Zasto su neke devojke frustrirane...

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Zasto su devojke toliko frustrirane ako ne mogu da nadju lovarnog tipa? :think:

Svakodnevno vidjam frustrirane devojke, koje su solo, jer ne mogu naci lovarnog muskarca, i onda se prazne na okolini, a to nije resenje.

Zasto je to tako?

(Istu pojavu nisam primetijo kod muskaraca :think:)
 
Poslednja izmena:
Zasto su devojke toliko frustrirane ako ne mogu da nadju lovarnog tipa? :think:

Svakodnevno vidjam frustrirane devojke, koje su solo, jer ne mogu naci lovarnog muskarca, i onda se prazne na okolini, a to nije resenje.

Zasto je to tako?

(Istu pojavu nisam primetijo kod muskaraca :think:)

odgovor a la sinnke:

zato što su lene krave koje mrzi raditi, a oće sve

njih treba istorbati ko krave i onda će biti mirne i ćutaće.......:mrgreen: :ok:
 
Zasto su devojke toliko frustrirane ako ne mogu da nadju lovarnog tipa? :think:

Svakodnevno vidjam frustrirane devojke, koje su solo, jer ne mogu naci lovarnog muskarca, i onda se prazne na okolini, a to nije resenje.

Zasto je to tako?

(Istu pojavu nisam primetijo kod muskaraca :think:)

ako bi primetio umesto primetijo, možda bi ti se samo kazalo :hahaha:

evo ja sam solo, ne jurim lovarnog tipa, ne praznim se na okolini, baš mi je lepo :zaljubljena:
 
Zasto su devojke toliko frustrirane ako ne mogu da nadju lovarnog tipa? :think:

Svakodnevno vidjam frustrirane devojke, koje su solo, jer ne mogu naci lovarnog muskarca, i onda se prazne na okolini, a to nije resenje.

Zasto je to tako?

(Istu pojavu nisam primetijo kod muskaraca :think:)

Pa ja ne znam u kakvom se ti to društvu krećeš ali ja nikad nisam bila sa lovarnim tipom i samo jednog razloga a to je kad sam videla kako se goveda sa prazilukom koji im viri iz guzzice, ponašaju prema svojim devojkama:roll:....ja bih ga oterala u pichku materinu.
Ja svoj jezik mogu da progutam samo zarad ljubavi i uzajamnog poštovanja, a ne da gutam gowna zarad para...pare više volim kad ih sama zaradim.:manikir:
 
Pa ja ne znam u kakvom se ti to društvu krećeš ali ja nikad nisam bila sa lovarnim tipom i samo jednog razloga a to je kad sam videla kako se goveda sa prazilukom koji im viri iz guzzice, ponašaju prema svojim devojkama:roll:....ja bih ga oterala u pishku materinu.
Ja svoj jezik mogu da progutam samo zarad ljubavi i uzajamnog poštovanja, a ne da gutam gowna zarad para...pare više volim kad ih sama zaradim.:manikir:

E o tome ti pricam. Ne daj Boze da spomenem kesh, odmah skoce kao, ja to nikad ne bih, ja to nikad nisam, ja sama zaradim, ja radim od 15. godiine i tako dalje... :hahaha:
 
Zasto su devojke toliko frustrirane ako ne mogu da nadju lovarnog tipa? :think:

Svakodnevno vidjam frustrirane devojke, koje su solo, jer ne mogu naci lovarnog muskarca, i onda se prazne na okolini, a to nije resenje.

Zasto je to tako?

(Istu pojavu nisam primetijo kod muskaraca :think:)

Nje to pravilo.Svaka devojka zeli pre svega emotivnu sigurnost pa onda i materijalnu.

osim naravno debele metalke :lol:
 

Back
Top