Kad zena nije ispod

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite, da li je zena na muza jednako ljubomorna sa 30 i sa 50 i kusur godina?

Meni se cini da ne bi trebalo biti to isto. Npr. zena naidje i vidi muza kako torba neku drugu zenu, kako ona moze biti jednako ljubomorna na kitu koja vise nije tvrda kao nekada?
 
pa valjda tu muz treba da bude ljubomoran,da ona ne nadje tvrdu kitu:per:

Slazem se,isto tako ni muz ne bi trebalo da bude ljubomoran kada vidi svoju zenu od 50 i kusur kako ti rece,kada prima mlitavu kitu nekog drugog svalera,ali bi trebalo da bude ljubomaran na kitu nekog omladinca..:(



Pravi muskarci nikad nisu ljubomorni.

Svaki normalan muskarac ponekad podeli svoju zenu sa nekim drugim muskarcem.
 
Sta mislite, da li je zena na muza jednako ljubomorna sa 30 i sa 50 i kusur godina?

Meni se cini da ne bi trebalo biti to isto. Npr. zena naidje i vidi muza kako torba neku drugu zenu, kako ona moze biti jednako ljubomorna na kitu koja vise nije tvrda kao nekada?

Uz pomoc danasnje nauke svaka kita je tvrda do kasne starosti
 
Sta mislite, da li je zena na muza jednako ljubomorna sa 30 i sa 50 i kusur godina?

Meni se cini da ne bi trebalo biti to isto. Npr. zena naidje i vidi muza kako torba neku drugu zenu, kako ona moze biti jednako ljubomorna na kitu koja vise nije tvrda kao nekada?

Već sa 30 žena je sita svega, ako dočeka s mužem 50-tu biće srećna da ga bar povremeno ne gleda u kući. :) Za to služe tuđe žene, da preuzmu deo obaveza na sebe i rasterete suprugu, da ne bi došlo do kritičnog zasićenja. Reče neko juče da brak kao puku formu nije moguće održati, ali kad bi znali koliko brakova opstaje u vidu forme iznenadili bi se... Ma ko danas nekom treba, svako je sam sebi dovoljan.
 
Već sa 30 žena je sita svega, ako dočeka s mužem 50-tu biće srećna da ga bar povremeno ne gleda u kući. :) Za to služe tuđe žene, da preuzmu deo obaveza na sebe i rasterete suprugu, da ne bi došlo do kritičnog zasićenja. Reče neko juče da brak kao puku formu nije moguće održati, ali kad bi znali koliko brakova opstaje u vidu forme iznenadili bi se... Ma ko danas nekom treba, svako je sam sebi dovoljan.

to je upravo suština onog što sam tamo na nekoj temi napiso lajterki...svet tako funkcijoniše...
 
to je upravo suština onog što sam tamo na nekoj temi napiso lajterki...svet tako funkcijoniše...

Aj da me sad ne naguze kako nemam pojma o životu kao prošli put kad sam započeo priču o neuspešnim brakovima i švaleraciji, da potkrepim ovo anegdotom. Prijatelj je rešio da se razvede od supruge, nije im išlo neko vreme i to im je izgledalo kao najbolje rešenje. Međutim iz priča sa njemu bliskim osobama saznao je da ni njima brakovi ne funkcionišu kako treba, da su svedeni na formu, na privid idealnog bračnog života i da tako opstaju, kao labave zajednice, više izigravanje saživota nego zajedništvo. Kroz šalu mu je rečeno da i ostali koji su u braku žive kao da su razvedeni. Neko može tako, a neko seče i traži novu sreću...
 

Back
Top