Borba protiv celulita

Meni pomaze moja maserka :) Da vas ne davim tuznom pricom kako sam se nagojila u trudnoci,pa celulit bla bla ,manjak vremena .. nasla sma maserku koja mi dolazi na kucu , jeftinija je od salona, bar moje iskustvo i ima efekta. Radi me rucno, + neka masina ,pa me uvija :) sve to 45 , 60 min i ja vec vidim rezultate- javljam kako sam prosla do kraja :)
 
Po izjavama vrlo poznatog tirologa dr. Sergeja Hojkera, predstojnika Klinike za nuklearnu medicinu u Ljubljani, jod se taloži u masnom tkivu.
Sad neznam, sta na srpskom znači celulit?
Može neko od moderatora da mi to objasni?
 
Sto mora da vam objasni neko od moderatora sta je celulit? :)

Celulit je osnovni zenski problem i sigurna sam da ste do sada culi da se neka zena u vasem okruzenju zali na ovaj problem... :)

''pomorandzina kora'' je drugi naziv za celulit i vidiljiv je golim okom ili prilikom stiskanja odredjenog dela koze,najcesce na butinama,gluteusima ili stomaku... :)


celulit_preizkus1-300x300.jpg
 
Sto mora da vam objasni neko od moderatora sta je celulit? :)

Celulit je osnovni zenski problem i sigurna sam da ste do sada culi da se neka zena u vasem okruzenju zali na ovaj problem... :)

''pomorandzina kora'' je drugi naziv za celulit i vidiljiv je golim okom ili prilikom stiskanja odredjenog dela koze,najcesce na butinama,gluteusima ili stomaku... :)


celulit_preizkus1-300x300.jpg

Aha, mislio sam, da je to na srpskom nešto sasvim drugo.
Današnji odojci su puni prejodovanog masnog tkiva, zašto misliš, da u čoveka nije to isto?
 
Dosta tecnosti+fizicka aktivnost i eventualno masaza gelom ili kremom protiv celutila.Ja koristim Afroditinu kremu Gracinia 3 u 1, a od nedavno koristim i gel poljske marke Bielenda, pa cemo vidjeti rezultate. Tesko je ocekivati da celulit brzo nestane.Treba biti uporan
 
Ja sam se napatila s celulitom , dok nisam nabasala na maserku koja dolzi mi kuci , nisam ni imala vremena da idem koje kuda, i pomogla mi je dosta da smrsam , i sad imam jos vrlo malo celulita. Borba nije gotova :) ali sma prezadovoljna i cure ne dajte se , ima nade :)
 
cao. nisam dugo posecivala ovu temu,ali sam radila na sebi,mislim sto se tice celulita.No,celulit se tek neznatno smanjio,sto naravno takodje smatram uspehom.Ali ia sam skinula i pet kila,sto nikako nisam zelela.Svih ovih godina sam se trudila da dobijem koju kilu i sada kada sam uspela u tome imam i celulita i to jako mnogo. sta sada da radim?
 

Back
Top