Zasto su neke zenske sponzoruse?

Pa zato sto se zna da muskarci zaradjuju vise para od zena tako da njima ne preostaje bas puno stvari da rade...Fizicki posao nije za njih.A mnogo im je lakse da se uvale kod nekog bogatasa koji ce sve da im placa.Jedini problem je sto sponzoruse uglavnom ne vole svoje muzeve.

MOMCI,BEZITE OD SPONZORUSA!!!!
 
Jok bre sve je to pocelo od jedne koju je kresno neki lovan pa ona pos nije davala sirotinji..i tako nije tela makar joj pica zardjala..pricala okolo i falila se s nekim parfemcicem nekom krpicom s bulevara sto je taj valjo s haube a prico joj da je iz trsa
 
Mozda je to zato sto se na njih misli kad se kaze "kupohulicar"? Treba placati te sminke, cipele, cizmice, garderobu, tasnice, nakit, itd, itd. Sta vi mislite?

Mislim da su žene sponzoruše zato što su odavno shvatile da vaše oduševljenje njihovim izgledom, zatim ličnošću i, najzad, privrženošću vama, traje malo kraće od tromesečja, pa je svako besmisleno upuštanje u kakav emotivni odnos sa takvim stvorovima suludo traćenje energije. Bolje da se skoncentrišu na konkretnije stvari koje ih nikada neće izneveriti.
 
meni moja zena popravlja kola
k3osgy.jpg
 

Back
Top