan.:confused::D
 
Poslednja izmena:
joj,da,oci su najgore tad,mislim da bih mogla nekog da uplasim koliko su krvave .
e,i to,a i podocnjaci
a i sva nekako posivim
e,spominjete posmatranje usnulog grada
ja imam obicaj da sedim na prozoru,onako,sva neispavana,i da gledam zoru i onda stradaju slucajni prolaznici koji idu na posao,ukoliko me slucajno ugledaju:lol:
usokiraju se ljudi:(
 
Mrzim da ostajem do kasno.
To je obično traćenje vremena.
Zašto gluvariti noću do 3-4 kada lepo možeš da se naspavaš i da ustaneš u pristojno vreme?

A zashto da prokleto ne?

Inache, nemam ustaljeno spavanje, nekad legnem u 6 ujutru, ustanem u 4 popodne; sledetji dan zaspim u 1 popodne, ustanem uveche u 12, pa onda legnem u 9 uveche i tako u krug. A volim da sedim sam notju, pustim neku muziku, cigare i pivo/pelinkovac... Milina...
 
Meni je jutro najproduktivnije sto se posla tice, verovatno jer se osecam odmorno. Imam problema sa stresom. Sto duze sam budan, sve sam manje upotrebljiv. Zato mrzim da budem budan nocu, jedino ako legnem da spavam poslepodne pa se probudim negde oko 10. Ali to je samo za izlaske upotrebljivo jer nocu mi nekako ne lezi da radim.

Ne daj boze da budem budan 24 sata, posle imam strah da odem da spavam, nocni teror mi ne gine.
 

Back
Top