Balkanu preti ukidanje belog šengena?

:dontunderstand:

Па зар нам они нису ..................пријатељи!?:think: :think::think:

Ljudi imaju razlicite poglede na prijateljstvo. Recimo neko te maltretira, pa te zagrli i kaze vidis kako sam ja dobar, kad si ti DOBAR prema meni. Neko se u tom trenutku raspilavi od srece. :mrgreen:

A ne verujem da postoje prijatelji u politici, generalno, a tek ne u spoljnoj politici. :confused:
 
..sad sam se tako potres'o, necu moci da doruckujem...:sad2:

Маркане опусти се...
Па то је само због ових који воле ЕУ, Шиптари и још неки...
Навалили код својих пријатеља, а матора Еуропа није знала
да у Србији живи баш толико дебила....
:per: :per: :per:
 
- Ukoliko se ustanovi da postoji malverzacija sa vizama, moraju se uvesti restriktivne mere - rekao je izvestilac Evropskog parlamenta za Hrvatsku i objasnio da bi te mere mogle da budu obustavljanje primene vizne liberalizacije ili isključenje određenih grupacija iz slobodnog putovanja.
cigana da preciziramo. i nije ovo nikakav rasizam,evropa je puna istocnoevropskih cigana (rumunskih i bugarskih), sada su im se verovatno pridruzila i braca iz srbije,makedonije i crne gore :lol:

ovde su se neki dan sukobili sa kinezima,yebali im kevu i kinezi i policija :lol:
 
Маркане опусти се...
Па то је само због ових који воле ЕУ, Шиптари и још неки...
Навалили код својих пријатеља, а матора Еуропа није знала
да у Србији живи баш толико дебила....
:per: :per: :per:

Чекај бре у линку нико не помиње Србе и Србију, већ Македонију и "Македонце". Лепо нек шиптарољупцима - БЈРМ-овцима укину бели Шенген, нашим Шиптарима са Косова и онако га не дају и решен проблем.
У целој причи само ми није јасно да је могуће да Европљани нису знали да ће хиљаде Шиптара покушати на сваки начин да се углави у неку од земаља ЕУ, и друго није ми јасно - па они Шиптаре воле више него Србе - не знам у чему је сад проблем?
 
Na ovu "vest" bi h,za sada,samo ovako komentarisao-ha,ha,ha,ha.....:hahaha:
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/33112/Balkanu-preti-ukidanje-belog-sengena
Gde su svi "oni" koji su govorili kako narod nema lovu da ode u EU?Meni se cini da su vec odavde(sa foruma) mnogi i otisli...a sad tek kada pocne sezona baustele....

Ilegalna migracija sa prostora Makedonije, Srbije i Crne Gore, kojima je od 19. decembra prošle godine ukinuta viza za šengenski prostor, zabrinjava EU. Prema pisanju bečkog dnevnika "Kurir" na hiljade građana Srbije, Makedonije i Crne Gore otisnulo se u zemlje EU, gde ostaju da ilegalno žive i rade.

Pa cim su pobegli glavom bez obzira,ILEGALNO to znaci da su dali i zadnji cvonjak svoje 10ogodishnje ustedjevine ne bi li pobegli odavde,rizikujuci da ih neko deportuje i sve da puknu...e toliko narod ima para.


A ti da se pokrijes usima,jer jos iz jaslica nisam video retardiranije tumacenje necega......shic:evil:

:hahaha::cepanje::cepanje::hahaha1:
 
Ilegalna migracija sa prostora Makedonije, Srbije i Crne Gore, kojima je od 19. decembra prošle godine ukinuta viza za šengenski prostor, zabrinjava EU. Prema pisanju bečkog dnevnika "Kurir" na hiljade građana Srbije, Makedonije i Crne Gore otisnulo se u zemlje EU, gde ostaju da ilegalno žive i rade.

Pa cim su pobegli glavom bez obzira,ILEGALNO to znaci da su dali i zadnji cvonjak svoje 10ogodishnje ustedjevine ne bi li pobegli odavde,rizikujuci da ih neko deportuje i sve da puknu...e toliko narod ima para.


A ti da se pokrijes usima,jer jos iz jaslica nisam video retardiranije tumacenje necega......shic:evil:

:hahaha::cepanje::cepanje::hahaha1:

Pa čovek bukvalno shvatio da nemaju para ni granicu da pređu...:mrgreen:
 
Na ovu "vest" bi h,za sada,samo ovako komentarisao-ha,ha,ha,ha.....:hahaha:
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/33112/Balkanu-preti-ukidanje-belog-sengena
Gde su svi "oni" koji su govorili kako narod nema lovu da ode u EU?Meni se cini da su vec odavde(sa foruma) mnogi i otisli...a sad tek kada pocne sezona baustele....

Eurobaliban , čitaš li ti ono što postuješ?
Viza je turistička , a ovi odoše da žive i rade tamo ilegalno.
Ajde što nemaš moć razmišljanaj ,ali kako reče jedan Topalović
"ako si glup nisi gluv" pardon nisi slep.
 
Tebe cak i nije sramota da se opet pojavljujes ?:D

:roll:
Pa ako tebi nije bilo blam da iz jaslica odes pravo na zanat sto bi se jasramotio....nego sedi ti tamo u malu mostanicu,cepaj drva i donesi ih iz supe i uzivaj....sad necu ni ja da te uzmem da radis kod mene(kad nije hteo onaj tvoj komsija gastos)....a lepo si mogao da zaradis koju kintu pustajuci "ploce" u sudoperi....eto kako covek ne razmislja....:hahaha::hahaha:
 

Back
Top