Koštunica da se opredeli: mi ili radikali

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/178907/Kostunica-da-se-opredeli-mi-ili-radikali
Koštunica da se opredeli: mi ili radikali
Vojislav Koštunica će morati da se opredeli da li je za saradnju sa SNS ili radikalima. Mi ne možemo da zamislimo bilo kakvu komunikaciju sa ljudima koji nas konstantno napadaju i koji podižu krivične prijave protiv Srba zbog navodnih ratnih zločina, kaže za „Blic” Tomislav Nikolić, lider SNS.
17430_0212-nikolic-foto-o-bunic_f.jpg

Sreli ste se sa Koštunicom na slavi kod Velimira Ilića. O čemu ste razgovarali?
- Mi smo bili na slavi da ispoštujemo Ilića i to nije bilo mesto za neke velike političke razgovore. U svakom slučaju, nije bilo teških ni pomirljivih reči. Mi smo kao i svi Srbi - svađamo se, ali se i okupimo i sarađujemo kad je teško.

Da li je bilo reči o zajedničkoj koaliciji SNS i DSS?
- Mi smo otvoreni za saradnju. Ali, ako oni odluče drugačije, nemamo ništa protiv.

Da li sa potpisima možete izazvati vanredne izbore?
- Ako bismo gledali na Ustav i Zakon, ni deset miliona potpisa ne bi bilo dovoljno da dođemo do izbora. Premijer Mirko Cvetković ne zna da razmišlja politički i njemu milion potpisa ne znači ništa, ali siguran sam da u DS ima mnogo ljudi koji pridaju važnost tome kako građani ocenjuju vlast u Srbiji, što mogu videti po našoj peticiji.

Dokle mislite da prikupljate potpise?
- Ovo je samo početak jer su do sada potpisi sakupljani samo na javnim mestima. Tek odnedavno ih prikupljamo „od vrata do vrata”. Akcija će biti nastavljena u tom smeru, pa ko nas pusti, pusti.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Коштуница да се определи...?
Па он још не зна о чему се ради...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Vojislav Koštunica će morati da se opredeli da li je za saradnju sa SNS ili radikalima. Mi ne možemo da zamislimo bilo kakvu komunikaciju sa ljudima koji nas konstantno napadaju i koji podižu krivične prijave protiv Srba zbog navodnih ratnih zločina, kaže za „Blic” Tomislav Nikolić, lider SNS.



Sreli ste se sa Koštunicom na slavi kod Velimira Ilića. O čemu ste razgovarali?
- Mi smo bili na slavi da ispoštujemo Ilića i to nije bilo mesto za neke velike političke razgovore. U svakom slučaju, nije bilo teških ni pomirljivih reči. Mi smo kao i svi Srbi - svađamo se, ali se i okupimo i sarađujemo kad je teško.


Da li je bilo reči o zajedničkoj koaliciji SNS i DSS?
- Mi smo otvoreni za saradnju. Ali, ako oni odluče drugačije, nemamo ništa protiv.


Da li sa potpisima možete izazvati vanredne izbore?
- Ako bismo gledali na Ustav i Zakon, ni deset miliona potpisa ne bi bilo dovoljno da dođemo do izbora. Premijer Mirko Cvetković ne zna da razmišlja politički i njemu milion potpisa ne znači ništa, ali siguran sam da u DS ima mnogo ljudi koji pridaju važnost tome kako građani ocenjuju vlast u Srbiji, što mogu videti po našoj peticiji.


Dokle mislite da prikupljate potpise?
- Ovo je samo početak jer su do sada potpisi sakupljani samo na javnim mestima. Tek odnedavno ih prikupljamo „od vrata do vrata”. Akcija će biti nastavljena u tom smeru, pa ko nas pusti, pusti.
N. K.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/178907/Kostunica-da-se-opredeli-Mi-ili-radikali
 
Vojislav Koštunica će morati da se opredeli da li je za saradnju sa SNS ili radikalima. Mi ne možemo da zamislimo bilo kakvu komunikaciju sa ljudima koji nas konstantno napadaju i koji podižu krivične prijave protiv Srba zbog navodnih ratnih zločina, kaže za „Blic” Tomislav Nikolić, lider SNS.



Sreli ste se sa Koštunicom na slavi kod Velimira Ilića. O čemu ste razgovarali?
- Mi smo bili na slavi da ispoštujemo Ilića i to nije bilo mesto za neke velike političke razgovore. U svakom slučaju, nije bilo teških ni pomirljivih reči. Mi smo kao i svi Srbi - svađamo se, ali se i okupimo i sarađujemo kad je teško.


Da li je bilo reči o zajedničkoj koaliciji SNS i DSS?
- Mi smo otvoreni za saradnju. Ali, ako oni odluče drugačije, nemamo ništa protiv.


Da li sa potpisima možete izazvati vanredne izbore?
- Ako bismo gledali na Ustav i Zakon, ni deset miliona potpisa ne bi bilo dovoljno da dođemo do izbora. Premijer Mirko Cvetković ne zna da razmišlja politički i njemu milion potpisa ne znači ništa, ali siguran sam da u DS ima mnogo ljudi koji pridaju važnost tome kako građani ocenjuju vlast u Srbiji, što mogu videti po našoj peticiji.


Dokle mislite da prikupljate potpise?
- Ovo je samo početak jer su do sada potpisi sakupljani samo na javnim mestima. Tek odnedavno ih prikupljamo „od vrata do vrata”. Akcija će biti nastavljena u tom smeru, pa ko nas pusti, pusti.
N. K.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/178907/Kostunica-da-se-opredeli-Mi-ili-radikali


А мора ли се Коштуница уопште определити за једне или друге ?
Напредњаци вероватно себе виде као једину логичну опцију којој се Коштуница треба приклонити
Коштуница би ако жели и даље да остане на политичкој сцени требао да стави све опције на вагу и види коме се ваља приволети,шта се може добити а шта изгубити.Уколико донесе погрешну одлуку може му се десити да испадне из прве лиге у коју ће се јако тешко вратити.
 
А мора ли се Коштуница уопште определити за једне или друге ?
Напредњаци вероватно себе виде као једину логичну опцију којој се Коштуница треба приклонити
Коштуница би ако жели и даље да остане на политичкој сцени требао да стави све опције на вагу и види коме се ваља приволети,шта се може добити а шта изгубити.Уколико донесе погрешну одлуку може му се десити да испадне из прве лиге у коју ће се јако тешко вратити.

Pa dokle da razmislja, vec godinu dana razmislja?
 
ma i kostunjavi je debil, otcepila mu se crna gora, ameri mu napravili islamsku drzavu kosovo ispred nosa, i odjednom se covek iznenadio, ludnica

To govorim godinama....

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Т-I narodnjaci uz peticiju SNS од 12-ог 01-ог 2010-е!

УВОДНИ ПОСТ
PETICIJU ”naprednjaka” za rušenje vlade i raspisivanje vanrednih izbora podržaće i ”narodnjaci”. Nezvanično saznajemo da će o ovoj akciji, kao i o budućim potezima opozicije, do kraja nedelje da razgovaraju Tomislav Nikolić i Vojislav Koštunica.
Sakupljanje milion potpisa širom Srbije, kojima bi bio izvršen i dodatni, psihološki, pritisak na vlast, prvi je cilj SNS, DSS i NS. Planirano je da od 20. januara na hiljadu punktova u državi budu postavljeni štandovi ovog opozicionog trilinga.
Prema našim informacijama, nije isključeno da ovaj tabor, ukoliko se vladajući blok ogluši o njihov zahtev, posle peticije organizuje i protestne skupove.
Za ovu radikalniju opciju već na početku zalaže se lider Nove Srbije Velimir Ilić, koji svesrdno podržava akciju ”tomista”:
- Verujem da bi masovni protesti, u kojima bi osim opozicije učestvovali i gladni i obespravljeni radnici, bio jači udar na vladu.
I u Koštuničinoj partiji raspoloženi su da budu vetar u leđa inicijativi naprednjaka.
- Podržavamo svaku akciju koja ima za cilj rušenje Tadićevog nedemokratskog režima i raspisivanje izbora - prenosi Andreja Mladenović, portparol DSS. - Bitno je da se uključi i što veći broj građana, kako bi pritisak na vlast bio jači.
http://forum-novi.krstarica.com/showpost.php?p=12470885&postcount=1

ЈЕ Л ТРЕБА ЈОШ ДА "ТРАЖИМ"!? :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Poslednja izmena:

Back
Top