WarCraft-film

LankasterR33

Zainteresovan član
Poruka
141
da li je neko cuo nesto o ovom filmu i kada bi trebao da bude gotov?Citao sam na netu da bi njegov budzet trebao da iznosi preko 250 miliona dolara sto nam govori da bi mogao da bude dobar,,,inace radnja je preuzeta iz kompjuterske igrice...?
 
da li je neko cuo nesto o ovom filmu i kada bi trebao da bude gotov?Citao sam na netu da bi njegov budzet trebao da iznosi preko 250 miliona dolara sto nam govori da bi mogao da bude dobar,,,inace radnja je preuzeta iz kompjuterske igrice...?

Radnja je mislim smestena u vreme rata izmedju ljudi i orkova, sto ce reci, negde oko prve igrice...Kolko sam ja video na wowwiki, u toku je casting...

http://www.wowwiki.com/Warcraft_movie
 
Pa ako si odgledao gore klip za link koji sam postavi i ako si video da David Wenhem glumi Arthasa, a i ostali likovi. Zar ne bi bilo logicno da ce se prica odvijati u periodu 3 dela igre, a mozda i Frozen Throna... Mada nista nije zvanicno...
 
Radnja ce biti smestena u vreme orkova i ljudi koliko sam skontao...a glumci za koje Assassin tvrdi da ce ucestvovati su svetski vrh,naravno, mada ne bih rekao za Iana Mckellena,jer on ce da igra u Hobitu...Gandalfa.
 

Back
Top